KOREPETITORIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINA

Vieno užsiėmimo trukmė – 60 min.
SVARBU: artėjant mokslo metams populiariausių laikų bei korepetitorių mažėja.

1 pamoka per savaitę

30 €/ pamoka
Populiariausia turint vieną vaiką, renkantis vieną discipliną
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos speficinių temų spragos
Rekomenduojame turint aukštus ar labai gerus rezultatus mokykloje

2 pamokos per savaitę

28 €/ pamoka

Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Užpildomos pagrindų, specifinių temų spragos
Rekomenduojame turint vidutinius ar gerus rezultatus mokykloje

3 pamokos per savaitę

26 €/ pamoka
Populiariausia turint kelis vaikus ar renkantis kelias disciplinas
Individualus dėmesys ir tik atrinkti bei apmokyti korepetitoriai
Visas dėmesys skiriamas pagrindų įtvirtinimui
Rekomenduojame turint žemus ar vidutinius rezultatus mokykloje.

VEIKLOS PRINCIPAI

Kasdienis mūsų darbas yra pagrįstas pateiktais COREPETITUS veiklos principais:

​Tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų.
Rezultatų pasiekę tėvai bei mokiniai yra mūsų veiklos esmė – to siekiame kasdien.
Kiekvienas mokinys unikalus, tad dedame visas pastangas, siekdami atrasti individualią metodiką kiekvienam.
Užsiėmimuose akcentuojami svarbiausi aspektai – tikslo link einame trumpiausiu keliu.
Šiuolaikiški korepetitoriai garantuoja lengvą bendravimą su mokiniais.
Sąžiningumas – principas, kurio laikomės tiek klientų, tiek korepetitorių atžvilgiu.
Atvirai ir nieko nelaukiant aptariame iškilusius klausimus ir juos sprendžiame konstruktyviai.
Komunikacija – greita ir nekelianti klausimų nei tėvams, nei mokiniams, nei korepetitoriams.
Mūsų poziciją rinkoje lemia sąžiningas kainos ir kokybės santykis.

MATEMATIKOS KOREPETITORIUS

Matematika – labai svarbi kiekvienam, nes jos žinios praverčia tiek akademiniame pasaulyje, tiek kasdienybėje. Ji moko ne tik, kaip teisingai suskaičiuoti pinigus ar įvertinti atstumą, bet ir kaip elgtis, susidūrus su problemomis. Nors šis mokomasis dalykas be galo reikalingas, nemažai daliai mokinių jis atrodo sudėtingas bei kelia nuolatinį stresą. Jei pastebėjote, jog ir Jūsų vaikas visa tai patiria, neskubėkite nusivilti, mat galime pasiūlyti jums efektyvų sprendimą – COREPETITUS papildomus matematikos užsiėmimus nuotoliniu būdu. Kiekvienas mūsų matematikos korepetitorius suteiks visokeriopą pagalbą mokantis bei stengsis, jog šis dalykas vaikui taptų suprantamas ir keliantis susidomėjimą. Tad, jei jums reikalingas geras matematikos korepetitorius Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, nieko nelaukite ir registruokitės pirmajam online užsiėmimui!

Matematikos korepetitoriaus teikiama nauda

Matematikos korepetitorius parodys, kad, kai matematika tampa suprantama, ji gali tapti įdomi kiekvienam mokiniui. Matematikos korepetitorius jau per pirmąjį nuotolinį užsiėmimą nustatys, kokios yra mokinio spragos ir su jomis toliau nuosekliai dirbs, ugdydamas mokinio analitinius gebėjimus bei loginį mąstymą.
Naudodamasis gyvenimiškais ir interaktyviais pavyzdžiais korepetitorius padės mokiniui suprasti, kaip matematika jam pravers gyvenime. Be to, įkvėps labiau pasitikėti savimi ir tvirčiau jaustis per matematikos pamokas mokykloje.
Registruotis užsiėmimams

Užtikrintas pasiruošimas matematikos PUPP ir VBE

Egzaminai daugeliui mokinių atrodo bauginantis etapas, o ypač šis jausmas sustiprėja tada, kai kalba pasisuka apie matematikos PUPP ir VBE. Iš tiesų ši baimė nėra iš piršto laužta, nes 2022 metais valstybinio matematikos egzamino neišlaikė net apie trečdalis laikiusiųjų. Tokie rezultatai apsunkina galimybę įstoti į norimą studijų programą ar gauti nemokamą studijų vietą. Tad, jei norite savo vaiką apsaugoti nuo šios statistikos ir jam užtikrinti geriausias sąlygas pasiruošt iegzaminui, COREPETITUS yra tai, ko jums reikia!
Ar Jūsų vaikas ruošiasi 10 klasės matematikos PUPP, ar jau artėja 12 klasės egzaminai – bet kuriuo atveju matematikos korepetitorius suteiks visokeriopą pagalbą. Užsiėmimų metu mokytojas supažindins su egzaminų formatu, nustatytas vaikų turimas spragas, parinks geriausiai tinkančią mokymosi strategiją joms pašalinti bei pateiks praktines užduotis ir bandomuosius testus, leisiančius tobulėti. Mūsų korepetitoriai kiekvienam mokiniui skiria individualų dėmesį ir prisitaiko prie skirtingų poreikių tam, kad padėtų jam labiau pasitikėti savimi ir pasiekti geriausių rezultatų.

Matematikos korepetitoriaus paslaugos online

Galbūt Jūsų vaikui kyla sunkumų, kaip prisiminti Pitagoro teoremą? Ar neramina matematikos uždaviniuose atsirandančios raidės? Matematinės šaknies traukimas beveik toks pats nemalonus kaip vizitas pas odontologą? Kad ir su kokia problema susidurtų Jūsų vaikas, su COREPETITUS komanda ją nesunkiai išspręsite! Papildomos matematikos pamokos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste padės ne tik įsiminti formules, bet ir jas suprasti bei pagerinti problemų sprendimo įgūdžius. Mūsų matematikos korepetitoriai – baigę Lietuvos ir užsienio universitetus bei turintys puikius bendravimo įgūdžius, tad nesunkiai atras bendrą kalbą su bet kuriuo vaiku.
Renkantis korepetitoriaus paslaugas, rekomenduojame ieškoti tokių, kurios pasižymėtų ne žema kaina, o aukšta kokybe. Būtent ją užtikrins COREPETITUS! Jei susidomėjote, kviečiame registruotis užsiėmimams – mes pasiūlysime matematikos korepetitorių, kuris padės įveikti bauginančius sunkumus.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Aistė

  Aistė

  KOREPETITORIUS ONLINE - APIE COREPETITUS

  Korepetitorius online – sveikiname Jus atvykus į COREPETITUS – didžiausią Lietuvoje individualaus nuotolinio mokymo akademiją.
  Mes, COREPETITUS komanda, tikime ir esame tam,​ kad įrodytume – kiekvienas mokinys gali pasiekti aukštesnių rezultatų, o jauniems specialistams (dažniausiai talentingiems studentams) suteikiame sąlygas sklandžiai veiklos pradžiai.
  Tėvams, globėjams yra labai svarbu, kas ir kaip mokys jų vaiką. Priimdami korepetitorius, juos atidžiai atrenkame atsižvelgdami į asmenines savybes bei akademinius pasiekimus.
  Kiekvienas mokinys yra unikalus, tad visi kandidatai dalyvauja darbo pokalbiuose, vidiniuose mokymuose bei turi prieigą prie metodinių COREPETITUS mokymų, kuriuose labai detaliai nurodoma, kaip atrasti mokiniui tinkamą mokymosi būdą – paaiškinti viską jam suprantama kalba.
  Kadangi individualiai nuotoliniu (korepetitorius online) būdu esame paruošę virš 2500 mokinių, turime sukaupę didelį žinių bagažą. Su korepetitoriais dalinamės gerosiomis mokymo praktikomis – tai leidžia mokiniui eiti tikslo link trumpiausiu keliu.
  Mūsų komandą sudaro jauni specialistai, kurie labai lengvai randa bendrą kalbą su mokiniais. Tai padeda atsipalaiduoti užsiėmimų metu, nebijoti klausti – korepetitorius tampa tarsi draugu, su kuriuo mokinys jaučiasi drąsiai ir juo pasitiki.
  Mūsų korepetitoriai yra draugiški, tačiau tuo pačiu ir reiklūs.