Šventės, Renginiai Renginių vedėjai 100,00€ - 1 500,00€

Renginių vedėja/aktorė Laura

Vilnius

Aš esu Laura renginių vedėja, kuri užsidegusi kurti įsimintinus renginius. Mūsų tikslas – sukurti jums tobulai smagią ir nepamirštamą šventę. Leiskite mums realizuoti jūsų svajonių renginį.
Esu energinga ir kūrybinga renginių vedėja, kurianti emocines bombas ir įsimintinus renginius. Mano tikslas yra suteikti tau puikią ir smagią patirtį, tad visuomet siekiu kurti teigiamą atmosferą ir unikalius renginius, kurie liks nepakartojamais.

Nesvarbu, ar tai didelis ir įspūdingas renginys, ar nedidelė šventė su artimais draugais ar šeima, aš visada atsižvelgiu į tavo nuostatas ir poreikius. Man svarbiausia, kad tu būtum patenkintas ir galėtum tiesiog mėgautis akimirkomis su svečiais.

Kaip renginių vedėja, man patinka išnaudoti savo kūrybą ir idėjas, kad būtų sukurtas kažkas išskirtinio. Nuolat ieškau naujų ir įdomių būdų šventei praturtinti unikaliomis detalėmis, pramogomis ar teminėmis koncepcijomis. Noriu, kad kiekvienas momentas tavo renginyje būtų ypatingas ir nepamirštamas.

Mano darbas nėra tik sukurti planą, bet ir palaikyti energiją per visą renginio eigą. Stengiuosi, kad visi svečiai dalyvautų įvykyje pilna jėga ir galėtų išlaikyti gerą nuotaiką nuo pradžios iki pabaigos. Štai kodėl mano misija yra sukurta kurti teigiamą atmosferą, kurioje kiekvienas jaustųsi patogiai ir laimingai.

Jei nori sudaryti ypatingą ir neįprastą patirtį tavo renginiui, nedvejok susisiekti su manimi. Būsiu pasirengusi pasidalinti savo idėjomis ir kūrybingumu, siekdama suteikti tau ir tavo svečiams nepakartojamą ir įsimintiną renginį.

Kainos

Vestuvių vedėja

 • Viešųjų renginių vedimas

  Mes esam tie, kurie užtikrins, kad renginys būtų sklandus, įdomus ir įtraukiantis visus

  100,00 €
 • Krikštynų vedimas

  Galimybė pasirinkti mane kaip krikštynų vedėją suteiks jums pasitikėjimą ir ramybę, žinant, kad viskas bus sureguliuota ir prižiūrėta, kad iškilminga šventė būtų visiškai sėkminga

  100,00 €

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Rezervacija

Svečiai 1
Svečiai
Turite nuolaidą?
Šis kuponas buvo pridėtas
Prisijunkite Rezervacijai

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Laura SMOLSKĖ

  Aš esu Laura renginių vedėja/aktorė kuri užsidegusi kurti įsimintinus renginius. Mūsų tikslas - sukurti jums tobulai smagią ir nepamirštamą šventę. Leiskite mums realizuoti jūsų svajonių renginį

  1 žmogus įsiminė šią vietą