MASAŽAI su „Roll Shaper” TAI:

• probleminių zonų korekcija (pagal figūros tipą),
• 45 arba 60 min. trukmės masažas (nuo pėdų iki pečių juostos),
• limfos drenažas (valymas, toksinų šalinimas),
• kūno dalių apimčių mažinimas,
• celiulito mažinimas,
• patinimo mažinimas,
• kraujotakos stimuliavimas,
• plataus ligų spektro profilaktika,
• raumenų tonuso reguliavimas,
• odos stangrumo pagerinimas.

Klinikiniai tyrimai buvo atlikti 2008 m. Nzoz maxmed klinikoje, Konin mieste, Lenkijoje. Šių tyrimų tikslas buvo ištirti kokį poveikį kūnui daro sistemingas „Roll Shaper“ naudojimas. Tyrimuose dalyvavo 97 asmenys, kurie masažavosi po 20 kartų.

Apimčių atžvilgiu buvo pasiekti tokie rezultatai:

1. Rankų viršutinės dalies apimtis sumažėjo apie  2 cm.
2. Liemens apimtis sumažėjo apie 4,5 cm.
3. Klubų apimtis sumažėjo apie 3 cm.
4. Šlaunų apimtis sumažėjo apie 3 cm.

Su „Roll Shaper” mes išmasažuojame visą kūną – nuo pėdų iki rankų ir pečių.

APRANGA
Masažui reikalinga lengvai prigludusi apranga: aptemptos plonos kelnės (tamprės), marškinėliai ir kojinaitės. Masažų skaičius priklauso nuo celiulito laipsnio bei riebalinio audinio kiekio. Rekomenduojama nuo 10 iki 30 sistemingų masažų 2—3 kartus per savaitę. Taip pat rekomenduojama masažo metu gerti negazuoto vandens, kuris suteiks organizmui papildomų impulsų, gerinančių limfodrenažą ir greitinančių riebalų skaidymą, toksinų valymą.

KAS YRA LIMFA?

Limfa (lot. lympha) – skaidrus skystis cirkuliuojantis žmogaus limfinėje sistemoje, kuriame nėra eritrocitų, trombocitų, bet yra daug limfocitų. Žmogaus organizme yra apie 1 – 2 litrus limfos. Limfa susidaro iš skyščio, kuris nuolat patenka iš kraujo plazmos į audinius, o iš jų – i limfos kapiliarus. Limfa yra jungiamasis kraujo ir audinių ląstelių audinys, vaizdžiai tariant, ji „skalauja” kiekvieną ląstelę. Limfmazgiai, esantys įvairiose kūno vietose (pažastyse, kakle, kirkšnyse), filtruoja ir sulaiko mikrobus, kitus kenksmingus junginius. Limfos drenažas – tai veikiau ne kosmetikos, o medicinos procedūra. Vien todėl, kad limfa veikia visus organizme vykstančius procesus.

PAŽIŪRĖKIME KAIP TEKA  LIMFA?

Masažo metu limfos tėkmė pagreitėja apie 10 kartų, taip pat refleksiškai veikia visą limfos sistemą, gerina jos tonusą ir vazomotorines funkcijas, mažina limfos sąstovį audiniuose, audinių pabrinkimą, gerina medžiagų apykaitą. Vienas masažas „Roll Shaper” aparatu prilyginamas trims rankiniams masažams.

KĄ GALI LIMFOS DRENAŽAS?
Moterys pasakytų, kad limfos drenažas naudingiausias tuo, jog gali padėti suliekneti. Tačiau iš tikrųjų svarbiausia tai, kad ši procedūra išvalo organizmą. Būtent tai ir yra lieknėjimo pagrindas. Anticeliulitinės programos dažnai pradedamos nuo limfos drenažo. Jau po pirmosios procedūros pastebima, kad kūnas tampa lengvesnis. Vėliau – kad ramiau reaguojama į stresą keliančias situacijas, labiau atsipalaiduojama, net kūno judesiai pasidaro tikslesni. Moterys pajunta, kad išnyko arba susilpnėjo skausmai prieš menstruacijas. Sausa oda atrodo taip, lyg būtų patepta kremu. Į limfodrenažą vertėtų atkreipti dėmesį moterims, kurių figūra yra kriaušės formos. Tokioms paprastai labai sunku sulieknėti, o viena iš priežasčių gali būti ta, kad sutrikusi limfos tėkmė. Kūno formos, žinoma, taip pat gerokai pagražėja, nes dingsta riebalų klostės. Tačiau, palyginti su visa puokšte teigiamo poveikio organizmui, lieknėjimas – tik vyšnaitė ant torto.

KONTRAINDIKACIJOS (kam negalima atlikti „Roll Shaper“ masažų):

Tam tikrai žmonių grupei prieš pradedant daryti masažus su “Roll Shaper” rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Tai asmenys, sergantys: venų varikoze, rimtomis kraujotakos, širdies, onkologinėmis ligomis, turintys aukštą kraujo spaudimą.
Daugelis moterų procedūros nedaro ir per pirmąsias menstruacijų dienas – intensyvus masažas gali sukelti didesnius pilvo skausmus ir gausų kraujavimą.
Masažai draudžiami: nėštumo metu, pooperaciniu laikotarpiu iki 6 mėn., esant didesniam svoriui nei 110 kg.

DĖMESIO!

Masažui reikia rezervuoti laiką iš anksto telefonu 8-657 11233 arba internetu!

Galima pasinaudoti Sveikatos Draudimu kompensuojant paslaugų apmokėjimą!

 

Vaizdo įrašas

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  TRUMPAI APIE MUS
  Studio figura – mini sporto-masažo studija, išsiskirianti savo sportavimo konsepcija ir aplinka. Ji skirta įvairaus amžiaus moterims, kurios mėgsta rūpintis savimi ir gauti rezultatus neįdedant daug fizinių pastangų. Studija puikiai tinka moterims ir merginoms neturinčioms daug laisvo laiko, kurioms svarbu jauki, estetiška aplinka, malonus bendravimas ir greitai pastebimi lieknėjimo rezultatai!
  Čia Jūsų laukia malonus aptarnaujantis personalas ir treniruotė tik su keliomis moterimis šalia.

  Čia Jūs gaunate:

  Teigiamus kūno pokyčius, gerą savijautą ir puikią nuotaiką!
  Jūs tapsite energingesnė, grakštesnė ir laimingesnė!
  Išvalysite organizmą nuo toksinų, sustiprinsite imunitetą!
  Pagerinsite odos būklę ir raumenų tonusą!
  Sumažinsite kūno apimtis ir celiulitą!
  Pagerinsite kraujotaką ir limfotaką!
  Džiugina kainos ir rezultatų santykis!
  IKI SUSITIKIMO STUDIO FIGURA SALONE!