Lazerių šou

LAZERIŲ PROJEKTAI – tai organizacija, kuri susikūrė, kad padėtų Jums sudominti ir nustebinti Jūsų renginio svečius. Atliekame geriausius lazerių šou, įdomiausias lazerių instaliacijas ir įvairiausius lazerių projektus. Kuriame įvairias lazerių kompozicijas, kurios palieka neišdildomą įspūdį ir sustiprina renginio atmosferą.

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinę, modernią šventę ar pasirodymą be modernių technologijų šou. Lazeriai – tai neatsiejamas elementas jei norite sustiprinti renginio svečių pojūčius ir emocijas bei užtikrinti, kad tai prisimins dar ilgai.

Atliekame įvairių kompozicijų, daugiaspalvius erdvinius lazerių šou privačiuose ir viešuose renginiuose. Rūpinamės įvairaus mąsto renginiais nuo turinčių mažas auditorijas iki didelių masinių renginių. Mūsų tikslas, kad garsai būtų ne tik girdimi, tačiau ir matomi.

Lazerių šou – tai įspūdingiausia vidurnakčio pramoga. Pasirodymo kaina priklauso nuo įrangos kiekio, erdvės ar individualių poreikių. Šou vyksta lauke, reikalinga erdvė nuo 20 iki 50 m. Pasirodymo trukmė dažniausiai yra 3 – 4 muzikos kūriniai, apie 10 – 15 min, tačiau galima keisti trukmę pagal jūsų norus. Renkantis mažesnius lazerių šou pasiūlymus rekomenduojame trumpesnį šou laiką. Muziką galite rinktis iš mūsų vis didėjančio sąrašo, o jeigu vis tiek nerandate patinkančių muzikos kūrinių, už papildomą mokestį sukursime programą pagal jūsų muziką.

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą