Megazone— tai:

– Puikus būdas bet kokiu metų laiku, nepriklausomai nuo oro sąlygų, neįprastai atšvęsti gimtadienį, smagų bendradarbių vakarėlį ar vaikų šventę.
– Saugi pramoga vaikams ir suaugusiesiems, nepriklausomai nuo jų lyties: laser tag žaidimą gali žaisti kiekvienas! Kitaip nei žaidžiant dažasvydį, nėra pavojaus gauti mėlynių.
– Puikus būdas su draugais prasiblaškyti po darbo d ienos arba aktyviai paleisti savaitgalį: azartas, siekis laimėti ir sporto dvasia – puikus būdas pasikrauti energijos.
Atvykite į Megazone, ir jūs būtinai norėsite čia sugrįžti!

Megazone — tai unikali pramoga Vilniuje: paėmę į rankas šautuvą ir įėję į dviejų aukštų labirintą, kurio bendras plotas yra 700 kv. metrų, galite šaudyti į draugus ir nepažįstamuosius. Tai aktyvus žaidimas, kur pergalę lemiate jūs su savo komanda. Šiuolaikiškas žaidimo laser tag variantas – tai itin technogeniškas žaidimas, kuris realiuoju laiku vyksta specialiai įrengtame labirinte. Žaidimo tikslas – specialiu spinduliniu ginklu – automatu, kurio šūviai nepavojingi, nukauti žaidimo priešininkus (dažnai – ir papildomus interaktyviuosius taikinius, bazes). Žaidėjas nukaunamas, kai specialūs davikliai, pritvirtinti prie specialios liemenės, registruoja priešininko spindulinio ginklo spindulį.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    MEGAZONE — tai unikali pramoga Vilniuje: dviejų aukštų labirintas, kurio bendras plotas virš 700 kv. metrų, gali žaisti iki 32 žaidėjų. Tai aktyvus žaidimas, kur pergalę lemiate jūs su savo komanda, realiuoju laiku vyksta specialiai įrengtame labirinte.