SVEIKI ATVYKĘ,

Norime Jus pakviesti atvykti į nuostabią gamtos oazę pavadinimu SLĖNIS

Mes esame įsikūrę Trakuose, nuostabioje vandens apsuptoje gamtos oazėje. Atvykę pas mus galėsite ramiai ir jaukiai leisti laiką gamtos apsuptyje , jeigu mėgstate aktyvų laisvalaikį – taip pat turime Jums ką pasiūlyti. Pas mus galite apsistoti dviviečiuose/triviečiuose/keturviečiuose/šešiaviečiuose kambariuose, nameliuose ar  vasarnamiuose, arba ilsėtis savo pastatytoje palapinėje, kemperyje. Kambariuose/nameliuose vienu metu galime apgyvendinti iki 100 svečių. Kempingo zonoje vienu metu galime priimti  88 kemperius/palapines.Apsistojus mūsų gamtos oazėje “Slėnis”, čia rasite:

Nemokamą bevielį internetą
Privatų paplūdimį bei gultus
Nuostabią gamtą
Kavos ir užkandžių barą
Stalo žaidimus
Aktyviuosius žaidimus

Krepšinio aikštelę
Tinklinio aikštelę
Mini futbolo aikštelę
Griliui bei Jūsų iškyloms skirtas vietas
Buriavimą
Irklavimą
Valtis
Vandens dviračius
24 valandas per parą dirbančią registratūrą
Lietuvišką ,rusišką bei japonišką pirtis
Konferencijų salę
Nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę

Kambariai

Visi mūsų kambariai turi privatų dušą/WC, TV ir gali apgyvendinti nuo 2 iki 4 asmenų. Kambaryje yra viena dvigulė lova (dviviečiuose kambariuose), viena dvigulė ir viena viengulė lova (triviečiuose kambariuose) ir viena dvigulė ir dvi viengulės lovas (keturviečiuose kambariuose). Visuose kambariuose yra arbatinis, puodeliai, stiklinės, džiovintuvas, balkonai (ne visuose kambariuose).
 
Kotedžai
Kotedžai skirti romantiškam pasibuvimui dviese prie židinio arba jaukiam šeimyniniam poilsiui. Kotedžuose galime apgyvendinti nuo 2 iki 6 asmenų. Pirmame aukšte rasite svetainę su židiniu ir mini virtuvėle (ne visuose kotedžuose) su arbatiniu, kaitlente, mikrobangų krosnele, šaldytuvu, puodais, puodeliais, lėkštėmis ir stalo įrankiais. Antrame aukšte yra miegamoji zona su atskiru dušu ir WC. Visi kotedžai atnaujinti 2019.

Vasarnamiai
Mūsų gamtos oazėje sezono metu kviečiame Jus apsistoti privačiuose keturviečiuose vasarnamiuose, įsikūrusiuose ant kalno su vaizdu į privatų paplūdimį ir Trakų pilį. Taip pat turime vasarnamių kambarių, kuriuose apgyvendinti galime nuo 2 iki 6 asmenų. Kiekviename vasranamyje rasite baltą švarią patalynę, arbatinį, puodelius, stiklines. Vasarnamiuose nėra dušų, WC – apsistoję vasarnamiuose galėsite naudotis viešaisiais dušais ir WC, įsikūrusiais šalia vasranamių.

Esame vienas didžiausių kempingų Lietuvoje, kuriame vienu metu galime apgyvendinti net 88kemperius/palapines. Esame įsikūrę Trakų rajone šalia Galvės ežero tik 35kilometrai nuo Vilniaus, 80 kilometrų nuo Kauno. Viename įspūdingiausių kempingų čia rasite

• Tik Jums tinkančią ir patinkančią vietą;

• Nemokamą bevielį internetą;

• Viešuosius dušus/WC;

• Privatų paplūdimį ir gultus;

• Krepšinio aikštelę;

• Futbolo aikštelę;

• Griliui ir iškyloms skirtas vietas;

• Suolus ir stalus Jūsų pusryčių/pietų/vakarienės susibūrimams;

• 24val veikiančią registratūrą;

• Apsaugą;

• Galimybę pasiplaukioti valtele, vandens dviračiais;

• Virtuvėlė su šaldytuvu;

• Kaitlente su indais;

2023 kempingo kainos:

Kemperis – 10eur para

Palapinė 2-4 asmenų – 5 eur para;

Palapinė nuo 5 iki 10 asmenų – 10eur para;

Mašina – 5eur para;

Suaugęs asmuo – 7.50eur para

Vaikas – 3.50eur para

Augintinis – 10eur (vienkartinis mokestis);

Trakų miesto kurorto mokestis – 0.60eur para asmeniui (netaikomas vaikams iki 14 metų)

Užsisakyti vietą kemperiui/palapinei galite susisiekę su mumis telefonu 8-686 11136 arba [email protected]

Jei turite klausimų – užpildykite apačioje esančią lentelę ir mes su Jumis susisieksime. (Lentelėje turėtų būti pateikiami šie duomenys:

Vardas, pavardė, telefonas, el. pašto adresas, ir laukas klausimui/užklausai

Pavargote nuo miesto šurmulio? Norite pabūti gamtoje ir atsipalaiduoti? Atvykite pas mus! Jums iškaitinsime vieną iš pasirinktų pirčių:

Lietuvišką pirtį

Rusišką pirtį

Japonišką pirtį

Pirtis

LIETUVIŠKA

Lietuviška garinė pirtis – tai pirtis, kurioje garas išgaunamas pilant vandenį arba augalų nuovirą ant įkaitusių akmenų. „Slėnyje“ yra dvi garinės lietuviškos pirtys. Pirties temperatūra lengvai reguliuojama, kiekvienas gali išsikūrenti pirtį pagal savo poreikius bei sveikatą. Senovėje lietuviškos garinės pirtys buvo kaitinamos dedant karštus akmenis į vandenį. Kontrastinėms vandens procedūroms žiemą iškertama eketė, o vasarą tiesiog po kaitinimosi mėgaukitės Galvės ežero vandens švara ir gaiva.

Lietuviškos pirties kainos:

2val – 60eur;
papildoma valanda 20eur.

Pirtis – RUSIŠKA

Rusiška pirtis – Neaukšta temperatūra ir didelė drėgmė  žmogų nuteikia maloniai, sušildo, skatina atsipalaiduoti. Tokia pirtis ypač rekomenduojama asmenims, sergantiems bronchine astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis, ar tiems, kurie prastai miega bei pasižymintiems lėta medžiagų apykaita, patiriantiems nestiprius sąnarių skausmus. Šalia pirties įrengta jauki banketinė salė, talpinanti 10-15asmenų.

Rusiškos pirties kainos:

2val – 140eur;
papildoma valanda 50eur.

Pirtis – JAPONIŠKA
Japoniška Onsen pirtis – tai Japonijoje didžiausią populiarumą įgijusios pirtys, išsiskiriančios tuo, kad kaitinamasi joje ne karštu garu ar oru, o vandeniu, įkaitintu iki 45˚ C. Japonijoje Onsen pirtys – tai viešos šiltų versmių pirtys kalnuose, kur į didelius baseinus leidžiamas žemės gelmėse įkaitęs vanduo, turintis daug mineralų, druskų, sieros. Onsen yra ne tik gydomoji pirtis, bet ir svarbi visuomeninio bendravimo priemonė. Japonijoje šį kaitinimosi būdą karštosiose versmėse laiko viena šauniausių pramogų.

„Slėnyje“ Onsen pirtis įrengta laikantis bendrųjų Japonijos tradicijų, tačiau skirtingai nei kalnuose, pirties vanduo nėra iš natūraliųjų šaltinių, o yra praturtintas negyvosios jūros druskomis, pasidabruotas bei pamagnetintas. Toks turtingas gydomosiomis savybėmis vanduo ne tik atpalaiduos bei sušildys, bet ir gerai veiks kvėpavimo takus bei paspartins odos žaizdų gijimą.

Japoniškos pirties kainos:

2val – 100eur;
3val – 140eur;
6val – 250eur.

 

 

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Austėja

  Austėja

  SVEIKI ATVYKĘ,

  Norime Jus pakviesti atvykti į nuostabią gamtos oazę pavadinimu SLĖNIS

  Mes esame įsikūrę Trakuose, nuostabioje vandens apsutoje gamtos oazėje. Atvykę pas mus galėsite ramiai ir jaukiai leisti laiką gamtos apsuptyje , jeigu mėgstate aktyvų laisvalaikį – taip pat turime Jums ką pasiūlyti. Pas mus galite apsistoti dviviečiuose/triviečiuose/keturviečiuose/šešiaviečiuose kambariuose, nameliuose ar vasarnamiuose, arba ilsėtis savo pastatytoje palapinėje, kemperyje. Kambariuose/nameliuose vienu metu galime apgyvendinti iki 100 svečių. Kempingo zonoje vienu metu galime priimti 88 kemperius/palapines.