ŠATRIJA VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBAS – ŠOKIŲ TRENIRUOTĖS

Kalvarijų g. 156 Vilnius

Gatvės šokiai –

Į šią studiją yra kviečiamas kiekvienas, norintis pažinti nuostabų šokių pasaulį. Laukiame visų: ir pažengusių šokėjų, ir neturinčių patirties, bet svajojančių išmokti gražiai bei plastiškai valdyti savo kūną arba tiesiog gerai praleisti laiką. Išmoksite ne tik gražiai judėti, bet ir šokiu išreikšti savo jausmus, emocijas ir, žinoma, labiau pasitikėti savimi. Juk svarbiausia, kad šokis teiktų malonumą! Taip pat turėsite galimybę susipažinti su šiuo metu populiariausiais klubiniais bei gatvės šokių stiliais.

Breikas –

Breikas – unikalus šokis, kilęs iš Niujorko. Jis susideda iš sudėtingų sukinių („powermoves“), sustingimų ore („freeze“) bei tam tikro stiliaus. Sujunk šiuos elementus, pataikyk į muziką – ir vuolia! – tapsi nepakartojamas šokėjas. Reikia tik tavo noro, užsispyrimo ir darbštumo. Būtent to ir mokysimės treniruočių metu.

Renkamos 7-9 metų ir 10-14 metų amžiaus grupės.

Baletas –

Pamokėlėse koncentruosimės ties klasikinio šokio, t.y. baleto technika, tačiau prie jos prieisime per žaidimą, improvizaciją. Susipažinsime su baleto pagrindais, rankų bei kojų pozicijomis, pagrindiniais klasikinio šokio judesiais. Atliksime kūno stiprinimo, laikysenos formavimo, koordinacijos bei lankstumo pratimus, bet stengsimės padaryti juos linksmus ir įdomius. Šoksime pagal klasikinę muziką bei ugdysime ritmo, muzikalumo pojūtį. Lavinsime fantaziją ir kūrybingumą, skatinsime laisvą kiekvieno vaiko išraišką. Užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 4-6 metų vaikams.

Baleto vadovė Liepa Liubomirskaitė.

Šiuolaikinis šokis –

Šiuolaikinis šokis – tai judesio, minties, vaizduotės laisvė. Šokiu galiu kalbėti, bendrauti, jausti, išgyventi, matyti, atrasti ir pažinti save bei kitus.

Užsiėmimai susideda iš bendro kūno paruošimo (koordinacija, lankstumas, atpalaidavimas, energija, ištvermė), šiuolaikinio šokio pagrindų, improvizacijos ir kūrybos.

Šokio technikos pagrindas formuojamas per harmoningą kūno ir atskirų jo kūno dalių judėjimą erdvėje ir laike. Į pamokas įtraukiamos kūrybinės, improvizacinės užduotys, kurios per žaismingą ir neįpareigojančią atmosferą leidžia pažinti save ir kitą žmogų.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – atvira neformalaus ugdymo erdvė, skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas ir profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti meninius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ir kurti naujus projektus. Turime net tris šokių sales, užsienio kalbų ir dailės darbų studijas, muzikos kambarį, karaokės studiją ir „Laisvą plotą“ – erdvę, skirtą skatinti kūrybiškumui ir naudingai praleisti laisvą nuo užsiėmimų laiką.

  Klubo nariai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir programose. Kasmet su mūsų veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose, koncertuose, kuriuose esame pelnę ne vieną apdovanojimą. Tradiciškai mokslo metų pabaigoje klubo studijos rengia programą tėveliams ir sostinės gyventojams krantinėje prie Baltojo tilto.

  Vasarą vaikai gali ilsėtis ir pramogauti įvairiose rengiamose stovyklose, o projektuose dalyvaujantys jaunuoliai turi galimybę stovyklauti užsienyje.

  MISIJA

  Teikti kokybiškas neformaliojo ugdymo paslaugas vaikams ir jaunimui arti jų gyvenamosios vietos; tenkinti pažinimo, saviraiškos poreikius, ugdyti asmenines, socialines ir kitas bendrąsias kompetencijas. Ugdyti dorą, iniciatyvią, pilietiškai aktyvią, nebijančią iššūkių asmenybę, gebančią pasinaudoti įgytomis kompetencijomis, mokančią perimti naujas patirtis ir realizuoti save šiuolaikiniame pasaulyje.

  VIZIJA

  Modernus, patrauklus, atviras kaitai neformaliojo ugdymo centras vaikams, jaunimui ir šeimai

  VERTYBĖS

  Profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas;
  Bendravimas ir bendradarbiavimas;
  Pagarba ir dėmesys kiekvienam;
  Optimistinis požiūris.