Apie šį būstą
Glamping Club Bučeliškės džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums tris visiškai naujas 5 metrų aukščio varpelio formos palapines, kuriose patogiai telpa du žmonės. Taip pat galime pridėti dar 1 arba 2 lovas pagal išankstinį pageidavimą. Palapinėje rasite 1 dvigulę arba 2 viengules lovas, čiužinius, antklodes, pagalves ir patalynę, spinteles prie lovų, komodą su stalčiais, stalą, dvi patogias kėdes, puodelius, lėkštes, stalo įrankius, geriamąjį vandenį. Lauke tualetai yra tiesiog už kampo.
Būstas
Šios rūšies varpinės yra nuostabiame, privačiame Bučeliškių ežero krante, kur galėsite maudytis ir žvejoti karpius, europines paprastąsias jūrines lydekas, linus ir rūkyti mūsų rūkykloje. Aplink glampą supantis Labanoro regioninio parko miškas puikiai tinka pasivaikščioti ir suteikia stulbinančių vaizdų.
Svečio prieiga
Valčių nuoma yra prieinama, taip pat malkos ir ketaus virimo reikmenų rinkinys. Visiškai nauja sauna taip pat stovyklavietėje. Galimas belaidis ryšys. Visa kita iš anksto paprašius – džiaugsimės galėdami Jums padėti!

Transformuotas šiltnamis civilizuotam gyvenimui, kuris leidžia išgirsti miškus, iš karto pajusti jų gyvenimą šalia jūsų. Čia rasite viską, ko reikia šiuolaikiniam keliautojui, du kambarius – svetainę-miegamąjį su viena dvigule arba dviem viengulėmis lovomis, šildytuvą ir vakaro apšvietimą bei dar vieną kambarį su  maisto gaminimo stalu, visais reikiamais įrankiais, stalo įrankiais, nedideliu šaldytuvu, dujine virykle, drabužių kabykla ir net mini tualetu.
Lauko židinys ir baldai, paslaptingai gražus naktinis apšvietimas.

 

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Glamping Club, Bučeliškė

    Stovyklavietė. Palapinės prie ežero ir miške, bitynas, žvejyba, piešimo pamokos gamtoje. Ramus poilsis.