Vakarėlių Organizatorių Paslaugos

ATIK ESUP studijos komanda puikiai supranta, kaip svarbu yra išpildyti turimą viziją. Tad jei artėja kokia šventė ar norite surengti renginį – mes galime Jums padėti: renginių organizavimas nuo A iki Z. Dėl ko kviečiame susisiekti su mūsų komanda, kuri įvertinusi Jūsų poreikius sudarys renginio scenarijų, sumodeliuos komandą bei pateiks Jums patogiausią pasiūlymą vizijai išpildyti.

DJ Organizatorių Paslaugos

ATIK ESUP profesionalios  DJ paslaugos Jūsų renginiuose. Mūsų komanda rūpinasi geriausiais grojaraščiais, jie yra pasiruošę sukurti puikią atmosferą ir gerą nuotaiką kiekvienam dalyviui. Visuomet įsigiliname į publiką ir stengiamės ją nustebinti, palikdami tik pačius geriausius įspūdžius. Pagal šventės temą ir muzikos stilių, išrinksime jums labiausiai tinkantį DJ. Viešiems ir privatiems renginiams visuomet bandome rasti geriausią kainos ir kokybės santykį, bei siekiame išlikti originalūs ir prieinami plačiai auditorijai. DJ paslaugų profesionalumą garantuojame!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Rokas

  Rokas

  Apie ATIK ESUP

  ATIK ESUP – tai muzikos studija ir bendruomenė, kuri teikia įvairias paslaugas siejamas su muzika: organizuoja renginius ir vakarėlius , rūpinasi jų techniniu aptarnavimu, nuomoja aparatūrą ir studijos patalpas.

  Viena unikaliausių ATIK ESUP teikiamų paslaugų – DJ ir muzikos produkcijos kursai, kurie leidžia atrasti save muzikos industrijoje. Mokiniai skatinami tobulėti, muzikinėje veikloje jiems kuriamos realios perspektyvos.

  ATIK ESUP studija siūlo individualias pamokas bei dvi studijų programas: DJ ir Muzikos produkcijos, kurios yra sudarytos iš trijų pakopų – pradedančiojo, pažengusio ir įgudusio, dėl ko kiekvienas nesunkiai atrasite sau tinkamiausią kursą pagal jau turimas ar norimas įgauti žinias. Baigusiesiems kursus (vos tik mokinys pasiruošęs) yra sudaroma galimybė pasirodyti gyvai mūsų organizuojamuose renginiuose.