Sveiki, aš esu šio grožio salono įkūrėja Meilutė. Jau daugiau nei dešimtmetį mes žingsniuojame grožio industrijos keliu – per šį laiko tarpą mūsų meistrai sukaupė didžiulį teorinių žinių ir praktinių įgūdžių bagažą. Beje, mūsų specialistai nuolatos stažuojasi, dalyvauja įvairiuose kursuose bei seminaruose ir taip tobulina savo kvalifikaciją.
Mūsų vizija – tapti tokiu grožio salonu, į kurį moterys noriai ateitų atsipalaiduoti, pailsėti nuo kasdienių darbų ir po procedūrų taptų labiau pasitikinčiomis savimi.
Mes esame įsitikinę, kad kiekviena klientė yra unikali, tad stengiamės individualiai suteikti geriausiai poreikius atitinkančias paslaugas.
Mūsų salone yra atliekamos šios procedūros:
✯ Mezoterapija;
✯ BB GLOW veido tonavimas;
✯ Ilgalaikis permanentinis makiažas;
✯ Lūpų putlinimas beadatine technika;
✯ Blakstienų priauginimas;
✯ Antakių korekcija henna dažais;
✯ Masažas;
✯ Gelinis nagų lakavimas;
✯ Nagų priauginimas geliu;
✯ Pedikiūras.

– Botulino toksino injekcijos-eido formavimas hialurono užpildais

– Veido formavimas hialurono užpildais 

Taigi, jeigu norite, jog Jūsų grožiu pasirūpintų tikri profesionalai – paskambinkite mums.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Uždaryta

  Darbo Valandos

  • Pirmadienis 09:00 - 18:00
  • Antradienis 09:00 - 18:00
  • Trečiadienis 09:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis 09:00 - 18:00
  • Penktadienis 09:00 - 18:00
  • Šeštadienis 10:00 - 15:00
  • SekmadienisUždaryti

  Meilutė Sadauskienė

  Vasario 22–23 dienomis Žalgirio arenoje vyko Lietuvos čem­pio­natas, organizuojamas KIGSA, kuriame grožio srities meistrės varžėsi dėl prizinių vietų. Vasario 22 d. buvo apdovanota daugiau kaip 250 meistrių makiažo, šukuosenų, manikiūrų, blakstienų ir kitose rungtyse. Meilutė Sadauskienė tapo blakstienų laminavimo rungties 1 vietos nugalėtoja, fantazinio blakstienų priauginimo rungties 3 vietos nugalėtoja. Blakstienų priauginimo rungtyje reikėjo sukurti viso modelio įvaizdį, kuriame derėtų šukuosena, blakstienos, makiažas ir net pačios kurti drabužiai. Šiai rungčiai sukurti šukuoseną padėjo meistrė kirpėja iš Vievio Neringa.
  Meilutė grožio srityje dirba daugiau kaip 10 metų, nuolat tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją. 2018 m. gautas aukščiausias „Elite“ įvertinimas iš European Association of PMU and microblading, 2018 m. pakviesta Beauty@you akademijos tapti mokytoja ir rengti mokymus bei kvalifikacijos kėlimus, 2020 m. prizinių vietų nugalėtoja (1 ir 3 vietos).