ATIK ESUP DJ kursai – viena iš nedaugelio galimybių
išmokti groti DJ grotuvais Lietuvoje.

Pradedančio DJ kursas – 119 eu

Pradedančiojo DJ kursas padės mokiniui suprasti ką reiškia dirbti šioje industrijoje, supažindins su dainų mixavimo bei jų įrašymo subtilybėmis. Kursas nereikalauja pamatinių žinių – su ATIK ESUP mokytojo pagalba pasiruošite ir pradėsite naudotis DJ grotuvais.

Baigę kursus galėsite:

Nustebinti draugus privačiame vakarėlyje;
Įgyti pasitikėjimo savimi ir naujų įgūdžių.
Amžiaus cenzas – N7.

Patyrę ATIK ESUP mokytojai – individualius užsiėmimus vedantys profesionalai, gebantys pasidalinti savo žinių ir daugiametės patirties bagažu muzikos industrijoje.

Pažengusio DJ kursas – 119 eu

Šio kurso tikslas plėsti turimas žinias ir pritaikyti jas praktikoje. Kurso eigoje, su mokytojų pagalba, sužinosite dar daugiau dainų perėjimų subtilybių savo pasirinktam muzikos žanrui. Susipažinsite su įvairiomis DJ grotuvų siūlomomis funkcijomis, o tai leis perkelti žinias ir gebėjimus į aukštesnį lygį.

Baigę kursus gebėsite:

Groti sudėtingesnius DJ set’us.
Naudotis pažangiomis DJ įrangos technikomis.
Groti viešose vietose bei elgtis pasirodymo metu.
Derinti skirtingus žanrus ir grojimo stilius.

Patyrę ATIK ESUP mokytojai – individualius užsiėmimus vedantys profesionalai, gebantys pasidalinti savo žinių ir daugiametės patirties bagažu muzikos industrijoje.

Įgudusio DJ kursas (DJ PRO) – 119 eu

DJ PRO kursai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie jau turi patirties didžėjavime, bet siekia tapti profesionalais. Kursą baigęs didžėjus gebės valdyti įvairiausią DJ techniką, mokės suvienodinti ritmus iš klausos, net ir grojant patefonais. Baigę šį kursą, gausite mūsų pasiūlymų dalyvauti ir užsidirbti renginiuose, dalinsitės savo idėjomis ir kartu jas įgyvendinsime.

Baigę DJ PRO kursus gebėsite:

Groti su įvairiausia DJ technika.
Suvienodinti ritmus iš klausos, net ir grojant patefonais.
Miksuoti muziką, naudotis pažangiomis DJ įrangos technikomis.

Patyrę ATIK ESUP mokytojai – individualius užsiėmimus vedantys profesionalai, gebantys pasidalinti savo žinių ir daugiametės patirties bagažu muzikos industrijoje.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Rezervacija

Svečiai 1
Svečiai
Turite nuolaidą?
Šis kuponas buvo pridėtas
Prisijunkite Rezervacijai

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Uždaryta

  Darbo Valandos

  • Pirmadienis 10:00 - 20:00
  • Antradienis 10:00 - 20:00
  • Trečiadienis 10:00 - 20:00
  • Ketvirtadienis 10:00 - 20:00
  • Penktadienis 10:00 - 20:00
  • Šeštadienis 10:00 - 17:00
  • SekmadienisUždaryti

  Sukūrė Rokas

  Rokas

  Apie ATIK ESUP

  ATIK ESUP – tai muzikos studija ir bendruomenė, kuri teikia įvairias paslaugas siejamas su muzika: organizuoja renginius ir vakarėlius , rūpinasi jų techniniu aptarnavimu, nuomoja aparatūrą ir studijos patalpas.

  Viena unikaliausių ATIK ESUP teikiamų paslaugų – DJ ir muzikos produkcijos kursai, kurie leidžia atrasti save muzikos industrijoje. Mokiniai skatinami tobulėti, muzikinėje veikloje jiems kuriamos realios perspektyvos.

  ATIK ESUP studija siūlo individualias pamokas bei dvi studijų programas: DJ ir Muzikos produkcijos, kurios yra sudarytos iš trijų pakopų – pradedančiojo, pažengusio ir įgudusio, dėl ko kiekvienas nesunkiai atrasite sau tinkamiausią kursą pagal jau turimas ar norimas įgauti žinias. Baigusiesiems kursus (vos tik mokinys pasiruošęs) yra sudaroma galimybė pasirodyti gyvai mūsų organizuojamuose renginiuose.