Psichologo konsultacijos

„Kiekvienas iš mūsų galime daug daugiau nei esame pasiekę!“

Konsultacijų nauda:

Padeda rasti atsakymus į giluminius klausimus: suvokiamos įvykių, poelgių giluminės priežastys. Tai leidžia valdyti pasekmes ir pasiekti norimą rezultatą įvairiose gyvenimo srityse:  veikloje, santykiuose ir kt.
Suteikia galimybę suvokti bei atsilaisvinti nuo nenaudingų elgesio strategijų, kurios trukdo siekti didesnių tikslų, efektyviau gyventi
Padeda atsilaisvinti nuo stereotipų ir kompleksų, kuriuos vaikystėje įdiegė artima aplinka, visuomenė. Taip praplėsti savo suvokimo ribas, prisiliesti prie savo tikrojo Aš, sustiprinti ryšį su savo prigimtiniu projektu ir jį realizuoti
Provokuoja pokyčius ir asmeninį augimą.

Asmeninio augimo programa

TIKSLAS – padėti žmogui valdyti save bei gyvenimo aplinkybės bei suprasti savo gyvenimo misiją.

Konsultacijos metu gausite  galimybę naujai pažinti save ir atrasti asmeninius resursus, leidžiančius iš esmės pagerinti gyvenimo kokybę.

Asmeninio augimo programa „SAVIVALDOS STRATEGIJA“
Programa susideda iš 3 pakopų:

Pirma pakopa – resursinė.
Pirmos pakopos tikslas – kad klausytojai įvaldytų savo psichoenergetinio resurso valdymo technologiją sveikatos ir psichikos potencialo augimo interesais kaip efektyvios streso vadybos būtiną sąlygą.

Pirmos pakopos pagrindas yra resursų vystymo psichofizinių pratimų kompleksas, leidžiantis pasiekti optimalias būsenas ir efektyvų poelgį streso metu.

Antra pakopa – konstruojanti.
Antros pakopos tikslas – psichologinio pasiruošimo sėkmei įtemptose veiklos sąlygose ir streso metu formavimas.

Pasiekiamas išsilaisvinimo nuo gilių savęs ribojimo išteklių, pasiturėjimo, pasitikėjimo ir asmeninės stiprybės psichoenergetinio pagrindo kūrimo pagalba.

Antros pakopos pagrindas – darbas, konstruojant “Aš – koncepciją“, kuri atsakinga už Jūsų tikrąją gyvenimo paskirtį.

Trečia pakopa – transformuojanti.
Trečios pakopos tikslas – naujų asmeninio augimo galimybių kūrimas.

Trečios pakopos pagrindas – meditatyviniai persikūnijimai. „Išėjimo“ už asmeninės sąmonės ir ribojančių apsisprendimų ribų technologijos. Psichologinė kelionė į asmeninės stiprybės vietas.

Pagrindinės programos temos: savęs ir savo galimybių valdymas bei programavimas; išsilaisvinimas nuo vidinių blokų; psichofizinių pratybų kompleksas, sveikatos ir psichikos stiprinimas. Programos metu įvaldysite asmenybės tobulinimo praktikas, kurios padeda iš esmės atskleisti vidines galimybes ir visiškai pakeisti savo gyvenimo tėkmę.

Šeimos terapija

Sėkmingai funkcionuojanti šeima – tai šeima, kuri atsakingai vykdo šeimos pareigas, kur kiekvienas narys tenkina tiek savo asmeninius tiek bendrus šeimos poreikius. Deja, ne visada tai daryti paprasta ar lengva. Normalu, jog šeima susiduria su šeimos kriziniais periodais, kyla konfliktai, o galbūt kažkurie šeimos nariai nebesijaučia pilnaverte šeimos dalimi.

Šeimos terapija gali padėti Jums įveikti kilusius sunkumus, atrasti, kas dar neatrasta ar prisiminti tai, kas užmiršta. Šeimos terapijos konsultacijų metu vyksta ne tik pokalbis su šeimos nariais, tačiau vykdomos užduotys, įtraukiami dailės terapijos elementai ir pasitelkiami visi įmanomi būdai, kurie padėtų geriau suprasti, pažinti vienas kitą ir spręsti rūpimus klausimus.

Vadybos seminarai

Rengiu įvairius vadybos seminarus, susijusius su žmogaus tobulėjimu, komandiniu darbu, streso valdymu, klientų aptarnavimu.

Šiuo metu galite rinktis iš šių vadybos seminarų programų:
Streso valdymas – sėkmingam ir efektyviam gyvenimui: Programos metu susipažinsite su efektyviomis streso valdymo technikomis bei išmoksite efektyviai jomis naudotis. Atskleisite vidinius resursus, kurie padės geriau pažinti save ir aplinkinius bei pagerinsite savo gyvenimo kokybę. Surasite būdus, kaip atsikratyti vidinių abejonių, nerimo ir baimės. Pasieksite vidinę darną tarp minčių, jausmų ir veiksmų.

Klientų aptarnavimo tobulinimas: Organizacijos sėkmę rinkoje lemia klientų patenkinimas. Klaidos, padarytos aptarnaujant klientus kainuoja brangiai. Tai ne tik prarastas šis klientas, bet ir kiti – potencialūs, kurie išgirdo neigiamus atsiliepimus. Išvengti klaidų padeda profesionalus klientų aptarnavimas – sugebėjimas teisingai suprasti ir patenkinti klientų poreikius. Profesionalais tampama aktyviai mokantis.

Klientų aptarnavimas: komandinės pastangos dirbant su Klientu: Turbūt pastebite, kad komandos vaidmuo Klientų aptarnavime ypatingai svarbus tiek Klientams, tiek ir patiems darbuotojams. Klientas jaučia, kad visos organizacijos darbuotojais galima pasitikėti, nes jie – tikri profesionalai. Efektyvi komanda Klientų aptarnavime pasiekia geresnių rezultatų nei kiekvienas darbuotojas atskirai, nes būtent komanda padeda greičiau įgyvendinti Kliento poreikius. Be to, tokio darbuotojų sutelktumo rezultatas – pasitenkinimas darbu, kurio dėka mažėja vidinių konfliktų, gerėja psichologinis klimatas organizacijoje.

Santykių organizacijoje tobulinimas: Ką gali organizacija susiję su tuo, ką gali joje dirbantys žmonės. Kaip tas potencialas bus panaudotas, priklauso nuo organizacinės santvarkos ir darbuotoju konstruktyvaus požiūrio į save ir savo darbą.
Seminarus veda Psichologė Valerija Popova.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Psichologas: tai, kas aš esu

    Psichologija: psichologė Viktorija GončarovaMano vardas Viktorija Gončarova. Esu psichologė – konsultantė. Šios svetainės tikslas – suteikti galimybę susipažinti su manimi ir tuo, kuom aš užsiimu. Taip pat rasti bendradarbiavimo galimybes. Tai – savotiškas vadovas, praktiškas vadovėlis ieškantiems kelio į sėkmę ir gerovę, į pilnavertį ir laimingą gyvenimą. Aš padėsiu Jums suprasti Jūsų paskirtį, nubrėžti pagrindinį tikslą ir nuosekliai, žingsnis po žingsnio, eiti link jo.

    Savo veikloje naudoju efektyvius, patikrintus metodus ir technologijas, kurios atvers jums savuosius išteklius, padės virtuoziškai bendrauti, efektingai valdyti save ir gyvenimo aplinkybes. Jums suteikiama galimybė atverti duris į psichologinio meistriškumo pasaulį ir padaryti kokybišką šuolį santykiuose su pačiu savimi ir pasauliu.