KĄ DUOS TAU ŠI DIENA?

Dabartiniame greitame tempe, labai svarbu rasti laiko sau SULĖTĖTI, nes tik tuomet galime atnaujinti savo pasirinkimus, įsisąmoninti savo veiksmus ir jų prasmę, atgauti jėgas ir grįžti prie savo vertybėmis grįsto gyvenimo.

TODĖL ŠIANDIEN:

1.       Niekur neskubėsi ir dėl nieko nesuksi galvos

2.       Mėgausiesi ramybe, gražia aplinka, savo ir pozityvių moterų kompanija

3.       Išbandysi praktikas, kurios padeda nurimti ir atgauti jėgas

4.       Maudysiesi „dainuojančių dubenų masažo“ garsuose

5.       Kursi ir atrasi savo vidinius kūrybinius resursus

6.       Mėgausiesi maistu ir pirties SPA malonumais

7.       Su lengvumu ir geranoriškumu pasirūpinsi savo poreikiais

Moteriai ištrūkti iš savo kasdienės rutinos yra gyvybiškai svarbu tam, kad ji prisipildytų, pasikrautų kuriančios energijos ir galėtų ja dalintis su savo artimaisiais. Todėl ji turi žinoti ją pripildančius šaltinius ir sąmoningai rinktis laiką pasirūpinti savimi ir atgauti jėgas.
1) GAMTA

Ši sekmadienį bendrystė vyks išskirtinėje aplinkoje. Tai nuostabi šeimos sukurta sveikatingumo erdvė, kuria jie dalinasi su kitais. Vieta visai šalia Vilniaus, vos 7 km. nutolusi gamtoje, su pirtele, vandens telkiniu, šimtamečiu ąžuolu ir šeimos puoselėjamomis žmonių sveikatinimo tradicijomis. Daugiau apie vietą čia: https://auroradream.lt/

2) KŪRYBA

Moteris iš prigimties yra kūrėja, gimdytoja. Kai ji kuria, dainuoja jos širdis, ji atranda naujus savo resursus, geriau pažįsta save. Ji kuria džiaugsmo emocijas, kurios neišvengiamai persmelkia jos aplinką. Todėl sekmadienio bendrystėj mūsų laukia neuroedukacijos metodai, rašymo terapija, sąmoningo dėmesingumo (mindfulness) praktikos, kurios lavina kūrybiškumą, lankstumą, leidžia pažiūrėti į savo vidų per spalvas, tekstą ir asmenines patirtis.

3) BENDRYSTĖ, LAIKAS SAU

Tai moters energijos šaltinis, kuris kaip veidrodžių karalystė padeda priimti save tokią, kokia esi su tavo stiprybėmis ir talentais. Tave sups palaikančios, pozityvios moterys, kur nėra konkurencijos ir pavydo. Nors mes esam labai skirtingos, bet iš esmės esam labai panašios, todėl čia atrasi naujų pažinčių, bendraminčių ir patirsi daug moteriško juoko. Mūsų visų patirtys ar netyčia nugirstas žodis, patarimas gali reikšmingai prisidėti prie pokyčių tavo gyvenime ar leisti pažiūrėti į tas pačias situacijas visai kitaip. Tu esi laukiama savo prasmingam, įkvepiančiam laikui PASIRŪPINTI SAVIMI ir SAVO POREIKIAIS.

 

 

 

 

KADA? Balandžio 14 d. (sekmadienį) 10.30  – 19.30 val.

KUR? 7 km, nuo Vilniaus (Medininkų g. 5, Motiejiškės, Vilniaus r. sav., Lietuva) Daugiau apie vietą čia: https://auroradream.lt/

KAINA? Tik iki kovo 24 d.  su NUOLAIDOS KODU taikoma 20% nuolaida. Nuolaidos kodas ir registracija čia: https://bendrystessekmadienis0414.eventon.lt

DALYVIŲ KIEKIS RIBOTAS!

 

Renginį veda:

Sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) intervencijų mokytoja, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, nuolat vedanti sąmoningumo stovyklas, mokymus ir kūrybines dirbtuves. „Nebus jokio mokinimo ir tiesų, kaip reikia gyventi. Mano užduotis – per praktikas ir asmeninius patyrimus padėti atrasti patiems, kas jums veikia, padeda ir ką jūs norite ir esate pasiruošęs daryti dėl savo lengvesnio ir prasmingesnio gyvenimo“.

 

Kilus klausimams rašykite: [email protected]

Kainos

 • 1 bilietas iki kovo 24

  su nuolaidos kodu

  79,00 €
 • 1 asmeniui bilietas po kovo 24
  99,00 €

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Esu Kristina Dorofėjė, SERTIFIKUOTA šiuolaikinės psichologijos įsisąmoninimo (mindfulness) intervencijų mokytoja ir saviugdos trenerė, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, nuolat vedanti sąmoningumo stovyklas, mokymus ir kūrybines dirbtuves.

  Niekada nemokinu žmonių gyventi ir neprimetu jokios tiesos. Mano uždavinys, kad per praktikas ir savo patyrimus žmogus pats gautų atsakymus, kurie slypi jame. Tik jis pats nueidamas kelią į save, gali save geriau pažinti, suprasti ir padėti sau gyventi lengviau ir išmintingiau.

  MANO VERTYBĖS:
  PRAKTIKA. Kadangi gyvenimas yra ne teorija, o praktika, todėl visi mano mokymai orientuoti į praktinius patyrimus ir konkrečių įgūdžių formavimą.

  GERANORIŠKUMAS IR ATJAUTA. Duoti sau laiko augti, nespaudžiant, o priimant save jau dabar pakankamu (-a) ir kurti su savimi geranoriškumu ir atjauta grįstą ryšį.

  SMALSUMAS. Domėtis savo kūnu, tyrinėti kaip unikaliai veikia mano psichika ir tuo remiantis pažinti, jausti save ir mokintis sąmoningo elgesio, kuris veda prie norimų pasekmių.

  MANO PASLAUGOS fizinei ir emocinei sveikatai gerinti:
  * Patyriminis susitikimas " SUSIPAŽINK SU SAVIMI IŠ NAUJO" (grįstas įsisąmoninimo/mindfulness/metodika).
  *MINDFULNESS DIENA (praktikos nerimui, stresui, emocijoms, koncentracijai, emociniam valgymui reguliuoti).
  * Stovykla arba diena "PAŽINK SAVO KŪNĄ - ATVERK GALIMYBES GYVENIMUI".
  *Retrytas 1-3 d. "LELGVUMAS IR RAMUMA"
  * 8 savaičių SĄMONINGO VALGYMO programa.
  * 8 savaičių NERIMO IR STRESO VALDYMO programa.
  *Miško terapija.
  *Dainuojančių dubenų masažas.
  *Terapinis žygis.
  *Kūno pajautos lavinimo praktikos.
  *Dėmesingų judesių joga.
  *Pasirūpinimo savimi ir kūrybinės raiškos praktikos.
  *Terapinio rašymo dirbtuvės.
  *Svajonių žemėlapio kūrybinės dirbtuvės.
  *Sakralinis ugnies vakaras su sojų vaško žvakių liejimu.