Barža – ideali vieta praleisti laiką su draugais, artimaisiais, pasimėgauti vėsiais vasaros kokteiliais, užkandžiais ir gražiausiu saulėlydžiu Kauno mieste! Išskirtinė vieta ant paties Nemuno, „Combo” laivų prieplaukoje.

Netradicinė renginių šventimo vieta ant vandens vasaros sezono metu, džiuginanti svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu, kuris apjungia Kauno upės Nemuno grožį, išskirtinumą ir netradicinę erdvę.

VIETA

Raudondvario pl. 107 kaunas
– “COMBO” prieplauka
– Didelė saugoma automobilių aikštelė – nemokamas parkingas svečiams

PRIVATŪS RENGINIAI

Barža“ talpina iki 300 asmenų.

Iki 100 sėdimų vietų.
Profesionalus aptarnaujantis personalas.
Išskirtinė vieta gimtadieniams, krikštynoms, įmonės renginiams, konferencijoms, draugų susitikimams ar kitoms progoms.

ĮKAINIAI prieš sezoniniai

1 val. – 200€, po to – 150€/val Užsakant 5 val. iš karto – 550€, po to – 100€/val. Visa diena – 850€/val.  Po 12val. nakties kaina visais atvejais papildomai 150€/val. Kainos nurodytos be PVM. Į kainą įskaičiuota patalpų nuoma ir paruošimas, stalai ir kėdės, garso technika foninei muzikai, apšvietimas, aptarnaujantis personalas viso renginio metu.

MAISTAS IR GĖRIMAI – Siūlome mūsų partnerių ruošiamus užkandžių padėklus ir desertus (derinama individualiai pagal poreikį, kaina asmeniui 10-20€) | Galite atsivežti savo maistą ir gaiviuosius gėrimus | Alkoholiniai gėrimai gali būti įsigyjami tik iš „Baržos“ baro, kitu atveju taikomas kamščio mokestis (iki 25asm. – 15 €/asm. / nuo 25asm. – 10 €/asm.)  Abiem atvejais parūpiname baro inventorių – stiklinės ir taurės, šiaudeliai, vaisiai, ledukai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Staltiesių, stalų, dekoracijų, lauko šildytuvų nuoma | DJ paslaugos (papildoma garso ir šviesų technika) | Fotografimas ir filmavimas | Stalo žaidimai „OFFLINE“ su žaidimų vedėjais | Vyno degustacija su Urte Mikelevičiūte | Ir kita… | Įkainiai derinami individualiai

Tai ideali vieta susitikti su draugų kompaniją, pasimėgauti vėsiais vasariškais gėrimais bei praleisti vasaros vakarus išskirtinėje vietoje ant Nemuno kranto. ,,Barža” jau laukia jūsų! Sukelkime bangas kartu!

KURKIME GRAŽIAUSIAS GYVENIMO AKIMIRKAS KARTU!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  APIE RAKETĄ

  SENTIMENTALŪS NEMUNO MARŠRUTAI
  Raketa - keleivinis laivas ir inžinerinė legenda nuo septintojo dešimtmečio plaukusi vaizdingiausiais Nemuno vingiais ir slėniais. Ne vieną keliautojų kartą sentimentais apdovanojusios kelionės atgimsta su nauja įgula ir istorijomis.
  Vizionieriškas ir modernus keleivinis laivas Tarybų sąjungoje pradėtas gaminti dar 1957-aisiais. Nepamirštamos futuristinės formos, galingi povandeniniai sparnai ir iki tol neregėtas kelionės greitis: laikmečio lūkesčius lenkianti transporto priemonė asocijavosi su laisve ir itin sparčia moksline pažanga.

  Novatoriškos idėjos netruko pasiekti Lietuvos, septinto dešimtmečio pradžioje Raketų laivai atkeliavo į Kauną ir nedelsdami pradėjo keliones Nemuno vingiais. Bemaž šešiasdešimt keleivių vienu metu talpinęs laivas, upe plaukdavo keliais skirtingais maršrutais, o kursuojančių Raketų skaičius ilgainiui išaugo net iki dešimties laivų !

  Šios įspūdingos, sentimentais virtusios kelionės Lietuvoje tęsėsi iki 1995-ųjųir stebino net kelias poilsiautojų kartas.

  Nesumeluota Istorija mena, jog populiariausias bilietas šiuo laivu buvo Kaunas – Nida. Kelionė vaizdingoms Nemuno pakrantėmis, baigdavosi mylimame Kuršių Nerijos uoste. Maršrutas tapo tikru hitu: laukti jo tekdavo ilgose eilėse, o bilietai tirpdavo lyg pirmojo būtinumo gėrybės.

  Įkvėpti legendinio laivo idėjos ir nostalgiškų praeities vaizdinių verčiame puslapį Raketos istorijoje ir ruošiame įgulą naujiems maršrutams.