Apie Mus

Kartu koncertuojame jau beveik dešimt metų, per šį laiką tapome ne tik draugais, bet ir šeimos nariais. Makin’ Colors tai privačių renginių grupė, kurios nariai profesionalūs muzikantai, gyvenantys bendromis muzikinėmis idėjomis, kuriantys ir atliekantys savo autorinę muziką, taip pat įvairiuose muzikiniuose projektuose pasirodantys su garsiausiais šalies atlikėjais.
Su autoriniais projektais esame laimėję pirmąsiąs vietas daugelyje prestižinių konkursų bei festivalių. Sukauptomis žiniomis dalinamės su savo mokiniais ir studentais aukštosiose mokyklose.

REPERTUARAS

Mūsų repertuarą sudaro šiuolaikiniai pop muzikos kūriniai, legendiniai roko ir populiariausi visų laikų muzikos hitai. Programoje taip pat galima išgirsti ir lietuviškų kūrinių. O norintiems ramesnio atlikimo grupė yra paruošusi ir džiazo muzikos repertuarą.

IŠSKIRTINUMAS

Jūs patys galite sudaryti grojaraštį iš mūsų pateiktų kūrinių ir mes jį atliksime!
Galime papildomai paruošti Jums asmeniškai svarbių kūrinių – tai gali būti ir vestuvinis šokis! Programos stilistiką grupė derina individualiai kiekvienam renginiui, atsižvelgiant į jo konceptą bei užsakovų pageidavimus. Jeigu jums reikalingi renginių ar vestuvių muzikantai su pilnu paketu, mes galime galime pasiūlyti visą muzikinį paketą Jūsų šveitei. Pasirūpinti pilnu įgarsinimu, apšvietimu ir DJ Jūsų šventėje. O gera nuotaika ir pilna šokių aikštelė garantuota!

‹‹‹‹‹ VIDEO MEDŽIAGA ›››››

Grupės atlikimo galite pasiklausyti šiose nuorodose:
https://www.youtube.com/watch?v=AEnQGvEzAEI

https://www.youtube.com/watch?v=4jAnUShNv2I

https://www.youtube.com/watch?v=zWVKQNUHiOE

Esant poreikiui grupė savo sąstatą papildo pianistu arba saksofonistu.
Susisiekti

<<,,.Jaukioms bei ramioms šventėms grupė taip pat siūlo dueto programą:

• Vokalas + pianinas/vokalas;
• Vokalas + gitara.

Dueto atliekamos programos:

Dueto atliekamų dainų sąrašas:

https://docs.google.com/document/d/1ewNFyS6FSpJlibnh64zXXUihjJmzsKTz/edit

GRUPĖS KAINORAŠTIS

2 išėjimai 2×45 min – 1450€
3 išėjimai 3×45 min – 1750€

Į kainą įskaičiuota – 

Atlikimas bei pasiruošimas renginiui.

Papildomos išlaidos:

• Kuro išlaidos renginiui vykstant ne Vilniuje
• Grupės įgarsinimas
• Apšvietimas
• +Mokesčiai

Dueto programos kainoraštis:

2 išėjimai 2×45 min – 700€
3 išėjimai 3×45 min – 900€

Laukiame Jūsų.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Makin Colors

  Makin

  Apie Mus
  Kartu koncertuojame jau beveik dešimt metų, per šį laiką tapome ne tik draugais, bet ir šeimos nariais. Makin' Colors tai privačių renginių grupė, kurios nariai profesionalūs muzikantai, gyvenantys bendromis muzikinėmis idėjomis, kuriantys ir atliekantys savo autorinę muziką, taip pat įvairiuose muzikiniuose projektuose pasirodantys su garsiausiais šalies atlikėjais.
  Su autoriniais projektais esame laimėję pirmąsias vietas daugelyje prestižinių konkursų bei festivalių. Sukauptomis žiniomis dalinamės su savo mokiniais ir studentais aukštosiose mokyklose.