Mano paslaugos:

Pečių juosta, kaklas  ir nugarą – tokios vietos žmogaus kūne, kuriose bene labiausiai ir dažniausiai jaučiasi įtampa, o įsitempę ir sustingę raumenys gali net turėti liūdnų pasekmių sveikatai. Dėl to itin svarbus yra šios srities masažas. Suaktyvinama kraujo cirkuliacija ir medžiagų apykaita, šalinamas nuovargis, pagerėja miegas ir bendra savijauta. Pajuskite ramybę ir palengvėjimą!Giliųjų audinių pečių juostos , kaklo masažas!!

40 min – 34 eu

60 min – 50 eu

90 min – 60 eu

5 masažų kursas  130 EUR. Masažas 40 min.

 

Chiroplastinis veido masažas!

Tai reabilitacija veidui! Chiroplastinio veido masažo metu oda yra stangrinama ir drenuojama, liftinguojama formuojamas veido kontūras, o veido  raumenys tampa elastingesni!  Visos procedūros metu yra naudojama ,,Thalissi Baltija“ kosmetika: veido prausiklis, šveitiklis, vitaminų kompleksas, veido kremas, serumas, 2 kaukės. Jūsų veidas ir Jūs atsigausite ir atjaunėsite.

90 min – 55 EUR.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sveiki,
    Trumpai apie save,
    2016 metais įgijau Všį "Art of Beauty" mokyklą masažuotojos specialybę!
    Kursai: Misakovy masažo kursai 1 pakopa. Ajurvedinis "Karališka Kerala" masaž0 individualūs mokymai. Chiroplastinis veido masažas!! Giliai atpalaiduojantis masažas su bambuko lazdelėmis!! Tailamdestiko masaž0 kursai 1 pakopa! 2020 Virtualaus masažuotoja čempionato dalyvė! 2022 Tarptautinio Baltijos čempionato nominantė!! 2023 Tarptautinio Baltijos čempionato nominantė!! Patirtis 8 metai!! Masažas buvo hobis, o tapo išsvajotu darbu visam gyvenimui :)