Apie nakvynės vietą

Jaukiam privačiam poilsiui visai netoli Vilniaus įsikūręs namelis dviems Cinamonas. Tai vieta, kur galėsite atsipalaiduoti dviese, apsupti gamtos. Ypač apsidžiaugs gyvenantys Vilniuje ir jo apylinkėse, nes šis gamtos kampelis yra vos 15 min. kelio automobiliu nuo oro uosto, tad net ir spontaniškai nusprendę trumpam pailsėti nuo miesto šurmulio, galėsite atvykti į namelį, negaišdami laiko ilgai kelionei. Ramiame kaimelyje prie upės, pusės hektaro teritorijoje įrengti tik du nameliai. Juos skiria tvenkinys bei aukšti medžiai, tad net ir būdami netoli didmiesčio, pajusite privatumo ir pabėgimo į gamtą jausmą. O kad poilsio metu nereikėtų rūpintis įvairiomis detalėmis,  apsistoję šiame namelyje galėsite atsipalaiduoti ofūro vonioje arba pirtyje, kurios jau įskaičiuotos į kainą.

Namelis Cinamonas yra įrengtas su visais patogumais, kad jūsų poilsis būtų komfortiškas, taip pat itin didelis dėmesis skiriamas visoms detalėms. Jo viduje dvigulė lova, vonios kambarys su rankšluosčiais bei higienos reikmenimis. Gaminimui įrengta virutvėlė su indais bei įrankiais, o grilinimui lauke paruošta kepsninė, grotelės bei malkos. Virtuvėlėje rasite ir kavos aparatą, kavos bei arbatos, taip pat įvairių rūšių užpilamos Activia košės lengviems pusryčiams. Šiame namelyje apsistoti galėsite visus metus. Žiemą jaukumo suteiks ir sušildys židinys-krosnelė, o vasarą atgaivins oro kondicionierius.

Namelis Cinamonas – puiki vieta pabėgimui dviese. Čia galėsite tingiai leisti laiką ant gultų privačioje terasoje, žiūrėdami į tolį, ar mėgautis ryto kava. Atsipalaidavimui namelio terasoje įrengta ofūro vonia, o visai šalia ir pirtis. Tiek ofūro vonia, tiek pirtimi galima naudotis iki vėlyvo vakaro, išskyrus išvykimo dieną. Beje, pirtis yra ne elektrinė, o malkinė, jos viduje paruošti aliejai aromateripiniam atsipalaidavimui, kuris turi teigiamą poveikį tiek psichinei, tiek fizinei sveikatai. Jei norėtųsi aktyvesnio laisvalaikio, namelio šeimininkai nuomoja baidares.

Namelis pritaikytas nakvynei be augintinių.

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Daiva

  Daiva

  Baidarių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone Vilnele, Nerimi, Voke, Žeimena
  Baidarių maršrutai naujokams ir patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais. Papildomai galima išsinuomoti pirtį ant Vilnelės upės kranto su nakvyne.
  Nuomojame naujos kartos dvivietes baidares (ypač manevringos, stabilios ant vandens, su patogiais foteliukais bei specialiais laikikliais gėrimams).
  Plaukiančius pirmą kartą apmokome kaip reikia elgtis plaukiant baidare. Sertifikuotas gelbėjimo liemenes duodame Nemokamai. Nuvežame prie pat upės kranto jau su baidarėmis ir paimame atgal.

  Taip pat turime specialių maršrutų tėveliams su mažais vaikučiais. Trijų valandų vandens kelionė su kaimiškais bulviniais blynais finiše. Plaukimas baidarėmis — tai pilnavertis, kokybiškas ir teigiamų emocijų nestokojantis poilsis, išvalantis įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantis pajusti harmoniją su gamta.

  KODĖL VERTA NUOMOTIS BAIDARES PAS MUS?

  Plukdome ir po vieną baidarę.
  Plukdome ir po vieną baidarę, grupės nebūtinos. Ypatingi pasiūlymai romantiškoms poroms.

  Aptarnaujame visą Vilnelės aukštupį.
  Pasirodo dažnas Vilnietis nežino, kad Vilnele kelionę galima pradėti net nuo Kenos, o ne tik nuo N. Vilnios užtvankos.

  Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne.
  Vieninteliai visos Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne (kurią pasiekti galite savarankiškai su baidare) bei gardžia vakariene ant pat upės kranto, taigi nereikia nukrypti nuo suplanuoto maršruto. Kelionė upe su nakvynėm gali tęstis net iki 3 dienų.

  Baidarių maršrutai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais.
  Vilnele siūlome ne tik ekstremalų plaukimą, bet ir spec. maršrutą nepatyrusiems, pradedantiesiems ar plaukiantiems su vaikais. Ramų pasiplaukiojimą vainikuoja gardūs bulviniai blynai su spirgučių ir grietinės padažu bei žolelių arbatėlė rąstinuke ant pat upės kranto.

  Vilniečiams nereikia toli važiuoti.
  Vilniečiams bei svečiams nereikia trenktis į kitą Lietuvos kraštą, kad plaukdami nematytų daugiaaukščių bei nesijaustų upėje kaip greitkelyje.

  Turime ilgametę patirtį baidarių turizmo srityje.
  Ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją, kadangi remiamės savo asmenine ilgamete patirtimi baidarių turizme.

  Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.
  Paprasta rezervacija ir TIKRAI minimali kaina už maksimalią kokybę.

  Pirtyje organizuojame įvairias šventes.
  Pirtyje organizuojame gimtadienius, pobūvius, įmonių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, nedideles vestuves. Maistą gamina patyrusi virėja.
  Pasisemsite energijos!
  Tik nepamirškite draugų ir puikios nuotaikos — atgausite jėgas ir pasisemsite energijos naujiems darbams pradėti bei seniems pabaigti!
  Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima — geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu!

  Jei manote, kad po kupinos įspūdžių dienos būsite per daug pavargę vairuoti, galėsite pernakvoti mūsų namelyje, švaria patalyne pasirūpinsime mes. Taip pat galėsite pasinaudoti mūsų didele šašlykine bei iešmais, tad šašlykų tikrai iškepsite visiems.

  Pasisemsite energijos!
  Baidarių nuoma
  Baidarių nuoma Vilniuje domina vis daugiau žmonių. Nenuostabu, nes plaukimas baidarėmis yra laisvalaikio būdas, ne tik leidžiantis pailsėti po sunkių darbų, pasigrožėti gamta, bet ir pilnas teigiamų emocijų, nuotykių ir padedantis suartėti su draugais bei šeima.

  Plaukiant baidarėmis įdomių užsiėmimų atras kiekvienas. Vieniems patinka mankštinti raumenis greitai irkluojant, kiti mėgaujasi grynu oru bei įsimintinais gamtos vaizdais. Gamtos mylėtojai gali stebėti upių bei paupių augmeniją ir gyvūniją. O besirūpinantys savo išvaizda turėtų nudžiugti sužinoję, kad plaukimas baidarėmis labai padeda įdegti. Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą.