Mūsų paslaugos:

„Masažas Tau“ individualiai parenkamas masažas

„Masažas Tau“ – tai individualiai parenkamas, konkrečius Jūsų kūno bei gyvenimo būdo poreikius atitinkantis masažas, pritaikomas kiekvienam asmeniškai. Tai puikus pasirinkimas nežinantiems kokią konkrečiai procedūrą pasirinkti, tai padarysime kartu pirmojo apsilankymo metu. Individualus kūno masažas – tai įvairūs masažo judesiai, technikos, atlikimo variantai pritaikyti Jums – leidžiantys individualizuoti kiekvieną masažo seansą. Pagrindinis dėmesys skiriamas raumenų atpalaidavimui, elastingumui didinti, streso pašalinimui iš kūno. Šis masažas ne tik veiksmingai pašalina bendrą kūno įtampą, bet ir ypatingai giliai atpalaiduoja raumenis – nuima spazmus, įtampą, skausmą bei nuovargį. Asmeniškai Jums pritaikytas masažas – tiesiausias kelias į gerą savijautą!

„Masažas Tau“ masažas 30 min. 30 €            „Masažas Tau“ masažas 45 min. 40 €       „Masažas Tau“ masažas 60 min. 50 €

Nugaros masažas

30min. – 25€

Masažas padeda pašalinti raumenų įtampą, susidariusią dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos ar nervinės įtampos.Po masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik kūnui, bet ir sielos palaimai.

Nugaros ir galvos masažas

45min. – 35€

Masažas  skirtas pavargusiems nuo darbo kompiuteriu ar sėdimo darbo. Atpalaiduoja pečių juostą ir nugarą, nuima įtampą ir šalina nuovargį, suteikia energijos naujai darbo dienai.

Viso kūno klasikinis masažas

60min. – 45€

Masažo metu stimuliuojami įvairūs audiniai, tonizuojami silpnesni ir atpalaiduojami labiau įsitempę kūno raumenys. Šis masažas pašalins fizinį ir emocinį nuovargį, suteiks ilgai juntamą lengvumo jausmą.

Limfodrenažinis viso kūno masažas

60min. – 50€

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas esant įvairiems rankų, kojų patinimams, įvairios kilmės limfos arba veniniam nepakankamumui ar varikozei, išryškėjusiems kapiliarams, taip pat celiulito mažinimui ir kūno apimčių formavimui.

Kojų bei juosmens – kryžmens masažas

45min. – 35€

Šis masažas padeda greitai sumažinti nuovargį, raumenų įtampą kojose, kuri dažnai kyla dirbantiems sėdimą darbą ar po fizinio krūvio. Masažo judesiai atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir tonizuoja susilpnėjusius, normalizuoja jų darbą, gerina sąnarių lankstumą.

Veido masažas

30min. – 30€

Masažo metu atliekami judesiai aktyvina kraujo ir limfos mikrocirkuliaciją, todėl pagerėja odos aprūpinimas maisto medžiagomis visa tai stimuliuojami, tonizuojami ir atpalaiduojami veido raumenys. Veido oda tampa stangri, išryškėja veido ovalas, sumažėja raukšlelės.

Masažas kartu su alginatinė kaukė, trukmė  60min. kaina 45€

Laukiame Jūsų.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Atidaryta

  Darbo Valandos

  • Pirmadienis 08:00 - 20:00
  • Antradienis 08:00 - 20:00
  • Trečiadienis 08:00 - 20:00
  • Ketvirtadienis 08:00 - 20:00
  • Penktadienis 08:00 - 20:00
  • ŠeštadienisUždaryti
  • SekmadienisUždaryti

  Sukūrė Jurgita JS

  Jurgita

  SUSIPAŽINKIME
  Esu masažo specialistė turinti masažuotojos kvalifikaciją bei licenziją.
  Labai gerai jaučiuosi liesdama bei padėdama žmogui atsikratyti įtampų, skausmų, todėl tą jaučia ir mano klientai. Kviečiu pabėgti nuo miesto šurmulio, pasislėpti nuo kasdienybės ir skirti laiko sau…