Esu Giedrė Vaikšnoraitė, pirmiausiai žmogus – 30 m., vidutinio ūgio ir sudėjimo moteris, prie visa šito esu dar jogos instruktorė, sąmoningo kvėpavimo instruktorė, juoko jogos ir terapijos specialistė, minerologijos specialistė, reiki ir Tibeto budizmo praktikė, bendrai apibrėžus – saviugdos ir sąmoningumo trenerė – kodėl gi sugalvojau tą saviugdą treniruoti ?
– Todėl, kad saviugda yra kelias į savęs pažinimą, mes dažnai norime pažinti pasaulį, įvairias mokslo sritis, technologijas, pažinti kitus žmones, o su savimi susipažinti kartais būna sudėtingiau, nei atrodo…

PAŽINTI SAVE – tai išmokti funkcionuoti pasaulyje taip, kad būtų gera gyventi.

Kelios metodikos sujungtos į vieną, kuri efektyviai keičia fizinę savijautą, mąstymo šablonus, emocines būsenas – tai JUDĖJIMAS, SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS ir JUOKO TERAPIJA.

Esminis asmenybės pokytis vystomas per tris lygmenis – fizinį, emocinį ir mentalinį, jeigu kuris nors lygmuo paliktas kaip nereikalingas, pokytis būna lėtas arba labai laikinas. Todėl ši metodika efektyviai šalina emocines sankaupas, padeda keisti požiūrį ir įsitikinimus, bei susilieti su vidiniu džiaugsmu ilgailaikėje perspektyvoje. Pritaikius šią metodiką kasdienybėje – gyvenimas atrodys daug paprastesnis ir laimingesnis.

Vedu sąmoningo kvėpavimo sesijas
Jogos pamokas;
Juoko jogos sesijas ir juoko terapiją (daugiau asmenines);
Taip pat dirbu įvairiomis metodikomis per kūno judesį, kvėpavimą ir įsitikinimų keitimą, sprendžiant emocinių traumų užsitrigimus ir blokus.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Giedrė

  Giedrė

  Esu Giedrė Vaikšnoraitė, pirmiausiai žmogus - 30 m., vidutinio ūgio ir sudėjimo moteris, prie visa šito esu dar jogos instruktorė, sąmoningo kvėpavimo instruktorė, juoko jogos ir terapijos specialistė, minerologijos specialistė, reiki ir Tibeto budizmo praktikė, bendrai apibrėžus - saviugdos ir sąmoningumo trenerė - kodėl gi sugalvojau tą saviugdą treniruoti ?
  - Todėl, kad saviugda yra kelias į savęs pažinimą, mes dažnai norime pažinti pasaulį, įvairias mokslo sritis, technologijas, pažinti kitus žmones, o su savimi susipažinti kartais būna sudėtingiau, nei atrodo…
  PAŽINTI SAVE - tai išmokti funkcionuoti pasaulyje taip, kad būtų gera gyventi.