Apie mus

Stovykla “Svajonė” – tai teminė vasaros stovykla vaikams Ignalinos rajone. Stovykloje derinama sportas, kūryba, edukacija ir poilsis. Stovyklauti kviečiami moksleiviai nuo 1 iki 12 klasės.
Mūsų tikslas yra turiningas ir kokybiškas vasaros laisvalaikis, kuris praturtina stovyklautoją: ne tik smagiai leisime laiką, bet ir kūrybiškai mokysimės apie istoriją, gamtą, mokslą, kultūrą, pratinsimės dirbti komandoje – kartu džiaugtis pergalėmis ir brandžiai priimti pralaimėjimus.

Veiklos

Stovykloje niekada netrūks veiklos – laukia smagūs lauko žaidimai ir renginiai, netradiciniai sporto turnyrai, vadovų išdaigos, netikėti siurprizai, stalo žaidimai, filmų peržiūros, maudynės ežere, edukaciniai ir meniniai užsiėmimai ir dar daug visko!

Kiekviena diena turės savo temą ir visos veiklos bus su ja susijusios. Kasdien nusikelsime į vis kitą pasaulį – piratų salą, antikinę Graikiją, tolimąją Aziją, paslaptingą kosmosą, magišką burtų pasaulį… Kiekviena diena išsiskirs savo edukaciniais, meniniais, sportiniais užsiėmimais, komandiniais žaidimais.

Stovyklautojai bus suskirstyti į būrius, kurių kiekvienas turės sugalvoti savo pavadinimą, šūkį ir vėliavą. Kiekvienas būrys turės savo vadovą.
Vieta ir aplinka
Stovyklos vieta – jaukiame Krivasalio sporto ir rekreacijos centre Ignalinos rajone. Stovykla įsikūrusi ramioje vietoje, garantuojančioje visišką privatumą. Aplink nuostabi gamta ir gaivą užtikrinantis ežeras.

Apgyvendinimas

Pagrindinis korpusas: šešiaviečiai kambariai (po tris dviaukštes lovas). Septyni dušai, 4 tualetai.

Antras korpusas: 6 atskiri keturviečiai nameliai (po dvi dviaukštes lovas). Bendra prausykla, kurioje 4 privatūs dušai ir 2 tualetai.

Vaikai apgyvendinami pagal amžių ir lytį, pagal galimybes atsižvelgiame į individualius pageidavimus.

Papildomos pramogos

Stovykloje yra pirtis ir kubilas, valtis, krepšinio, tinklinio, futbolo aikštelės, stalo žaidimai.

Dienotvarkė

Pagrindinis stovyklos SVAJONĖ išskirtinumas tas, kad kiekviena diena turės atskirą temą – tai gali būti Lobių sala, Japonijos diena, „Išlikimas“, Indėnų diena, Senovės Graikijos diena ir taip toliau. Visi dienos užsiėmimai bus susiję. Stovyklos programa unikali, sukurta mūsų pačių, pilna netikėtumų, staigmenų, išbandymų, smagių žaidimų, įdomų pamokų.

Visos veiklos skatins fizinį aktyvumą, kūrybiškumą, komandiškumą. Ne tik smagiai leisime laiką, bet ir žaisdami mokysimės apie kitas kultūras, istoriją, geografiją, mokslą ir daug kitų dalykų. Be visų šitų suplanuotų žaidimų, stovyklautojų lauks netikėti užslėpti siurprizai.
Diena suskirstyta į keturis pagrindinius blokus:

RYTINĖ DALIS

Keliamės 8 ryto, mankštinamės, pusryčiaujame, po pusryčių laukia pirmoji veiklų dalis (sportas, kūryba, žaidimai, edukacija).

PIETINĖ DALIS

13:00 pietaujame. Po pietų geru oru lepinsimės saulės voniomis ir maudysimės ežere. Taip pat organizuosime bendras stovyklavietės veiklas, susijusias su tos dienos tema.

POPIETINĖ DALIS

16:30 pasistiprinsime pavakariais ir 17:00 pradėsime pagrindinį dienos renginį/žaidimą.

VAKARINĖ DALIS
19:00 vakarieniausime, po vakarienės vyks diskoteka arba dainos prie laužo. Prieš miegą kiekvienas būrys turės dienos aptarimą su savo vadovu: klausime, kaip sekėsi diena, ar patiko, ko išmoko, ką keistų, kokių sunkumų iškilo. Miegoti eisime 22:30

Pamainų tvarkaraštis

I pamaina (1-4 klasėms) – Liepos 14-20 d. – kaina 220€ (iki 2024 m. vasario 1 d.)
II pamaina (5-12 klasėms). – Liepos 21-27 d. – kaina 220€ (iki 2024 m. vasario 1 d.)
III pamaina (5-12 klasėms). – Liepos 27-rugpjūčio 2 d. – kaina 220€ (iki 2024 m. vasario 1 d.)
Vaikams iš tos pačios šeimos taikoma nuolaida:
už pirmą vaiką pilna kaina, už antrą vaiką – 200 eurų.

Registracijos tvarka

1. Užpildykite registracijos anketą.
2. Užsiregistravus laukite informacijos nurodytu el. paštu dėl užstato pervedimo (60€). Susisieksime per 1-2 darbo dienas. Vieta stovykloje rezervuojama tik pervedus 60€ užstatą. Užstatas grąžinamas tik pateikus gydytojo pažymą dėl ligos.
3. Gavus užstatą el. paštu atsiųsime patvirtinimą ir kitą aktualią informaciją.
4. Jei kilo klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu 8 610 93824

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Vytenis

  Stovyklasvajone

  Apie mus
  Stovykla "Svajonė" - tai teminė vasaros stovykla vaikams Ignalinos rajone. Stovykloje derinama sportas, kūryba, edukacija ir poilsis. Stovyklauti kviečiami moksleiviai nuo 1 iki 12 klasės.
  Mūsų tikslas yra turiningas ir kokybiškas vasaros laisvalaikis, kuris praturtina stovyklautoją: ne tik smagiai leisime laiką, bet ir kūrybiškai mokysimės apie istoriją, gamtą, mokslą, kultūrą, pratinsimės dirbti komandoje - kartu džiaugtis pergalėmis ir brandžiai priimti pralaimėjimus.