„DD auto“ – prabangių automobilių nuomos kompanija. Bendrovė teikia paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonės automobilių parkas nuolat atnaujinamas ir kruopščiai prižiūrimas. Įmonės personalas nuoširdžiai tiki, kad bendradarbiavimas bus paprastas, lengvas ir nuoširdus, o Klientai galės mėgautis kelione automobiliais.

Esame novatoriški, todėl siekiame nuolat atnaujinti esamą automobilių parką. Siekiame, kad klientai naudodamiesi mūsų paslaugomis jaustųsi maksimaliai komfortabiliai ir kelionės rūpesčius patikėtų mums.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

AUTOMOBILIŲ NUOMA VISOJE LIETUVOJE

„D&D auto“ – prabangių automobilių nuomos kompanija. Bendrovė teikia paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonės automobilių parkas nuolat atnaujinamas ir kruopščiai prižiūrimas. Įmonės personalas nuoširdžiai tiki, kad bendradarbiavimas bus paprastas, lengvas ir nuoširdus, o Klientai galės mėgautis kelione automobiliais. KARTU SU JUMIS JAU NUO 2000 METŲ!

ŠVENTĖMS

Prabangių ir išskirtinių automobilių nuoma vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, kitoms šventėms ar ypatingoms progoms.

KINEMATOGRAFIJAI

Įvairių automobilių nuoma reklaminių klipų, filmų, serialų kūrimui. Užtikrinamas automobilių nuomos tęstinumas viso proceso metu.

VERSLO RENGINIAMS

Pervežimo paslaugos Svečių pasitikimas Aptarnavimas renginių metu Palydos Delegacijos

PRAMOGOMS

Išskirtinių automobilių nuoma mergvakario ar bernvakario šventėms. Automobilio nuoma gali būti pateikta kaip gimtadienio dovana ar kitokio pobūdžio staigmena. Organizuojamos pažintinės kelionės, esant būtinybei ir su gido paslauga.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Ddauto6

    Ddauto6

    „DD auto“ – prabangių automobilių nuomos kompanija. Bendrovė teikia paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonės automobilių parkas nuolat atnaujinamas ir kruopščiai prižiūrimas. Įmonės personalas nuoširdžiai tiki, kad bendradarbiavimas bus paprastas, lengvas ir nuoširdus, o Klientai galės mėgautis kelione automobiliais.

    Esame novatoriški, todėl siekiame nuolat atnaujinti esamą automobilių parką. Siekiame, kad klientai naudodamiesi mūsų paslaugomis jaustųsi maksimaliai komfortabiliai ir kelionės rūpesčius patikėtų mums.