APIE MUS
Kodėl mes?

Mes dirbame švenčių pramogų srityje jau ne vienerius metus, todėl žinome šventinės nuotaikos ir nepriekaištingai atliekamų paslaugų svarbą   Mūsų teikiamos paslaugos – foto veidrodžio nuoma, tikrai nepaliks abejingų, o atsiminimai liks visam gyvenimui, nes nuotraukos nesensta.

Kiekvienai progai!

Foto veidrodis yra tinkamas bet kokiai Jūsų šventei. Juo paprasta naudotis, be to mūsų asistentas visada Jums padės jeigu kiltų klausimų.

Apie paslaugas

Mes dirbame švenčių pramogų srityje jau ne vienerius metus, todėl žinome šventinės nuotaikos ir nepriekaištingai atliekamų paslaugų svarbą  . Mūsų teikiamos paslaugos – foto veidrodžio nuoma, tikrai nepaliks abejingų, o atsiminimai liks visam gyvenimui, nes nuotraukos nesensta. Naujoviškas ir stilingas 65 colių (165 cm) įstrižainės foto veidrodis bus puiki pramoga Jums ir Jūsų svečiams. Jo veikimo principas yra labai paprastas – paspaudus ant veidrodžio ekrano pamatysite animaciją ir po kelių akimirkų nuotrauka bus atspausdinta gražiame Jums asmeniškai pagamintame remelyje. Vis gi jeigu kiltų klausimų – ne bėda, nes mūsų asistentas visada bus pasiruošęs Jums padėti. Vertėtų paminėti, kad mūsų foto veidrodis išsiskiria funkcionalumu, nes galima ne tik padaryti spausdintas nuotraukas, bet galima nuotrauką parsisiųsti el. pavidalu ar netgi susikurti nuosavą GIF paveiksliuką. Taip pat kartu su veidrodžiu yra daug atributikos: kaukės, užrašai, lentelės, papuošalai, kostiumai ir dar daug visokių įdomybių. O, kad svečiai tikrai pastebėtų foto veidrodį, siūlome raudoną kilimą ir prabangius stulpelius. Iki greito!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Artiom Rybakov

    Artiom Rybakov

    Foto veidrodis
    Foto veidrodis tai ne tik pramoga Jūsų svečiams bet ir puikus būdas įamžinti svarbiausius šventės momentus. Nuotraukos ilgai primins apie linksmybes, džiaugsmą ir nepamirštamus įspūdžius Jūsų šventės metu.