Techninis renginių aptarnavimas
Garsas, įgarsinimas, apšvietimas.

Į Jūsų renginį galime atvežti reikiamo kalibro garso, bei apšvietimo įrangą, sceną, led ekraną, pakylas, garso operatorių atlikėjų įgarsinimui. Trumpai tariant viską, ko tik gali reikėti Jūsų šventės vizijos išpildymui.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Justinas Rupeika

  Sveiki,
  esu profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius Justinas Rupeika.
  Nuo pat mažens dirigavau darželio ir mokyklos aktyviajai komandai, tikriausiai tai lėmė mano pasirinkimą studijuoti "Kultūrinės veiklos vadybą", kurią sėkmingai pabaigiau ir įgavau daug teorinių, bei praktinių žinių, kurias puikiai pritaikiau vesdamas įvairius verslo renginius bei asmenines šventes.
  Charizma, puikūs oratoriniai gebėjimai, originalumas, lankstus humoro jausmas, platus renginio matymas - tai tos savybės, kurios privalomos renginio vedėjui, kad Jūsų šventė taptų įsimintina ir profesionali.

  Esu perfekcionistas, ši savybė visada skatina ieškoti naujų idėjų, nestandartinių sprendimų ir požiūrio į šventės ar renginio programą,

  todėl galiu Jums pažadėti, kad Jūsų šventėje netrūks originalumo!

  Esu Justinas Rupeika arba tiesiog Rupeika. Paprastas, nuoširdus, nestokojantis geros nuotaikos bei energijos vyrukas. Vieni sako, kad jis charizmatiškas, kiti mano, kad jis šiek tiek išprotėjęs, bet aš galiu pasakyti, kad aš tiesiog džiaugiuosi gyvenimu! Būtent tai padeda sukurti nepamirštamas šventes bei renginius, kur aš tik bebūčiau. Didelę dalį mano gyvenimo užima sportas, o ypač esu pamišęs dėl lėkščiasvydžio, tad, kur aš - ten ir skraidanti lėkštė. „Love is in the air!“

  Iki susitikimo Jūsų šventėje!