Kamile Kielaitė -performer, songwriter

Kami

Dainininkė Kami (Kamilė Kielaitė) – paprasta mergina su nepaprastu talentu. Entuziastinga, turinti stiprų balsą, nebijanti eksperimentuoti atlikėja sukaupė spalvotą muzikinį bagažą – nuo Jazzo  ritmų  iki elektroninės muzikos. Atlikėja profesionalioje scenoje jau 16 metų. Savo karjerą pradėjo su šiauliečių grupe „Gin’gas“  jau būdama 19 aktyviai koncertavo su grupe „Pokeris“. Veliau, kartu su Rimu Bagdonu, atlikėja subūrė džiazo projektą  „The Beatles“. Taip pat dirbo su įvairiais projektais bei atlikėjais, tokiais kaip „Cardinal“, „Jbc“, „Soda“ ir „Jesus Christ super star“ kartu su Šiaulių valstybiniu kameriniu choru.

Talentinga muzikos ir tekstų autorė, šių dienų kompozitorė, “MaNNazz” grupės įkurėja. Dirbusi su tokiais projektais kaip “Gerai Gerai”, koncertavusi tokiuose klubuose kaip “Electric Brixton” “Lighthouse” Londone, “Dvorec Sporta” arenoje Ukrainoje, bei aplankius daugybę kitų šalių.

Paskutiniai TV projektai, kuriuose dalyvavo Kamilė:  „Eurovizija“ (2012 m.), „Lietuvos balsas“ (2013 m.).

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Dainininkė Kami (Kamilė Kielaitė) – paprasta mergina su nepaprastu talentu. Entuziastinga, turinti stiprų balsą, nebijanti eksperimentuoti atlikėja sukaupė spalvotą muzikinį bagažą – nuo Jazzo ritmų iki elektroninės muzikos. Atlikėja profesionalioje scenoje jau 16 metų. Savo karjerą pradėjo su šiauliečių grupe „Gin’gas“ jau būdama 19 aktyviai koncertavo su grupe „Pokeris“. Veliau, kartu su Rimu Bagdonu, atlikėja subūrė džiazo projektą „The Beatles“. Taip pat dirbo su įvairiais projektais bei atlikėjais, tokiais kaip „Cardinal“, „Jbc“, „Soda“ ir „Jesus Christ super star“ kartu su Šiaulių valstybiniu kameriniu choru.

    Talentinga muzikos ir tekstų autorė, šių dienų kompozitorė, "MaNNazz" grupės įkurėja. Dirbusi su tokiais projektais kaip "Gerai Gerai", koncertavusi tokiuose klubuose kaip "Electric Brixton" "Lighthouse" Londone, "Dvorec Sporta" arenoje Ukrainoje, bei aplankius daugybę kitų šalių.

    Paskutiniai TV projektai, kuriuose dalyvavo Kamilė: „Eurovizija“ (2012 m.), „Lietuvos balsas“ (2013 m.).