Sveiki,

Plaukimas Baidarėmis Vilniuje

Plaukimas baidarėmis – aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris tinka tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Ši veikla ugdo žmogų tiek fiziškai, tiek psichologiškai, nes baidarėmis plaukiama dviese ir yra reikalingas bendravimas, vienas kito išklausymas ir supratimas.

Mes siūlome įdomius ir nuotykių kupinus plaukimus baidarėmis Nerimi, Vilnele, Voke ar kitomis Lietuvos upėmis. Baidarių nuoma Vilniuje yra paslauga, kuri puikiai tinka praleisti popietę po darbo su kolegomis, studijų ar mokyklos draugais, atitrūkti nuo rutinos ir laisvalaikį aktyviai praleisti gryname ore. Plaukimas baidarėmis Vilniuje taip pat galimas ir savaitgaliais bei nedarbo dienomis, šis variantas tinka šeimos išvykoms, gimtadieniams, mergvakariams ar bernvakariams, senų draugų susibūrimui, kurio metu smagiai praleisite laiką.

Plaukimas Nerimi yra ramus, juo gali plaukti kiekvienas, kuris nori gražią dieną pasigrožėti Vilniaus vaizdais, pailsėti plaukdamas upe ir šiek tiek pajudinti raumenis. Visiškai priešingas yra plaukimas Vilnelės upe, jis yra skirtas ekstremalumo ištroškusiems žmonėms. Vilnelėje gausu nuvirtusių medžių, didesnių akmenų, kurie šiam plaukimui prideda įdomumo ir ekstremalumo, be to Vilnios upė yra itin srauni. Taip pat siūlome išbandyti Naktinį plaukimą baidarėmis, kuris puikiai tinka romantikos pasiilgusioms poroms ar naujų pojūčių plaukiant baidarėmis ieškančioms grupėms.

BaidaresVilniuje.lt taip pat siūlo individualią baidarių nuomą pasiimant jas iš mūsų sandėlio. Šios paslaugos kaina yra sutartinė. Baidarių nuomos kainą sudaro kokybiškų baidarių, irklų, liemenių nuoma, jeigu pageidaujamos – vaikų kėdutės bei visų plaukiančių žmonių nuvežimas į plaukimo pradžią Vilniaus mieste (esant 6 ar daugiau žmonių grupei).

Išbandykite baidares Vilniuje su savo kolegomis ar šeimos nariais jau dabar ir patirkite neišdildomus įspūdžius plaukiant pasirinkta upe Vilniaus regione.

Inventorius

Mūsų tikslas – patenkintas klientas, kuris mūsų teikiamas paslaugas rekomenduotų draugams, todėl visada stengiamės patenkinti visus kliento poreikius ir nuomojamai įrangai teikiame aukščiausius reikalavimus.

Perception Vista dvivietės baidarės

Savo klientams nuomojame kokybiškas dvivietes perception vista baidares, kurios puikiai tinka ir kelių valandų žygiams ir kelių dienų nuotykinėms kelionėms. Baidarės priekyje ir gale yra laisvos vietos, kurią galima išnaudoti turistinio inventoriaus gabenimui. Taip pat plaukiant dviese viduryje baidarės lieka nemažai laisvos vietos. Abi sėdynės yra minkštos ir pritaikytos jūsų patogiai kelionei, kiekvienas plaukėjas tarp kojų gali įsistatyti gėrimo butelį ar skardinę. Tiek baidarės priekyje, tiek gale yra patogios, minkštos rankenos baidarės pernešimams per užtvankas, kelius.

Gelbėjimosi liemenės

Kiekvienas klientas, kuris plaukia su mumis gauna savo dydį atitinkančią gelbėjimosi liemenę. Turime liemenių, kurios tinka net ir patiems mažiausiems plaukikams. Liemenės kokybiškos, nesunešiotos ir puikiai atliekančios savo funkciją – gelbėti gyvybę. Rekomenduojame gelbėjimosi liemenes dėvėti viso plaukimo metu.

Irklai baidarėms

Koks plaukimas baidarėmis be irklų? Atsakymas paprastas – joks. Todėl savo klientams nemokamai prie baidarės ir gelbėjimosi liemenės suteikiam irklus, kurie lydės jus visos kelionės metu. Irklai yra kokybiški ir puikiai atliekantys savo funkciją, todėl prašome su jais elgtis švelniai ir atsargiai, nenaudoti kaip sverto užstrigus baidarei.

Vaikiška kėdutė baidarei

Mes nepamirštame ir mūsų mažiausių keliautojų, todėl jeigu plaukiate kartu su vaiku iki 3 metų būtinai praneškite mums iš anksto ir mes pasirūpinsime specialia jam pritaikyta ir itin patogia kėdute, kurioje vaikas galės sėdėti viso plaukimo tarp tėvų ar kitų jį plukdančių asmenų. Vaikas su tėveliais kėdutėje plaukia nemokamai.

Neperšlampami maišai

Savo klientams iš anksto pranešus nemokamai suteikiame didelius neperšlampamus maišus, kuriuose tilps svarbiausi ir būtiniausi daiktai po plaukimo – sausi drabužiai, avalynė, užkandžiai, elektronika. Dėklais ar maišeliais telefonams siūlome pasirūpinti patiems.

Šašlykinė

Koks ilgesnis žygis baidarėmis be keptos mėsos stovyklavietėje? Nesirūpinkite už papildomus €5/dienai galime išnuomoti itin kompaktišką ir patogią šašlykinę su iešmais. Jums teks pasirūpinti mėsa ir malkomis! Šašlykinę grąžinti galėsite iš karto po plaukimo su baidarėmis.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Baidarės

    Baidarės

    Baidarių nuoma plaukimams Vilnele, Nerimi, Voke, Merkiu, Širvinta ir kitomis upėmis Vilniaus rajonais.