KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja.

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka

Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje.

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

​Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

ISTORIJOS KOREPETITORIUS

Klaidinga manyti, jog istorija yra tik apie datas ir faktus. Tai – įdomus pasakojimas apie žmonijos civilizaciją, socialinių, politinių ir kultūrinių transformacijų, formavusių mūsų pasaulį, kronika. Nors suprasti pasaulio istoriją yra labai svarbu, daugeliui mokinių šis dalykas gali atrodyti bauginantis dėl sudėtingų niuansų ir didelio informacijos kiekio. Kad istorija mokiniui taptų lengviau suvokiama, atrodytų prasmingesnė bei labiau domintų, gali itin pasitarnauti istorijos korepetitoriaus paslaugos. Bet kuris COREPETITUS mokytojas padės įveikti visus iššūkius bei sunkumus, su kuriais susiduria mokinys, besimokantis istorijos.

Pažinimo laukui praplėsti – papildomos istorijos pamokos

Istorijos korepetitorius padės ne tik įsiminti istorinius faktus ir svarbiausius visuomenėje vykusius procesus, bet ir ugdys mokinio kritinį bei analitinį mąstymą. Per nuotolinius užsiėmimus korepetitorius padės susieti tokius įvykius kaip Didžioji Prancūzijos revoliucija ir Abiejų Tautų Respublikos padalijimai. Atskleis Lietuvos ir pasaulio istorijos sąsajas, skatins suvokti priežastinį ryšį ir tai, kaip istoriniai įvykiai gali padėti paaiškinti šiandienius geopolitinius ir idėjinius procesus.

Istorijos korepetitorius parodys įdomiąją istorijos pusę, slypinčią už sausų faktų, naudodamasis skirtingais šaltiniais skatins moksleivį objektyviai analizuoti istorinius įvykius.
Užtikrintas pasiruošimas atsiskaitymams ar egzaminui

Visi mūsų korepetitoriai daug dėmesio skiria individualiems mokinio poreikiams. Ar tai būtų namų darbų užduotys, pasiruošimas atsiskaitymams ar istorijos VBE, bet kuris COREPETITUS istorijos korepetitorius suteiks visą reikiamą pagalbą: pasiūlys geriausiai Jūsų vaikui tinkančią mokymosi strategiją, paaiškins atsiskaitymų ar egzamino formatą bei užtikrins konstruktyvų grįžtamąjį ryšį.
Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame rinktis tęstinį mokymą. Reguliariai ir sistemiškai atliekamos užduotys, spragų nustatymas ir jų pašalinimas leidžia kur kas efektyviau pasiekti išsikeltus tikslus ir mokiniui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tad, jei ieškote aukštos kokybės papildomų istorijos pamokų gera kaina – COREPETITUS bus puikus pasirinkimas.

Istorijos korepetitoriaus paslaugos nuotoliniu būdu

Galbūt Jūsų vaikui liejasi akys matant istorines datas? Laiko juostos visos persipynė? Prieš porą šimtų metų parašyti šaltiniai – tikra mįslė? Kad ir su kokia problema susiduriate, online istorijos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose padės ją išspręsti. COREPETITUS komandą sudaro tikri profesionalai, baigę geriausius Lietuvos ir užsienio universitetus. Mūsų korepetitoriai yra šiuolaikiški, besidomintys šių dienų aktualijomis bei turintys puikius bendravimo įgūdžius, tad nesunkiai ras bendrą kalbą su bet kokio amžiaus mokiniu – visai nesvarbu, ar jis mokytųsi 6 klasėje, ar 10 klasėje.
Jei susidomėjote, kviečiame registruotis užsiėmimams! COREPETITUS istorijos korepetitorius bus tas žmogus, kuris pateiks informaciją Jūsų vaikui suprantamu būdu ir padės išeiti iš istorijų labirinto.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.