Esu Eglė Balčiūtė, klinikinė psichologė.

Pati nukeliavau ilgą kelionę, kol atradau kelią, kuriuo iš tiesų norisi eiti.

Konsultuodama leidžiuosi kartu su kitu žmogumi į jo vidinę kelionę. Kartu lengviau atrasti naujus dalykus, priimti senus, o kartais tiesiog naviguoti per kasdienybę.

Kada kreiptis?

Leistis į vidinę kelionę verta, kai:

norite geriau save pažinti
jaučiate, kad viduje verda jausmai ir išgyvenimai
susiduriate su gyvenimo sunkumais, su kuriais sudėtinga išbūti vienam
nuolat jaučiate stresą, įtampą, nerimą
ilgą laiką esate prislėgtas ir liūdnas
tiesiog „visko per daug“
Pradėkite kelionę

Konsultacijos

Susitikimo trukmė – 50 min., susitikimai vyksta tuo pačiu sutartu laiku kas savaitę. Konsultacijose remiamamasi Jungo analitinės ir geštalto psichoterapijų principais, taikomos dėmesingo įsisąmoninimo praktikos.

Konsultacijos vyksta gyvai arba internetu.

Mokymai

Mokymai, kurie orientuoti į asmeninį augimą, geresnį savęs pažinimą ir ilgalaikį pokytį. Siekiant šių tikslų skatinamas kiekvieno dalyvio įsitraukimas, nemažai dėmesio skiriama praktinėms užduotims atlikti ir dirbti grupėse. Mokymai gali būti individualizuojami pagal Jūsų organizacijos poreikius.

Esu psichologė Eglė Balčiūtė. Vedu praktinius mokymus, užsiėmimus, orientuotus į geresnį savęs pažinimą, dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) technikų taikymą.

Laiko planavimas

Suprasti, „kur dingsta laikas“, o gal tiksliau, kam renkamės jį skirti, yra labai svarbu. Mokymuose aptariame laiko audito svarbą, mokomės, kaip išskirti prioritetus, kalbame apie lūkesčius sau ir aplinkai, juos peržiūrime.

Galimos mokymų formos:Kelių akademinių valandų seminaras, kur trumpai pristatomos įvairios laiko planavimo, prioritetų kėlimo technikos, kelios „taisyklės“, kurios gali padėti darbe. Šis įvadas skirtas susipažinti su technikomis, kurias vėliau taikant kasdienėje veikloje ugdomas įgūdis planuoti laiką.
Tęstiniai mokymai gali būti kaip tik tai, ko reikia Jūsų komandai. Formuoti įgūdį vienam gali būti sudėtinga, dėl to darbas grupėje, dalinimasis savo bei mokymasis iš kitų patirties gali būti itin naudingi. Susitikimuose daug dėmesio skiriama praktinėms veikloms, dalyviams pageidaujant, tiesiogiai su darbine veikla susijusiems sunkumams aptarti.
Dar viena mokymosi forma – individualūs susitikimai, kur aptariami iššūkiai ir galimybės ieškant atsakymų, kaip spręsti kylančius sunkumus planuojant laiką.

Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos

Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. mindfulness) gali būti labai naudingas įgūdis darbe. Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos padeda sustoti chaotiškoje rutinoje, grįžti į čia ir dabar akimirką, o tai padeda sumažinti nerimo ir streso lygį. Praktikų, kurios moko dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) yra pačių įvairiausių. Dėl to mokymuose siekiama susipažinti su kuo įvairesnėmis praktikomis, kurias vėliau būtų galima taikyti skirtingose situacijose, pavyzdžiui, pasirenkant pagal trukmę ar veiklą, pvz., taikyti praktikas valgant.
Galimos mokymų formos:Kelių akademinių valandų seminaras, kur trumpai supažindinama su pagrindiniais dėmesingo įsisąmoninimo principais, kartu atliekamos kelios nesudėtingos praktikos, kurias mokymų dalyviai gali toliau taikyti kasdien.
Tęstiniai mokymai, pakartotiniai susitikimai gali padėti formuoti dėmesingo įsisąmoninimo praktikų įgūdžius, padėti neprarasti motyvacijos juos taikyti. Susitikimuose daug dėmesio skiriama įvairioms dėmesingo įsisąmoninimo praktikoms, dalinimuisi grupelėse, kur dalyviai ne tik mokosi iš savo patirties, ja dalinasi, tačiau, klausydamiesi kitų dalyvių patirčių, gali suprasti ir savąsias.

Kiti mokymai

Jeigu svarstote apie mokymus tema, kurios čia neradote, kviečiu susisiekti.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sveiki, esu Eglė Balčiūtė

    2009-2013 – įgytas Vilniaus universiteto psichologijos bakalauro laipsnis
    2013-2016 – įgytas Vilniaus universiteto klinikinės psichologijos magistro laipsnis
    2020-2022 – mokausi Pradinių psichoterapinių įgūdžių mokymo programoje (Praktinės psichologijos studijų centras, Lietuvos analitinės psichologijos asociacija)
    Nuo 2022 – mokausi podiplominių studijų programoje „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“ (LSMU Neuromokslų institutas)