Asmeninės fotosesijos, švenčių fotografija

Kaunas

Kviečiu jus į fotografijos kelionę. Aš ir mano fotoaparatas jums pažadame gerą patirtį, neišdildomus įspūdžius, nuoširdų juoką ir norą PAKARTOTI 🙂
Prieš kiekvieną fotosesiją su klientu aptariame viziją, norimą rezultatą, fotosesijos stilių. Paprastai fotosesijai skiriu 1- 2 val. Laikas tikrai neprailgsta, nes pradžioje apšylame kojas, susipažįstame, eksperimentuojame. Dažniausiai geriausius kadrus susirenkame fotosesijos pabaigoje, nes tada modeliai labiausiai atsipalaiduoja ir atsiskleidžia.

Esu pilna idėjų, bet dažniausiai dirbu ekspromtu, nes taip labiausiai atrandu savo kūrybinį polėkį. Dažniausiai dirbu su dienos šviesa, nes mėgstu jos kuriamus švelnius tonus. Dirbdama labai įsijaučiu ir stengiuosi pajausti fotografuojamą asmenį – tai koks jis yra, kaip jaučiasi ir ko nori. Didžiausias įvertinimas kai išgirstu džiugesio šauksmus pamačius kelias nuotraukas fotoaparate.

Džiaugiuosi turėdama galimybę kurti meną kartu su žmonėmis. Jei jums patinka mano darbų stilistika ir jaučiate, kad tikčiau jūsų idėjų įgyvendinimui, labai lauksiu pokalbio su jumis 🙂

Linkėjimai,
Aurėja

P.S. Neseniai pradėjau siūlyti papildomą paslaugą – makiažas extra. Jei neturite laiko užsiimti vizažo paslaugų paieškomis, už papildomą 30 Eur pasiūlysiu jums viską vietoje 🙂 Trukmė – iki 1 val. Lengvas, trūkumus paslepiantis ir privalumus išryškinantis makiažas.

Kainos

 • 1 valandos fotografavimas

  Studijos kaina + 20-30 Eur/val.

  80,00 €
 • 2 val. fotografavimas

  Studijos kaina + 20-30 Eur/val.

  130,00 €

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Rezervacija

Papildomos Paslaugos 0
Svečiai 1
Svečiai
Turite nuolaidą?
Šis kuponas buvo pridėtas
Prisijunkite Rezervacijai

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?