Kristina Pališkytė – Dancehall & Twerk

Lietuva

Labas!

Esu Dancehall ir Twerk šokėja ir mokytoja, choreografė Kristina Pališkytė. Vedu reguliarias grupines ir asmenines pamokas, seminarus Lietuvoje ir daugybėje užsienio šalių, filmuojuosi vaizdo klipuose, pasirodau televizijoje bei scenoje su populiariais Lietuvos atlikėjais.

Palankiusi Lietuvoje vykusias pamokas jau po pirmųjų metų panorau sužinoti ir išmokti daugiau, tad išvykau keliauti po šokių stovyklas bei seminarus Europoje. Vėliau, norėdama kuo autentiškesnių žinių, nuvykau ir į Jamaiką – šalį, kurioje gimė Dancehall stilius ir kultūra. Žinių sėmiausi iš populiariausių jamaikiečių ir europiečių šokėjų, šiuo metu esu aplankiusi per du šimtus dancehall bei twerk seminarų, ir sustoti neketinu – juk tobulėjimui ribų nėra!

Kviečiu semtis įkvėpimo, iššūkių ir tobulėti su manimi!

Reguliarios pamokos​​

1 pamoka – 15€
1 grupė (8 pamokos iš eilės) – 70€
2 grupės (antrąjai 50% nuolaida) – 100€

Asmeninė treniruotė​​ nuo 70€/val.

Pamoka šventėse​​
Mergvakariai, gimtadieniai ir panašaus pobūdžio renginiai nuo 250 €/val.

Šokių seminaras​​ nuo 300 €/val.

Dėl filmavimų, pasirodymų televizijoje ar koncertuose – kreiptis asmeniškai.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Kristina Pališkytė

  Labas!

  Esu Dancehall ir Twerk šokėja ir mokytoja, choreografė Kristina Pališkytė. Vedu reguliarias grupines ir asmenines pamokas, šokių seminarus Lietuvoje ir daugybėje užsienio šalių, filmuojuosi vaizdo klipuose, pasirodau televizijoje bei scenoje su populiariais Lietuvos atlikėjais.

  Palankiusi Lietuvoje vykusias pamokas jau po pirmųjų metų panorau sužinoti ir išmokti daugiau, tad išvykau keliauti po šokių stovyklas bei seminarus Europoje. Vėliau, norėdama kuo autentiškesnių žinių, nuvykau ir į Jamaiką – šalį, kurioje gimė Dancehall stilius ir kultūra.

  Žinių sėmiausi iš populiariausių jamaikiečių ir europiečių šokėjų, šiuo metu esu aplankiusi per du šimtus dancehall bei twerk seminarų, ir sustoti neketinu – juk tobulėjimui ribų nėra!

  Kviečiu semtis įkvėpimo, iššūkių ir tobulėti su manimi!