Vienas svarbiausių ir įsimintiniausių gyvenimo įvykių yra Vestuvės, todėl mūsų tikslas Jūsų šią dieną pavesti pasaka.

Salonas SINTIJA tai 2014 metais įsikūręs suknelių nuomos salonas Alytuje.  Nuolatos pildomės naujomis vestuvinių, proginių suknelių ir kostiumų kolekcijomis, todėl galite būti tikri, jog mūsų salone visada rasite stilingiausių ir naujausių modelių. Mūsų salonas išsiskiria plačiu vestuvinių suknelių pasirinkimu ir prieinamomis kainomis, todėl mus renkasi ne tik nuotakos iš Dzūkijos regiono, bet taip pat ir iš visos Lietuvos.

Mūsų salone ypatingas dėmesys skiriamas nuo tos akimirkos, kai įžengiate pro duris. Atrasti sau tobulą suknelę gali pasirodyti lyg perlo ieškojimas dykumoje. Todėl nuotakoms siūlome atsivesti drauges, mamą ar sesę, atsipalaiduoti, išgerti kavos ar arbatos ir patikėti mums perlo suradimą. Norimą suknelę galėsite nuomotis arba įsigyti, taip pat mūsų salone galite gauti išskirtinę paslaugą, kai išnuomota suknelė lauks jūsų vestuvių visiškai nauja, todėl būsite pirmoji nuotaka su ja.

Pasirinkimas labai platus, todėl išsirinksite sau ir savo antrosioms pusėms idealiausius variantus, ir savo šventės dieną atrodysite nepakartojamai!

Privaloma išankstinė rezervacija vizitui. Tel. nr. +37065216547

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Rezervacija

Svečiai 1
Svečiai
Turite nuolaidą?
Šis kuponas buvo pridėtas
Prisijunkite Rezervacijai

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sveiki, esu Proginių rūbų salono Sintija įkūrėja,
  Šį saloną 2014m. įkūriau, kadangi man bendravimas su klientais suteikia sparnus, o prisidėti prie gražiausios Jų gyvenimo dienos yra nuostabus jausmas, kurio tiesiog neįmanoma nupasakoti.
  Tikiuosi, kad ir Jūs leisite man prisidėti prie Jūsų gražiausios gyvenimo šventės.
  Su meile ir didžiausiais linkėjimais,
  Salono Sintija įkūrėja, Lina Baranauskienė