Fotografavimo paslaugos visoje Lietuvoje.

Esu Arina, profesionali fotografė, turiu virš 4 metų patirties fotografavime. Fotografuoju renginius ir darau įvairias fotosesijas. Mano portfolio rasite daug įvairiu renginiu momentų. Teko fotografuoti vaikų gimtdienius, jubiliejus, gender party, mergvakarius, vestuves, kart-lando varžybas, airsofta, sportinius renginius, koncertus, teko fotografuoti ir filmavimuose, restorano atidaryme, konferencijose….

Taip pat mano fotografavimo paslaugas apima asmeninės ir porų fotosesijos, tiek studijoje, tiek gamtoje ar viešoje erdvėje. Taip pat su fotosesijomis turiu daug patirties. Teko kurti kelis asmeninius foto projektus su savo komanda. Kartu su fotografavimo paslaugomis galite užsakyti ir filmavimo paslaugas, neretai komandoje dirbu su savo kolega – videografu, taip pat komandoje turiu tiek stiliste, tiek vizažiste.  Mes esame puikiai susidirbę, padedame vienas kitam ir netrukdome vienas kito darbui.

Suprantu, kad kiekvienas renginys ar fotosesija yra unikalus, todėl mano darbo kaina derinama individualiai, atsižvelgiant į renginio ar fotosesijos pobūdį, dalyvių skaičių, vietą, laiką, Jūsų poreikius ir kitus svarbius faktorius.

Mano tikslas – ne tik užfiksuoti akimirkas, bet ir perteikti Jūsų unikalumą bei emocijas per nuostabius kadrus. Kiekvienas projektas yra ypatingas, o aš su malonumu prisitaikau prie skirtingų sričių ir užduočių, įgyvendindamas Jūsų viziją. Asmeniškai man nuotraukos primena, tai, kad mes galime grįžti į praeiti ir prisiminti savo gyvenimo svarbiausius mementus.

Kviečiu Jus pasižvalgyti po mano darbų portfolio: www.arinasilhouette.lt .  Jeigu turite klausimų ar norite užsisakyti mano paslaugas, su manimi galite susisiekti šias kontaktais:

[email protected]

https://www.facebook.com/arinasilhouette

https://www.facebook.com/arinasilhouette

Su pagarba, Arina

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Fotografavimo paslaugos visoje Lietuvoje.