Mes vaizdo turinio kūrėjai, visada siekiame tobulo kadro, įsiklausome į kliento viziją, idėjas, padedame surasti sprendimus įdėjai įgyvendinti ir bendro tikslo vedami sukurti istoriją video formatu !
Dirbame prisitaikydami prie Jūsų poreikių, esame atviri ir lankstūs, bei konkretūs. Žinome, kad dažnai kyla abejonių ar trūksta idėjų, tad esame tam, kad Jums padėtume. Nesikuklinkite ir susisiekite mes mielai pasidalinsime patirtimi, patarsime ir įgyvendinsime Jūsų projektą!

Galime filmuoti Vilniaus centre įsikūrusioje studijoje arba atvykstame į Jūsų nurodytą vietą.

Mūsų moderni technika leidžia filmuoti plačiu spektru situacijų tokių kaip: Makro objektų filmavimas, filmavimui iš toli turime iki 900mm tele objektyvą, filmavimui po vandeniu turime profesionalios kameros povandeninį dėklą, aktyviam veiksmui ir unikaliam kampui 360 laipsnių kamerą, švelniems kameros judesiams turime stabilizavimo sistemą (gimbalą), apšvietimo sistemą su akumuliatoriais, kad galėtume sukurti sceną nepaisydami vietovės, užtikrinti puikų garsą turime belaidžių mikrofonų sistemą bei kryptinius mikrofonus, turime išduotą TKA (Transporto Kompetencijų Agentūra) prie EASA (European Aviation Safety Agency) sertifikatą valdyti Bepilotį orlaivį (Droną) virš tankiai apgyvendintų teritorijų ir virš pavienių pašalinių žmonių.

Esame kvalifikuoti ir pasiruošę tinkamai suteikti Jums filmavimo bei montavimo paslaugas.

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė MB FILMAD

    Povilas Dumbrava

    Vizualinis turinys Jūsų verslui.
    Video/ Foto reklama.