KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja.

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka

Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

​Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

LIETUVIŲ KALBOS KOREPETITORIUS

Gimtoji kalba – tai vertybė, kurią reikia branginti ir puoselėti, siekiant, kad mūsų tauta ir kultūra išliktų. Visgi, lietuvių kalbos subtilybės daugeliui mokinių gali būti gana sudėtinga užduotis. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų vaikas susiduria su sunkumais, susijusiais su gramatikos taisyklėmis, ar literatūros supratimu ir jos analize, lietuvių kalbos korepetitorius gali būti tas žmogus, kuris padės juos įveikti. COREPETITUS mokytojas gebės įdomiai supažindinti su įvairiapuse lietuvių kalba ir paskatins visą gyvenimą puoselėti meilę lietuvių kalbai ir kultūrai.

Lietuvių kalbos korepetitoriaus teikiama nauda vaikui
Lietuvių kalbos korepetitorius ne tik padės išmokti taisyklingai rašyti ir sklandžiai reikšti mintis, bet ir ugdys kritinio mąstymo bei kūrybinius gebėjimus. Nuotolinių užsiėmimų metu korepetitorius nustatys mokinio spragas, paaiškins, kaip įsiminti beje ir deja rašybą, kuo pakeisti bendratį su kad ir kodėl vienuose žodžiuose pasirodo nosinės, o kituose – ne. Taip pat lietuvių korepetitorius padės suprasti, kas slypi už ką tik perskaitytos novelės ar eilėraščio, kaip pagrįsti savo interpretacijas, o mintis dėstyti aiškiai.

Sėkmingas pasiruošimas PUPP ir VBE

Skaičiuojama, jog kiekvienais metais lietuvių kalbos valstybinio egzamino neišlaiko apie 10 procentų mokinių. Šis skaičius liūdina, nes geras lietuvių kalbos VBE rezultatas – labai svarbus. Jis sudaro dalį konkursinio balo, stojant į bet kurį Lietuvos universitetą. Tad, tėveliams, norintiems, jog jų vaikas į šią statistiką nepatektų, rekomenduojame pagalbos kreiptis į COREPETITUS. Lietuvių kalbos korepetitorius padės pasiruošti lietuvių kalbos VBE, atsiskaitymams ar PUPP, kuris laukia 10 klasės moksleivių. Mūsų korepetitoriai supažindins su egzaminų formatu, nustatys Jūsų vaiko silpnąsias vietas, parinks jam geriausiai tinkančią mokymosi strategiją, pateiks praktines užduotis, bandomuosius testus bei duos naudingų patarimų, kaip atsiskaitymo ar egzamino dieną kovoti su stresu. Kiekvienam mokiniui yra skiriamas individualus dėmesys, kuris padės jam labiau pasitikėti savimi ir pasiekti geresnių rezultatų.
Nors daugelis tėvų ir vaikų kreiptis pagalbos į korepetitorių pasiryžta tik 12 klasėje, artėjant egzaminams, jei tik yra galimybė, rekomenduojame į papildomus lietuvių kalbos užsiėmimus užsirašyti kuo anksčiau. Tokiu būdu mokymasis bus nuoseklus, sistemiškas, užteks laiko nustatyti visas mokinio spragas ir jas pašalinti.

Lietuvių kalbos korepetitoriaus paslaugos online

Galbūt Jūsų vaikas svarsto, kaip jo teksto interpretacija gali būti neteisinga, jeigu tai interpretacija? Jo dar nesužavėjo joks lietuvių rašytojo kūrinys, o poetai atrodo tikri nuobodos? Lietuvių kalbos taisyklės primena džiungles, be jokių takelių? Kad ir su kokia problema susiduriate, papildomos lietuvių kalbos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, bus tai, kas jums gali padėti. COREPETITUS komandą sudaro šiuolaikiški ir savo darbą puikiai išmanantys korepetitoriai, prisitaikantys prie kiekvieno vaiko ir jo individualių poreikių. Galite nė neabejoti, jog net ir nuotoliniu būdu su vaiku rasime bendrą kalbą, o informaciją pateiksime jam suprantamu bei įdomiu būdu.
Renkantis korepetitoriaus paslaugas, rekomenduojame ieškoti užsiėmimų, pasižyminčių ne žema kaina, o aukšta kokybe. Būtent ją užtikrins COREPETITUS! Registruokitės užsiėmimams – mes pasiūlysime lietuvių kalbos korepetitorių, kuris padės išnarplioti interpretacijas, papasakos įdomių istorijų apie rašytojus ir išmokys lyg detektyvui atsekti visų nosinių raidžių ir kablelių vietas.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.