Untold Grill Stories – žaliuojanti urbanistinė erdvė, įsikūrusi Žalgirio g. 90, Vilniuje, talpinanti iki 100 asmenų furšetams ir iki 70 asmenų banketams švenčiant mūsų restorane, taip pat mielai pasirūpinime maitinimo paslaugomis ir gėrimais, aptarnavimu ir Jūsų išvežamųjų švenčių metu. Su malonumu pasirūpinsime Jūsų ypatinga švente – vestuvių, krikštynų, gimtadienių, įmonės vakarėlių, kavos pertraukėlių, šampano staliukų organizavimu, gardžiu maistu, Jūsų pasirinkta stalo tekstile, floristikos elementais tiek mūsų erdvėje tiek ir Jūsų pasirinktoje vietoje – sodyboje, kupole, dvare, namuose ar tiesiog miške. Taip pat siūlome ir grill vakarėlio bet kokioje aplinkoje paslaugą, kuomet atvažiuojame su savo griliais, kepame ir bendraujame.
Šioje sferoje esame daugiau nei 10 metų, o mūsų patirtis leidžia į kiekvieną jūsų norą žiūrėti išties lanksčiai. Mėgstame kūrybą, tad mielai priimame naujas Jūsų idėjas.
Siūlome privačią automobilių stovėjimo aikštelę, multimedijos įrangą, mūsų mažą ir jaukią terasėlę, puikų aptarnavimą, greitą bei sklandžią komunikaciją.

Kainos

  • Maistas, gėrimai, aptarnavimas, erdvės nuoma
    2 500,00 €

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Pasaulis tapo labai mažas. Žmonės vis daugiau keliauja ir ragauja. Mes norime, kad jie valgytų įdomiai.