Siūlome šiuos kursus
Nuotoliniai anglų kalbos kursai:

Anglų kalba individualiai (visi lygiai) – 25 eur / val. (60min) – 1 arba 2 kartai per savaitę.

Anglų kalbos būrelis pradinukams – 45 eur / mėn. – 2 kartai per savaitę (8 kartai per mėnesį). Pamokos trukmė 45 min. Grupėje ne daugiau 4 vaikų. Šios grupės yra skirtos pradinių klasių moksleiviams.

Nuotolinis anglų kalbos būrelis vyresniems moksleiviams 45 eur / mėn. – 2 kartai per savaitę (8 kartai per mėnesį). Pamokos trukmė 45 min. Grupėje ne daugiau 4 mokinių.

Anglų kalbos pamokos pradinukams

Vaikai turi galimybę mokytis anglų kalbos mažose grupėse, įgyti pasitikėjimą savimi ir savo žiniomis. Būrelis veikia savaitės dienomis nuo 14 iki 16 valandos . Pamokos trukmė yra 45 minutės. Galima pasirinkti grupę, dieną, laiką, pagal patogumą ir pagal esamas galimybes. Mėnesio mokestis yra 45 eur. ir nepriklauso nuo praleistų užsiėmimų, nebent vaikas prasirgo daugiau nei pusė mėnesio užsiėmimų, tai tokiu atveju daromos nuolaidos. Būrelis veikia ir per moksleivių atostogas. Būrelis neveikia Kalėdinių ir vasaros atostogų metu. Mokiniai gali būti iš visos Lietuvos arba užsienio. Pagrindinis dėmesys yra skiriamas šnekamajai kalbai, dialogų nagrinėjimui, žodyno praturtinimui. Yra galimybės trumpai paaiškinti gramatiką ir prasitestuoti savo žinias. Prisijungimui reikia turėti el.paštą su @gmail.com ir programą Zoom. Visa būrelio mokymo interaktyvi medžiaga yra talpinama Google Classroom.

Anglų kalbos pamokos vyresniems mokiniams
Vyresni moksleiviai gali mokytis arba būrelyje arba individualiai, priklausomai nuo poreikių. Mokymo kaina būrelyje yra 45eur/mėn. Grupėje gali būti nuo 2 iki 4 žmonių. Pamokose sustiprinsime gramatines žinias ir ugdysime įgūdžius reikalingus bendravimui įvairiose kalbinėse situacijose, išplėsime žodyną, paruošime egzaminams.

Individualios pamokos vaikams ir vyresniems moksleiviams

Pradinių klasių moksleiviai, kaip ir vyresni mokiniai, yra mokomi ir individualiai. Todėl, jeigu jums netinka mokslas grupėje, jūs galite rinktis individualias nuotolines pamokas. 1 val. / 25 eur. vieną arba du kartus per savaitę.

Anglų kalbos pamokos suaugusiems

Mokome įvairaus amžiaus suaugusius asmenis. Mokymas pritaikomas pagal poreikius, pagal profesinius reikalavimus. Mokome individualiai, kaina yra 25 eur/ val. Galimas mokymas ir mažose grupėse, jeigu žinių lygis besimokančiųjų yra panašus. Dėl mokymo grupėje kainos tariamasi atskirai.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Elt1245

    Elt1245

    ELT in Lithuania - tai anglų kalbos mokymas Vilniuje ir Lietuvoje