Mūsų veikla ir paslaugos

Koncertas pagal užsakymą
Akustinis valandos trukmės pasirodymas..XIX – XXI a. autorių lengvoji muzika, virtuoziniai lengvosios muzikos kūriniai smuiko ir akordeono duetui, Editos Piaff dainų transkripcijos ir t.t.
Vestuvių muzikantai, muzikantai jubiliejui, Instrumentinė muzika renginiams, muzikantai gimtadieniui ir pagal užsakymus
Skoninga, subtili, profesionaliai atliekama muzika ir maloni nuotaika Jūsų svečiams.
Programoje: populiarios praeito šimtmečio melodijos, muzika iš kino filmų, prancūziška muzika, džiazo temos, rumba, samba, tango, čia čia čia. Populiarių pop dainų aranžuotės.
Solidi muzika, solidiems renginiams. Didelė patirtis – pradedant Prezidentūra, valstybiniais ir privačiais renginiais, tokiais restoranais kaip “Stikliai” ir pan.
Muzika vestuvių ceremonijai
Tradicinė muzika pasitinkant svečius bažnytinės ceremonijos metu, keičiantis žiedais bei švenčiant pasibaigus iškilmingąjai ceremonijos daliai.
Smuiko muzika laidotuvėms
Lyrinės smuiko solo melodijos. Klasikiniai bei lengvosios muzikos kūriniai, improvizacijos.

Privačios muzikos ir grojimo pamokos
Mokytoja Viktorija kviečia išmokti groti:

Smuiko grojimo pamokos su smuiko muzikos mokytoja.

Pianino grojimo pamokos.
Fortepijono grojimo pamokos.
Sintezatoriaus grojimo privačios pamokos.
Supažindinu ne tik su muzikos teorija, bet ir solfedžio pagrindais bei įdomiausiais muzikos istorijos faktais. Virš 10 metų pedagoginio darbo patirtis.

Mokomės groti ne tik klasikinę, bet ir lengvąją muziką , supažindinu su pop-jazz muzikos akordų(funkcijų) žymėjimu ir grojimu pagal jas. Metodinę medžiagą parenku kiekvienam individualiai. Galimas mokymas grupėse po du mokinius. Mokiniams nuomoju 4/4, 1/2 ir 1/4 dydžio smuikus su visais priedais. Pamokų laiką deriname taip, kad jums būtų patogu, jeigu esate dirbantis, studentas ar moksleivis. Taip pat galiu atvykti įnamus. Turite idėjų? Ateikite-realizuosime jas kartu.
Kelis kartus per metus organizuojame viešas klasės šventes-pasirodymus, dalyvaujame muzikos festivaliuose Vilniuje (“Piešiu muziką”, “Fortissimo”), kituose renginiuose
Užsiėmimai vyksta: “Taikos” progimnazija, Taikos g. 157, Vilnius
Registracija ir papildoma informacija telefonu:
+37067076458 (Viktorija)
Skype adresas: uzdraustas_ezeras

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Viktorija

  Gintaras

  Apie mus
  LENGVOSIOS MUZIKOS ANSAMBLIS “NOSTALGIJA” SUSIKŪRĖ 1999 METAIS.
  Smuikininkė Viktorija Mameniškienė ir akordeonistas Gintaras Mameniškis:

  LMA absolventai, muzikos magistrai. Jų interpretuotą klasikinį repertuarą gerai įvertino ne vieno konkurso žiuri. 1994,1996, 1998 metais Lietuvos akordeonininkų konkursuose Gintaras tapo laureatu koncertuojančių solistų ir akordeonų ansamblio kategorijose. Be to Vokietijoje vykusiame prestižiniame akordeonistų konkurse Viktorijos ir Gintaro duetas iškovojo laureatų vardą. Šiuo metu Gintaras dirba Vilniaus muzikos mokykloje “Lyra ” , bei yra Kauno VDU Muzikos akademijos akordeono dėstytojas. Viktorija rengia privačias smuiko bei pianino pamokas Vilniuje.

  Vis tik pagrindinė muzikantų kūrybos kryptis – lengvoji pramoginė muzika. Įrašytos ir išleistos keturios kompaktinės plokštelės – 1999 metais “Smuikuoja Viktorija” , 2002 metais “Juodi drugeliai”,2002 -” Vakarais…”, 2005 – “Nostalgija”,2013m. ruošiamas leidimui naujas įrašų albumas “Visada mano širdyje”

  Saksofonistas Algis Šeduikis:
  Kauno Bigbendo solistas , Kauno A.Kačianausko muzikos mokyklos pučiamųjų skyriaus vedėjas,virš 10 metų koncertinė patirtis įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

  Dainininkas Stasys Šaltenis:
  Vilniaus muzikos mokyklos “Lyra” estradinio dainavimo mokytojas, turintis virš 25 metų sceninę patirtį , grojęs kartu su tokiais žymiais muzikantais kaip G.Abarius ir kitais.