Mūsų veiklos:

Treniruotės

Klube vedamos Šaolino Kung Fu treniruotės skirtingų amžių žmonėms. Vaikams ir pradinių klasių moksleiviams daugiau akcentuojamas bendras fizinis pasiruošimas, gera koordinacija, lankstumas bei vikrumas. Taip pat formuojami teisini judėjimo įgūdžiai mokomasi kovos menų elementai bei ugdomos harmoningo charakterio savybės tokios kaip kuklumas , pasitikėjimas savimi, pagarba, uolumas, kantrybė, tvarkos jausmas, disciplina.

Vyresniems moksleiviams daugiau dėmesio skiriama fizinių savybių ugdymui tokių kaip jėga, greitis. Jie taip pat daug dėmesio skiria tradicinių formų mokymuisi, teisingo judesio įsisavinimui, bei charakterio savybių šlifavimui.

Suaugę akcentuoja fizinės formos palaikymą, naujų įgūdžių formavimą, bei filosofijos praktinį pritaikymą. Ir visa tai vyksta per Šaolino Kung Fu mokymąsi.

Kiekvienas turi išsiugdyti savo Kung Fu. Juk Kung Fu – tai įgūdis suformuotas per ilgą laiką, įdėjus daug darbo.

Stovyklos

Klubas „Tėkmė“ reguliariai organizuoja stovyklas vaikams, moksleiviams bei suaugusiems.

Vaikams organizuojamos dienos stovyklos, kuriose jie ne tik treniruojasi, bet artimiau susipažįsta su Rytų kultūra, stiprina kultūringo bendravimo įgūdžius. Vaikai kasdien važiuoja į ekskursijas, turi edukacinius užsiėmimus, bei smagiai praleidžia laiką.

Moksleiviams ir suaugusiems organizuojamos Šaolin Kung Fu stovyklos. Jose dalyviai turi tris treniruotes per dieną, paskaitas apie Šaolino Kung Fu, bei smagų poilsį ir bendravimą su bendraminčiais. Tai puiki vieta ir aplinka gilintis į jau žinomas technikas, bei išmokti naujų.

Savaitgalio stovyklos skirtos suaugusiems. Skirdami savaitgali vienai iš temų ir gilindamiesi į ją galime geriau išjausti, įsigilinti ir suprasti tradicinių kovos menų principus, esmę bei dvasią.

Stovykla tai puiki proga pabėgti nuo kasdienybės, atsikvėpti nuo skubėjimo, rutinos ir pasinerti į malonų kūno ir proto lavinimo procesą.

Varžybos

Klubas „Tėkmė“ organizuoja ir dalyvauja įvairiose Ušu varžybose. Tai geras būdas palyginti savo pasiekimus su kitų, pritaikyti naujus įgūdžius ir smagiai parungtyniauti skirtingose rungtyse.

Tao Lu rungtyje dalyviai demonstruoja įvairias technikas. Jos gali būti kaip be ginklų, taip ir su tradiciniais ginklais: lazdomis, kardais, ietimis, vėduoklėmis…

Shuaijiao tai imtynių rungtis kurioje tikslas pargriauti priešininką ir nenukristi pačiam. Tai reikalauja ne tik jėgos, bet ir technikos ir strategijos.

Qingda – lengvo kontakto kovos. Jose dalyvauja vaikai ir moksleiviai iki 16 metų. Tai puiki proga pademonstruoti savo gebėjimus ir parodyti savo kovinę dvasią.

Sanda – pilno kontakto kovos kuriose naudojami ne tik smūgiai, bet ir metimai. Ši rungtis reikalauja ne tik gero fizinio pasirengimo bet ir gero technikos išmanymo.

Bingdao – tai kovos su minkštais kardais. Tai puiki proga parodyti savo jėgą ir techniką kovoje su minkštais kardais, o taip pat parodyti savo sumanumą ir pasiruošimą kovai.

Egzaminai

Klubo „Tėkmė“ narių, besimokančių Šaolino Kung Fu, pasiekimai fiksuojami egzaminuose, kurie padalinti į Dzi 7 lygius vaikams ir Duan 9 lygius vyresniems mokinioam. Egzaminai yra puiki galimybė mokiniams atskleisti savo pažangą ir įgūdžius, patirti Šaolino Kung Fu tradiciją bei tobulinti savo fizines ir protines galias. Mokiniai pradeda nuo bazinių veiksmų ir fizinio pasiruošimo, vėliau demonstruoja įvairesnes technikas ir įgūdžius, Tao Lu. Egzamine, mokiniai demonstruoja ir  pratimus iš 72 brangiųjų Šaolino menų, atsako į teorinius klausimus, demonstruoja kovos įgūdžius ir sveikatingumo pratimus. Šaolino Kung Fu egzaminai yra svarbus žingsnis mokinių kelionėje į Šaolino tradicijos pasaulį.

Šventės

Klubas “Tėkmė” turi ir puoselėja savo tradicijas. Tai senovinių Kinijos švenčių šventimas. Kurių metu visi susirenka kartu gerti arbatos, padiskutuoti filosofinėmis temomis, pasidalinti patirtimi, susipažinti su naujais kultūriniais įpatumais.

Tradiciškai švenčiame Kinų mokytojo dieną, bei Naujuosius metus. Organizuojame ir sezono uždarymo šventes, žygius bei susitikimus. Tai yra puiki proga bendrauti ir išmokti daugiau apie Kinijos kultūrą ir tradicijas.

Seminarai

Klubas “Tėkmė” kviečia ir kitus kovos menu meistrus pasidalinti savo įžvalgomis, patirtimi bei požiūriu. Tai labai naudingi renginiai suteikiantys galimybę plačiau pamatyti Kovos menu pasaulį, praturtinti savo žinias bei įgūdžius.

Apie mus

Užsiimame mylima veikla, kuri mus moko ir įkvepia jau daugiau nei 20 metų. Esame jaunas, tačiau patyręs kolektyvas. Dalis trenerių – tai daug metų besitreniruojantys suaugę mokiniai, norintys perduoti savo patirtį ir įkvėpimą jaunajai kartai.

Be treniruočių taip pat organizuojame renginius, žygius, stovyklas ir šventes, kuriose kviečiame žmones ne tik smagiai, bet ir prasmingai leisti laiką drauge. Siekiame suteikti galimybę jaunimui išbandyti save skirtingose srityse vykdant projektus ir savanoriškas veiklas.
Šaolino vienuolynas
Šaolino vienuolynas – tai kinų budistų vienuolynas, įkurtas V amžiuje, kuris yra Čan budizmo (Dzen) ir kovos meno (Shaolin quan) lopšys. Šaolinas simbolizuoja tradicinio UŠU ir Čan budizmo švarumą ir išmintį, kurios šaknys giliai įsišaknijusios legendinėje kinų kultūroje. Tai gyva legenda, kuri atspindi kiniškos kovinės tradicijos kvintesenciją, didybę ir įkvėpimą daugybei šios tradicijos tęsėjų ir puoselėtojų, o taip pat ir jos stebuklingumą ir mitologiškumą. Šiandien Šaolinas yra įtrauktas į UNESCO reprezentatyvų žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.

Mes ne vieni.

Kovos menu ir sveikatingumo klubas “Tėkmė” priklauso Lietuvos tradicinio Ušu asociacija „Shaolin” kuri yra vienintelis ir oficialus Šaolino vienuolyno atstovas Pabaltijo šalyse bei priklauso Lietuvos Ušu federacijai ir Europos Šaolin asociacijai.

www.shaolin.lt

www.wushu.lt

www.shaolin-europe.com

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Deividas

  Deividas

  Mes užsiimame mylima veikla, kuri mus moko ir įkvepia jau daugiau nei 20 metų. Esame jaunas, tačiau patyręs kolektyvas. Dalis trenerių – tai daug metų besitreniruojantys suaugę mokiniai, norintys perduoti savo patirtį ir įkvėpimą jaunajai kartai.

  Be treniruočių taip pat organizuojame renginius, žygius, stovyklas ir šventes, kuriose kviečiame žmones ne tik smagiai, bet ir prasmingai leisti laiką drauge. Siekiame suteikti galimybę jaunimui išbandyti save skirtingose srityse vykdant projektus ir savanoriškas veiklas.

  Šaolino vienuolynas
  Šaolino vienuolynas – tai kinų budistų vienuolynas, įkurtas V amžiuje, kuris yra Čan budizmo (Dzen) ir kovos meno (Shaolin quan) lopšys. Šaolinas simbolizuoja tradicinio UŠU ir Čan budizmo švarumą ir išmintį, kurios šaknys giliai įsišaknijusios legendinėje kinų kultūroje. Tai gyva legenda, kuri atspindi kiniškos kovinės tradicijos kvintesenciją, didybę ir įkvėpimą daugybei šios tradicijos tęsėjų ir puoselėtojų, o taip pat ir jos stebuklingumą ir mitologiškumą. Šiandien Šaolinas yra įtrauktas į UNESCO reprezentatyvų žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą

  Mes ne vieni.
  Kovos menu ir sveikatingumo klubas “Tėkmė” priklauso Lietuvos tradicinio Ušu asociacija „Shaolin” kuri yra vienintelis ir oficialus Šaolino vienuolyno atstovas Pabaltijo šalyse bei priklauso Lietuvos Ušu federacijai ir Europos Šaolin asociacijai.

  www.shaolin.lt
  www.wushu.lt
  www.shaolin-europe.com