Siekdami vaikams padėti pažinti paslaptingą dinozaurų pasaulį ir paleontologijos mokslą, kviečiame į edukaciją „Atrask dinozaurą“, kurios metu mokiai skaptuos molio lentelę ir ieškos dinozauro fosilijos.
Fosilija yra reikšmingiausia archeologinio paveldo dalis, dėka kurios tyrinėjimo, mokslininkai atskleidė žemės gyvybės istoriją ir evoliucijos procesą. Edukacija „Atrask dinozaurą“ susideda iš trijų dalių: teorinės, patyriminės ir praktinės.

Teorinės ir patyriminės edukacijos dalių metu (trukmė – iki 15 min.) edukatorius supažindins vaikus su įdomiausiais faktais apie dinozaurus. Atviros diskusijos metu dalyviai gilinsis į mėsėdžių bei žolėdžių dinozaurų skirtumus, ieškos panašumų tarp dinozaurų ir jų palikuonių paukščių, apžiūrinėdami parke esančius dinozaurus, judančius, skleidžiančius garsus ir fiziniais išmatavimais atitinkančius anksčiau gyvenusius „baisiuosius driežus“.

Praktinėje edukacijos „Atrask dinozaurą“ dalyje (trukmė – 30 min.) edukatorius supažindins vaikus su paleontologo profesija, jo darbo įrankiais, pagrindinėmis skaptavimo taisyklėmis ir specifika, fosilijos teoriniu apibrėžimu. Skaptuodami molio lenteles bei ieškodami dinozauro fosilijos vaikai praktiškai atras kelis žemės sluoksnius: molį ir smėlį, individualiai rinksis geriausią skaptavimo strategiją.

Mokiniai ras vieną iš 4 keturių dinozaurų griaučių fosilijų: tiranozauro, stegozauro, triceratopso arba branchiozauro. Skaptavimo patirtis formuos dalyvių kritinį mąstymą, lavins kruopštumą, atsakingumą, stiprins kultūrinį sąmoningumą. Išskaptuota fosilija atitenka vaikams. Šis praktinis darbo rezultatas motyvuos vaikus grįžus namo pasidalinti su tėvais žiniomis apie dinozaurus, paleontologiją, kas padės dar geriau įsisavinti per edukaciją išgirstą informaciją.

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.
Edukacijos trukmė: 45-60 min
Dalyvių amžius: neribotas
Dalyvių skaičius: iki 45 moksleivių vienu metu
Kaina: 10 € mokiniui (tik už molio lenteles, kurios lieka vaikams)

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?