ŠATRIJA VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBAS – VOKALO, MUZIKOS IR MENO PAMOKĖLĖS

Kalvarijų g. 156 Vilnius

DAILĖ – puikus užsiėmimas norintiems kūrybiškai praleisti laiką, lavinti fantaziją, išmokti dailės pagrindų, išbandyti įvairių piešimo bei tapybos technikų ir, svarbiausia, sukurti originalius kūrinius. Studijoje vaikai pieš įvairiomis priemonėmis, susipažins su menininkų kūryba ir patys dalyvaus meniniuose konkursuose.

Piešimo iš natūros žinios padeda praplėsti saviraiškos galimybes, o įvaldyta technika labai praverčia kūryboje.

Taigi, studijoje piešite iš natūros, t.y. išmoksite realistiškai nupiešti, nutapyti įvairius daiktus, natiurmortus, žmones. Įgysite kompozicijos, perspektyvos, proporcijų pagrindus ir perprasite šviesos–tamsos, spalvų maišymo bei derinimo principus. Taip pat bandysime improvizuoti, ieškoti sprendimo, kaip įgytas žinias smagiai ir tikslingai panaudoti savo kūryboje. Užsiėmimuose susipažinsite su įvairių menininkų kūryba bei patys dalyvausite meniniuose konkursuose.

Šioje studijoje laukiami vaikai ir jaunimas, norintys kūrybiškai praleisti laiką, lavinti fantaziją, išmokti dailės pagrindų, išbandyti įvairių piešimo bei tapybos technikų, susipažinti su garsių menininkų kūryba.

Dailės technologijos

Užsiėmimuose laukiame 7–12 metų jaunuolių.

Užsiėmimai vyksta antradieniais
arba
ketvirtadieniais 15:00 – 16:40 val.

Akademinis piešimas ir tapyba

Į šią studiją kviečiami tiek pradedantieji, tiek pažengę dailininkai, mėgstantys realistiškai piešti, tapyti įvairius daiktus, natiurmortus, žmones.
Studijoje mokysimės kompozicijos, perspektyvos taisyklių, formos bei medžiagiškumo perteikimo, taip pat šviesotamsos, spalvų maišymo bei derinimo principų.

Į piešimo ir tapybos studiją kviečiami visi norintys nuo 12 iki 29 metų.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais 16:00-17:45, antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00 – 18:40.

VOKALO STUDIJA

Ar esi pasiruošęs tapti pačiu šauniausiu muzikiniu kalviu? Ar nori mokytis dainuoti kitaip? Pas mus sužinosi, iš ko sudaryta muzika, garsas ir tavo balsas. Čia išmoksi ne tik dainuoti, bet ir muziką kurti pats.

Šalia viso to, susipažinsi su užkulisiais, išmoksi scenos gudrybių,  o svarbiausia – įveiksi baimes bei susirasi nuostabių draugų.

Vokalo studija “Cinamonas”Ar nori mokytis dainuoti kitaip? Pas mus sužinosi, iš ko sudaryta muzika, garsas ir tavo balsas. Čia išmoksi ne tik dainuoti, bet ir muziką kurti pats.

Kviečiame prisijungti prie užsiėmimų 10-15 m. jaunuolius.

Vokalas mažiesiemsKviečiame 4-6 m. vaikučius prisijungti prie smagių vokalo užsiėmimų.

GITARA

Kviečiame visus gitaros skambesio mylėtojus į Gitaros studiją! Instrumentą rankoje laikote jau ne pirmą kartą? O galbūt dar tik norite pažinti pirmuosius akordus ir išmokti groti? Laukiame visų „Šatrijos klube“.

Šio kurso metu pažinsite gitarą, išmoksite atlikti mėgstamus kūrinius, tobulinsite grojimo techniką ir įgausite žinių, būtinų savarankiškam tobulėjimui.

Gitaros užsiėmimų metu bus atliekami klausos ir ritmikos lavinimo pratimai, pateikiami muzikos teorijos pagrindai ir įvairių muzikos stilių (bliuzo, fanko, roko, poproko, džiazo) ypatumai. Įgautos žinios ir gebėjimai padės giliau įsiklausyti į muziką ir dalintis savo improvizacijomis bei kūryba su kitais.

Pradėk groti gitara jau šiandien!

Gitaros studija – Boris Iskakov

Gitaros studija pradedantiesiems – Andrėjus Lukaševičius

Gitaros studija „Savi“ – Slavomiras Stankevičius. Šiais metais vadovas kviečia į naują programą – mokytis groti ukulėle.

Laukiame visų.

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – atvira neformalaus ugdymo erdvė, skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas ir profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti meninius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ir kurti naujus projektus. Turime net tris šokių sales, užsienio kalbų ir dailės darbų studijas, muzikos kambarį, karaokės studiją ir „Laisvą plotą“ – erdvę, skirtą skatinti kūrybiškumui ir naudingai praleisti laisvą nuo užsiėmimų laiką.

  Klubo nariai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir programose. Kasmet su mūsų veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose, koncertuose, kuriuose esame pelnę ne vieną apdovanojimą. Tradiciškai mokslo metų pabaigoje klubo studijos rengia programą tėveliams ir sostinės gyventojams krantinėje prie Baltojo tilto.

  Vasarą vaikai gali ilsėtis ir pramogauti įvairiose rengiamose stovyklose, o projektuose dalyvaujantys jaunuoliai turi galimybę stovyklauti užsienyje.

  MISIJA

  Teikti kokybiškas neformaliojo ugdymo paslaugas vaikams ir jaunimui arti jų gyvenamosios vietos; tenkinti pažinimo, saviraiškos poreikius, ugdyti asmenines, socialines ir kitas bendrąsias kompetencijas. Ugdyti dorą, iniciatyvią, pilietiškai aktyvią, nebijančią iššūkių asmenybę, gebančią pasinaudoti įgytomis kompetencijomis, mokančią perimti naujas patirtis ir realizuoti save šiuolaikiniame pasaulyje.

  VIZIJA

  Modernus, patrauklus, atviras kaitai neformaliojo ugdymo centras vaikams, jaunimui ir šeimai

  VERTYBĖS

  Profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas;
  Bendravimas ir bendradarbiavimas;
  Pagarba ir dėmesys kiekvienam;
  Optimistinis požiūris.