Gyvenimo Oazė – Psichologo konsultacijos, Grupiniai Užsiėmimai, Savęs Pažinimas

Žirmūnų g. 70 Vilnius

Psichologė Svetlana Vimoncienė

Konsultacija, tai unikalus mano ir jūsų santykis paremtas noru keistis.

Konsultacijoje esame lygiaverčiais partneriais, nuo mūsų bendradarbiavimo priklauso konsultacijos sėkmė.

Savo darbe padedu spręsti įvairias problemas, dažnai santykių ir kaip bebūtų keista, ne tik su aplinkiniais, bet ir su pačiu savimi.

Kalbamės apie jūsų asmenybę, patiriamas emocijas, šeimą, karjerą, finansus. Svarbiausia įgalinti jus ne tik pamatyti situaciją iš šalies, įvairiais kampais, bet ir imtis veiksmų. Mano misija – eiti kartu su jumis išvien, kol situacija nebus išspręsta.

Gebu atrasti kelią į kiekvieno žmogaus širdį ir parodyti tą kelią žmogui. Aišku, jei tam yra drąsos.

Konfidencialumas ir nuoširdumas garantuojamas!

Emocijų lavinimo grupė vaikams

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)
Emocijos, jų išgyvenimas, tokia plati stebuklų šalis. Ir kaip dažnai mes joje pasiklystame…

Kasdien mes patiriame įvairias emocijas. Būname linksmi ir staiga mūsų emocija pasikeičia į liūdesį, kas gi nutiko?.. O tada ir vėl linksmi, pikti, liūdni, nustebę. Taigi, kasdien patiriame begalę emocijų, kurios eina viena po kitos.

Svarbu išmokti atpažinti savo emocijas, įsivardinti bei reflektuoti apie jas kuo anksčiau. Deja, retas šiuolaikinis suaugęs mokėsi to. Dažniausiai viskas vyko savąją eiga, intuityviai. Todėl labai svarbu duoti vaikams kokybišką emocinį išsilavinimą. Vaikai mokėdami atpažinti, suprasti savo emociją gali išmokti teisingai į ją reaguoti ir tokiu būdu kontroliuoti savo mintis, savijautą ir net elgesį. Būtent taip emocinės reakcijos dažnai tampa vaikų netinkamo elgesio priežastimi. Būtina šviesti vaikus nuo pat mažens apie emocijų reguliavimą, kontrolę ir mokyti reflektuoti apie patiriamus jausmus, kad jie nebūtų užgniaužti, nuslopinti ir “padėti į stalčių”. Nėra gerų ar blogų emocijų, jos visos yra dalis mūsų, svarbu tinkamai reaguoti į jas ir jaučiant neigiamus jausmus elgtis socialiai priimtinu būdu. Kaip tą padaryti?..

Šie užsiėmimai skirti išmokyti vaikus atpažinti emocijas, jas suprasti ir valdyti. Užsiėmimų metu grupė vaikų susipažins tarpusavyje, sukurs ryšį, santykį. Bus aptartos grupės taisyklės, sukurta pasitikėjimo atmosfera, saugus ratas. Vaikai bus supažindinti su emocijomis, jų skirtumais ir panašumais. Ugdys savo socialinius įgūdžius, įgūdžius atpažinti emociją, atrasti emocijos šaltinį, suprasti savo ir kito žmogaus jausmus, kaip emocijos jaučiamos kūne, kaip galima valdyti emocijas ir jų išraišką.

Užsiėmimus ves entuziastingi ir patyrę treneriai, programa sudaryta ir procesas prižiūrimas profesionalios psichologės, turinčios ilgametę patirtį vaikų psichologijos srityje kasdien konsultuojant tėvelius ir vaikus.

Kaina – 80€
4 užsiėmimai
1 val. – užsiėmimas, kartą į savaitę

Grupė paaugliams “Aš paauglys. Kas aš?”

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)

Kviečiami 12-18 m. paaugliai ir jaunimas, norintys geriau pažinti save, laisviau bendrauti su kitais, drąsiau išsakyti savo nuomonę, spręsti konfliktus, nugalėti baimę kalbėti viešai, atpažinti savo norus ir poreikius. Aptarsime paaugliško gyvenimo, draugystės, santykių su tėvais ir kitas grupės nariams rūpimas temas. Jūsų laukia praktiniai užsiėmimai, žaidimai, situacijų modeliavimas, diskusijos, daug testų kurie padės susipažinti su savimi bei smagus laikas kartu.

Paauglystės laikotarpis yra susijęs su tapatumo paieškomis, kurios yra svarbi ir natūrali gyvenimo stadija. Tai laikas, kai paaugliai stengiasi geriau pažinti save ir atrasti, kas jie yra, kokios yra jų vertybės, tikslai ir norai. Tai gali būti įdomi ir kartu iššūkių kupina kelionė, kai paaugliai mėgina susieti savo vidinį pasaulį su išoriniu pasauliu.
Tapatumo paieškos paauglystėje gali būti susijusios su šiomis svarbiomis temomis:

Asmenybės pažinimas: Paaugliai stengiasi geriau suprasti savo jausmus, mintis, jausmus ir stipriąsias bei silpnąsias savybes.
Nepriklausomumo siekimas: Paaugliai dažnai nori įgyti daugiau savarankiškumo, priimti sprendimus ir valdyti savo gyvenimą.
Draugystės ir bendraamžių santykiai: Svarbu, kad paaugliai atrastų, kur jie telpa bendruomenėje, ir kurie yra jų artimiausi draugai.
Šeimos ryšiai: Paauglystėje jie gali kelti klausimų apie savo vaidmenį šeimoje ir santykius su tėvais ar globėjais.
Kultūrinė tapatybė: Paaugliai gali ieškoti savo vietos savo kultūroje ir visuomenėje, suprasti savo kilmę ir tradicijas.
Švietimas ir ateities planavimas: Jie gali svarstyti apie savo karjeros tikslus ir ateities planus.
Kai žmonės ieško savo tapatumo, jie gali patirti įvairių emocijų ir išbandymų. Tai gali būti sudėtingas laikotarpis, kai mes galime kelti sau daugybę klausimų ir abejonių:
Kas aš esu? Kokie yra mano interesai ir aistra?
Ką aš vertinu ir kokia yra mano vertybių sistema?
Kaip aš norėčiau būti suvokiamas (-a) ir priimtas (-a) kitiems?
Koks yra mano vaidmuo šeimoje, draugų grupėje, bendruomenėje?
Koks yra mano tikslas ir siekiai gyvenime?
Susitikimų metų taikant įvairius tyrimo būdus bei metodikas galėsime prisiliesti prie savo psichologinių bruožų, įgūdžių, mokėjimų, gebėjimų, pažintinių gebėjimų ypatybių, emocijų, būsenų, motyvų, poreikių, interesų, ateities planų, asmenybės savybių pažinimo.

Kiekvieno susitikimo metu stengsimės kurti saugią aplinką, kiekvienas turės galimybę dalintis savo mintimis jausmais, patirtimi. Grupė skatins paauglius pasitikėti savimi, kurti kokybiškus santykius su aplinkiniais.

Kaina – 80€
4 užsiėmimai
1,5 val. – užsiėmimas, kartą į savaitę

Grupiniai užsiėmimai “Būdai sustoti, atrasti čia ir dabar”

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)

Aplankiusi įtampa, gali aptemdyti mūsų kasdienybę – ji veikia mūsų emocinę ir fizinę savijautą, neleidžia susikoncentruoti, apsunkina darbus, santykius su kitais. Dėl to svarbu išmokti būti dabarties momente, suprasti savo būseną bei atrasti metodus, padedančius tvarkytis su įtampa.

Kaip jau žinoma, streso, įtampos išveika menu ir kitais patyriminiais būdais išlaisvina žmogų, suteikia prieglobstį, ramybę ir begalę įvairių žinių bei įgūdžių. Žmonėms kartais būna sudėtinga ne tik išreikšti savo emocijas, bet ir jas atpažinti savyje. Užsiėmimų metu vykdomos veiklos yra vienas iš teigiamų būdų išreikšti emocijas, pasigilinti į save, suprasti ką jauti, kaip nuo to priklauso nuotaika, santykiai su aplinkiniais ir poelgiai bei kaip pats gali koreguoti savo reakcijas į vykstančias situacijas, numalšinti nerimą ir stresą.
Žmonės, užsiimdami kūrybiniu procesu, dažnai išsilaisvina nuo įkyrių minčių, mąstymo resursai nukreipti į atliekamą veiklą, darbo priemones, spalvas, savo pojūčius tuo metu ir pan., todėl tai ir suteikia pozityvų progresą, o būtent emocijų pažinime, supratime, ugdyme bei atsipalaidavimo/relaksavimo galimybėje teigiamu būdu.

Grupiniuose užsiėmimuose laikas ne tik individualiai veiklai, bet ir grupinei, skatinančiai bendradarbiavimą, dar labiau išlaisvina kūrybiškumą, neša pozityvias emocijas.

Taikant įvairias praktikas, žaidimus, dalinantis patirtimi mokysimės išgyventi įtampą ir ieškoti veiksmingų metodų su ja tvarkytis. Grupė tau taps saugia erdve dalintis savo išgyvenimais ir atrasti tau tinkančias įveikos strategijas. Prisijunk, būk čia ir dabar su mumis kartu.

Kaina – 80€
4 užsiėmimai
1,5 val. – užsiėmimai, kartą į savaitę

Kūrybinio žaidimo ir saviraiškos užsiėmimai suaugusiems

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)

Naujos grupės renkamos Rugsėjo mėnesiui!
Mūsų gyvenimas greitas – skubame, bėgame, todėl pamatyti, išgirsti save lieka labai mažai laiko. O kartais tiesiog neišdrįstame to padaryti. Mes siūlome laiką su savimi ir su kitais. Laiką kūrybiniam žaidimui, kai galėsite paleisti savo emocijas, improvizuoti. Laikas skirtas išdrįsti būti laisvam ir nebijoti suklysti. Sukursime vieni kitiems saugią aplinką klysti.

Žaidimai turi didžiulį terapinį poveikį skirtingoms žmogaus gyvenimo sritims.

Žaidžiant/improvizuojant daug lengviau suprasti savo tikruosius poreikius bei išgirsti ko nori siela.
Lavinantis ir žaismingas formatas – geriausias būdas trumpam pasinerti į kūrybos pasaulį, pažadinti vidinį vaiką ir nuimti stresą.

Transformacinių žaidimų privalumai:

Mūsų smegenų ir psichikos dėsnių panaudojimas. Žaidimai yra psichologinis įrankis, pagrįstas smegenų ir psichikos ypatumais. Jie garantuoja, kad kiekvienas dalyvis gaus vertingą rezultatą.

Įžvalgos ir uždelsti rezultatai. Žaidimai leidžia gauti atsakymą į žaidėjo užklausą, pasinaudojant sąmonės ištekliais įžvalgos forma. Staigios įžvalgos ir savo situacijos esmės supratimas gali aplankyti dalyvį žaidimo metu ir kurį laiką po jo, o tai yra vykstančių transformacinių procesų rezultatas.

Minčių ekologija. Žaidimo metu dalyvis būna savo metaforinėje erdvėje, kuri garantuoja visų jo išvadų ir įžvalgų autentiškumą.

Grupinis darbas. Bendraudamas su kitais žaidėjais dalyvis gauna grįžtamąjį ryšį ir socialinius patarimus. Suvokia savo sėkmingus ir nesėkmingus socialinius vaidmenis ir nuostatas bendradarbiaujant.

Saugi aplinka eksperimentams ir mokymuisi. Žaidimo metu dalyvis gali ne tik pamatyti ir suprasti savo elgesio strategijas, bet ir saugiai išbandyti elgesį bei idėjas, kurios yra alternatyvios įprastiems veikimo būdams. Sudaroma saugi aplinka klysti.

Užsiėmimus ves entuziastingi treneriai, programa sudaryta ir procesas prižiūrimas profesionalios psichologės, turinčios ilgametę patirtį.
Kaina – 15€
1 užsiėmimas – 1,5 val.

Patyriminė grupė tėvams “Mano vaikas paauglys”

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)

Patyriminė grupė skirta tėvams auginantiems paauglius geriau suprasti vaiko psichologinį pasaulį, vaiko asmenybę ir save kaip tėvus. Grupės tikslas padėti tėvams kurti sveikus, pasitikėjimo grįstus santykius su savo paaugliais, stiprinti šeimų, kuriose auga paaugliai, tarpusavio emocinį ryšį.

Paauglystė yra sudėtingiausias laikotarpis emocijų raidos atžvilgiu. Šiuo metu paauglys jaučia vidinę sumaištį, emocijų perteklių, kurios svyruoja nuo labai neigiamų iki labai teigiamų. Paaugliams sudėtinga suvokti savas emocijas, kodėl jos būtent tokios, taigi jie ima maištauti ir bando atrasti savo vietą. Paaugliai gali emocionaliai reikšti emocijas, nepaisydami kitų žmonių. Tačiau tai yra pereinamasis laikotarpis iš priklausomo nuo tėvų, visuomenės, į savarankišką individualybę. Paaugliai mokosi prisitaikyti prie verdančio gyvenimo ir suprasti savo bei kitų emocijas.
Neretas paauglio tėvas ir mama yra sunerimę dėl savo vaiko pasyvumo ir abejingumo, gal net agresyvumo, emocijų svyravimo, motyvacijos trūkumo, mokymosi problemų, pablogėjusių santykių. Kartu aiškinsimės šių sunkumų priežastis, paauglystės laikotarpiui būdingus ypatumus, dalinsimės patirtimi ir ieškosime būdų kaip “išgyventi paauglystę”.

Užsiėmimų metu glausta teorinė medžiaga bus kombinuojama su grupinio psichologinio konsultavimo elementais, situacijų modeliavimų, praktinėmis užduotimis, dalinsimės gerąja patirtimi.

Nauda:

Dalyvaudami grupėje, skirsite laiko savo mintims bei jausmams apie paauglį, kartu pagalvosime kaip imtis pozityvių veiksmų. Grupės vedančiojo ir kitų tėvų palaikymas bei įžvalgos padės geriau suprasti savo vaiką, jo vidinį pasaulį, pamatyti, kas slypi už jo elgesio ar tam tikrų reakcijų. Diskusijos su kitais tėvais, grupės vadovu suteiks supratimo, vilties. Kartu bandysime pažvelgti į paauglio ir visos šeimos situaciją iš skirtingų požiūrio taškų. Praktinės veiklos prisidės prie bendravimo ir tėvystės įgūdžių tobulinimo. Dalinimasis patirtimi praturtins jūsų idėjų, būdų kaip reaguoti į sunkumus, kylančius auginant paauglį, bagažą.

Kaina – 120€
4 užsiėmimai
1,5 val. – užsiėmimas, kartą į savaitę

Socialinių įgūdžių lavinimo grupė

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)
Per tuos pusantrų metų, kai pasaulis aplink mus tarsi sustingo, kai kuriems žmonėms tapo lengviau gyventi. Tie, kuriems sunku bendrauti su kitais, atsikvėpė ir patogiau įsitaisė savo „lukštuose“. Tačiau dabar, kai grįžo bendravimo galimybės, yra pasirinkimas: ir toliau likti savo „kiaute“ arba tobulinti bendravimo įgūdžius, kad „išeiti pas žmones“.

Socialiniai įgūdžiai – tai visi gebėjimai, kuriuos naudojame bendraudami ir bendradarbiaudami su kitais žmonėmis tiek verbaliniu, tiek neverbaliniu būdu per gestus, kūno kalbą ir savo asmeninę išvaizdą. Šių įgūdžių įsisavinimo procesas vadinamas socializacija. Tas, kuris neturi pakankamai gerai išvystytų socialinių įgūdžių, gali turėti nesusipratimų ir sunkumų bendraujant. Todėl vaikams ypač svarbu ugdyti socialinius įgūdžius.

Socialinių įgūdžių ugdymas yra svarbus procesas, kuris padeda vaikams įgyti gebėjimų, reikalingų efektyviam bendravimui, tarpusavio santykiams ir sėkmingam bendradarbiavimui su kitais žmonėmis. Tai yra būdas padėti mokytis, kaip suprasti save ir kitus, įgyti empatiją, išreikšti savo mintis ir jausmus, taikyti konfliktų sprendimo būdus ir formuoti sveikus tarpusavio santykius.

Kodėl vaikams svarbu ugdyti socialinius įgūdžius:

Geri tarpusavio santykiai
Teigiamas konfliktų sprendimas
Sėkmingas bendradarbiavimas
Geresnis savęs ir kitų supratimas

Užsiėmimų metu bus skatinamas aktyvus bendravimas, empatija. Atliekamos kūrybinės veiklos, mokymasis iš pavyzdžių, vaidmenų žaidimai, mokymasis klausytis ir išgirsti.
Kaina – 80€
4 užsiėmimai
1 val. – užsiėmimas, kartą į savaitę

Mokytojų savitarpio pagalbos grupė

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)
Mokytojų savitarpio pagalbos grupės tikslas susirinkus kartu aptarti, spręsti iššūkius kylančius nelengvame mokytojų darbe, teikti emocinę, profesinę ir socialinę pagalbą vieni kitiems.

Susitikimų metu:

Mokytojų savitarpio pagalbos grupės dalyviai, susiduriantys su profesiniu ar psichologinėmis problemomis arba kitais iššūkiais susijusiais su mokytojo darbu gaus palaikymą, bendrai bus ieškomi keliai išeiti iš sudėtingų situacijų.

Užsiėmimų metu glausta teorinė medžiaga bus kombinuojama su grupinio psichologinio konsultavimo elementais, situacijų modeliavimų, praktinėmis užduotimis.
Kuruojant vedančiajam psichologui mokytojai tobulins savo pedagoginius įgūdžius, dalinsis gerąja praktika, žiniomis ir patirtimi.
Grupė suteiks mokytojams įrankių ir strategijų, kaip geriau valdyti stresą ir išlaikyti gerą psichologinę bei emocinę savijautą.
Mokytojų bendradarbiavimas padės jaustis dalimi palaikančios bendruomenės, kurioje jie gali pasitikėti vieni kitais.

Užsiėmimų metu aptarsime mokinių pažinimo, santykių su mokiniais, tėvais, kolegomis ir administracija ypatumus, konfliktinių situacijų valdymo, aplinkos kūrimo, klasės valdymo, laiko, streso ir perdegimo valdymo temas. Užsiėmimų pagrindinis akcentas MOKYTOJO savęs kaip žmogaus matymas ir teigiamo savivaizdžio stiprinimas.

Kaina – 120€
4 užsiėmimai
1,5 val. – užsiėmimas, kartą į savaitę

Savivertės stiprinimo grupė paaugliams

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)

„Man nepavyks“, „Aš to nevertas“, „Aš negražus“, „Aš nepakankamai protingas“, „Ką pagalvos kiti“ – tai tik keletas frazių, persekiojančių savimi nepasitikintį paauglį. Jau jaunesnieji paaugliai turi „savęs vertinimo šablonų“ ir susiduria su įvairiais sunkumais savęs vertinimo perspektyvoje. Paauglystėje yra daug įvairių iššūkių, kurie kyla nuolat, bet dažnai išvaizda pradeda daryti labai stiprią įtaką savigarbos ir savivertės ugdymui paauglystėje: vaiko išorinių duomenų atitikimas bendraamžių grupėje priimtiems standartams tampa lemiamu jo socialinio pripažinimo ir padėties grupėje veiksniu. Čia verta pastebėti, kad paauglių merginų savivertė dažnai yra žemesnė nei vaikinų, nes merginoms svarbiau yra savo kūno patrauklumo įvertinimas nei jo efektyvumas. O paauglių vaikinų, atvirkščiai, pagrindinis savęs vertinimo kriterijus yra kūno efektyvumas.

Paauglių savivertė yra jų pačių suvokimas ir vertinimas, kokie jie yra, kokia yra jų svarba ir vertė kaip asmenybės. Savivertė apima ne tik tai, kaip paaugliai vertina savo fizinę išvaizdą, bet ir gebėjimus, asmenines savybes, socialinius įgūdžius ir emocinę gerovę.

Taigi, paauglystės tarpsnyje dažnai kyla savivertės klausimų, kurie yra itin svarbūs, nes nuo to priklauso sėkmė suaugusiojo gyvenime. Yra trys pagrindiniai savivertės lygiai:

Žema savivertė – neadekvatus paauglio savęs nuvertinimas, savo nuopelnų menkinimas. Paaugliai, turintys žemą savivertę, yra linkę į depresines nuotaikas ir būsenas. O vertina save prasčiau pagal tuos rodiklius, kurie jiems atrodo svarbiausi.
Išpūsta savivertė – neadekvačiai aukštas paauglio savo įgūdžių ir gebėjimų įvertinimas. Paaugliai, turintys per aukštą savivertę, yra labiau susitelkę į bendravimą, tačiau šis bendravimas yra menko turinio, nes jie mažiau linkę išreikšti save per produktyvią veiklą.
Adekvati savivertė…
Užsiėmimų tikslas priartėti prie paauglių adekvataus savęs vertinimo – tai realus savęs, savo gebėjimų ir veiksmų įvertinimas. Tinkama savivertė padeda paaugliui teisingai susieti savo stipriąsias puses su įvairiomis kitų žmonių užduotimis ir poreikiais. Paaugliai, turintys tinkamą savivertę, turi daug interesų, sveikus tarpasmeninius ryšius, gali geriau susidoroti su stresu ir yra laimingesni bei pasitikintys savimi. Jų veikla nuosaiki ir tikslinga, siekianti suprasti kitus ir save bendravimo procese. Svarbu, kad paaugliai suvoktų savo vertę ir svarbą kaip individas, nepriklausomai nuo to, kaip juos vertina kiti žmonės.

Užsiėmimų metu bus stengiamasi kurti saugų ratą, bus atliekamos įvairios praktinės veiklos, žaidimai, refleksijos. Ateik ir tu – bus įdomu!

Kaina – 80€
4 užsiėmimai
1 val. – užsiėmimas, kartą į savaitę

Grupiniai užsiėmimai paagliams ir suaugusiems (Vaibo klubas)

Bandomieji užsiėmimai jau nuo rugsėjo 4 d.! (tik 5 eur.)
Žaidžiant įvairius žaidimus apima teigiamos emocijos, čia nuolat patiriamas juokas, džiaugsmas, azartas, smalsumas. Tai puikus būdas atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti.

Pozityvios emocijos teigiamai veikia ir žmogaus sveikatos būklę. Jie gali padėti įveikti stresą, stiprinti imuninę sistemą. Taigi stalo žaidimai turi puikų terapinį efektą.

Užsiėmimai paaugliams ir suaugusiems

Vaibiniai užsiėmimai paaugliams ir suaugusiems
Vaibinės atmosferos kūrimas

Socialinių įgūdžių vystymas

Loginio mąstymo vystymas

Mafijos ir kitų žaidimų vakarai

„Mes nustojame žaisti ne todėl, kad senstame,
bet mes senstame nes nustojame žaisti.“
Džordžas Bernardas Šo

Socialiniai, psichologiniai žaidimai teigiamai prisideda prie mūsų bendros psichologinės būklės. Gerėja

loginis, kritinis ir erdvinis mąstymas;
atmintis;
dėmesys;
problemų sprendimas;
lavinama koncentracija;
savireguliacija;
atsparumo trukdžiams gebėjimai.

Žaidimų vakarai su žaidimais kaip MAFIJA, Nesiartink ir kitais.
Socialiniai, psichologiniai žaidimai, turi nenuginčijamą žmogaus vystymo funkciją puikiai, padeda patenkinti bet kokio amžiaus žmogaus daugelį socialinių poreikių. Tokių kaip:

bendravimo;
bendrumo;
saugumo;
savęs įtvirtinimo;
vertės jutimo;
dominavimo;
pripažinimo;
pranašumo;
saviaktualizacijos;
saviraiškos.
Tai puiki vieta vykti socializacijai. Čia galima išmokti laimėti ir priimti savo pralaimėjimą.

GRUPĖS FORMUOJAMOS (galimos grupės lietuvių ir rusų kalbomis).
Laukiame Jūsų ir Jūsų draugų žaisti naujų, galimai nematytų žaidimų. Bendrauti, geriau pažinti save ir smagiai praleisti laiką ,,VAIBO KLUBE“!

Kaina – 15€
1 užsiėmimas – 1,5 val.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Psichologė Svetlana Vimoncienė

  Konsultacija, tai unikalus mano ir jūsų santykis paremtas noru keistis.

  Konsultacijoje esame lygiaverčiais partneriais, nuo mūsų bendradarbiavimo priklauso konsultacijos sėkmė.

  Savo darbe padedu spręsti įvairias problemas, dažnai santykių ir kaip bebūtų keista, ne tik su aplinkiniais, bet ir su pačiu savimi.

  Kalbamės apie jūsų asmenybę, patiriamas emocijas, šeimą, karjerą, finansus. Svarbiausia įgalinti jus ne tik pamatyti situaciją iš šalies, įvairiais kampais, bet ir imtis veiksmų. Mano misija – eiti kartu su jumis išvien, kol situacija nebus išspręsta.

  Gebu atrasti kelią į kiekvieno žmogaus širdį ir parodyti tą kelią žmogui. Aišku, jei tam yra drąsos.

  Konfidencialumas ir nuoširdumas garantuojamas!