Tapybos ir piešimo studija «Mano spalva»

Konstitucijos pr. 23 Vilnius

DAILĖS UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIEMS IR MOKSLEIVIAMS

Sveiki atvykę į Irinos Tromos dailės studiją „Mano spalva“ – savo meno kelionės pradžią! Su 17 metų patirtimi, mūsų studija yra ideali vieta moksleiviams ir suaugusiems, norintiems išmokti tapybos ir piešimo, plėtoti savo kūrybines gebėjimus, netgi parduoti savo kūrinius.

Programos

Kūrybinės grupės: Skirtos meno mylėtojams, patyrusiems žmonėms, tyrinėjantiems tapybos bei piešimo galimybes.
Tapybos ir piešimo programinis mokymas: Nuo metinių kursų iki trumpų užsiėmimų, įskaitant spalvotyros programą, pritaikytą suaugusiems bei moksleiviams 10-19 m.
Trumpos piešimo pamokėlės skirtos visiems, kurie domisi menu. Pamokos vyksta vasarą.
Dovanų kuponai: Dabar galite padovanoti įkvepiantį tapybos užsiėmimą artimajam.

Apie Studiją

„Mano spalva“ yra tapybos studija, veikianti nuo 2006 metų, kuri skleidžia meno kūrybą ir ragina eksperimentuoti. Čia atveriamos durys visiems, nuo 10 iki 19 metų moksleivių iki suaugusiųjų. Studija yra vieta, kur meno entuziastai gali gilinti ir plėtoti savo žinias ne tik tapyboje ir piešime, bet ir spalvų derinime, kompozicijoje, susipažinti su įvairiausiomis tapybos technikomis. Studijos vadovė ir dailininkė Irina Troma įdeda visas pastangas, kad kiekvienas jos lankytojas galėtų atrasti savo asmeninį būdą reikšti kūrybiškumą ir semtis įkvėpimo savo meninėje kelionėje.

Kokie užsiėmimai vyks tapybos studijoje «Mano spalva» 2023-2024 m. m.

Užsiėmimai prasidės nuo spalio mėnesio. Mokymas vyksta mažose grupėse.
Kiekvienam mokiniui skiriamas individualus dėmesys.
Profesionalios tapybos ir piešimo pamokos 15-19 m. moksleiviams
80€/mėn.
Kūrybinių ir techninių įgūdžių, reikalingų tolesniam mokymuisi aukštosiose mokyklose, plėtojimas.

Kurso trukmė: 2-5 metai
2 užsiėmimai per savaitę.
Užsiėmimo trukmė: 2 valandos.
Užsiėmimų tvarkaraštis:
Pirmadienis, antradienis nuo 16:30 iki 18:30 val. Užsiėmimai prasidės nuo spalio 2 d.

Darbo priemonės:

Visas reikalingas priemonės tapybai (dažai, teptukai ir kt.) atsineša studentas. Popierius įskaičiuotas į užsiėmimų kainą.

Apie užsiėmimus:

Akadėminio piešimo, laisvo piešimo pagrindai, kompozicija. Tapybos, spalvotyros pagrindai. Užduotys vaizduotei lavinti.
Užsiėmimus veda profesionali dailininkė-pedagogė Irina Troma, turinti ilgametę patirtį.
Ji siekia, kad kiekvienas studentas įgytų reikiamų piešimo ir tapybos įgūdžių, išplėstų savo kūrybinius gebėjimus, atskleistų savo stilių ir atvertų kelius į meno pasaulį.

NAUJIENA Spalvotyros kursas «Mano spalva»
260€/mėn.

Spalvų išraiškos priemonių pažinimas ir taikymas savo kūryboje, komunikuojant meno priemonėmis. Programa, skirta besimokantiems meninių specialybių, tiems kurie domisi spalvų paslaptimis.

Kursas trunka: 4 mėnesiai.

3 užsiėmimai per savaitę.
Užsiėmimo trukmė: 2 valandos.

Užsiėmimų tvarkaraštis:

Pirmadienis, antradienis, ketvirtadienis nuo 19:00 iki 21:00 val.
Užsiėmimai prasidės nuo spalio 2 d.

Darbo priemonės:

Visos reikalingos priemonės (dažai, teptukai ir kt.) atsineša studentas. Popierius įskaičiuotas į užsiėmimų kainą.

Apie užsiėmimus:

Naudojama autorinė metodika. Kursas grindžiamas įdomiomis praktinėmis užduotimis.
Jūs susipažinote su spalvų teorija ir viską žinote apie spalvų ratą, bet jums nepatinka jūsų kūrybiniai darbai. Kodėl? Paslaptis yra ta, kad teorinės žinios negali būti sulyginamos su praktikos metu įgyjamomis žiniomis.
Susipažinsime su spalvų kalba, išmoksime pritaikyti spalvų derinimo principus praktikoje, kad jums nekiltų abejonių ir sunkumų.
Mes apsvarstysime toninį jūsų darbo sprendimą, spalvinių kontrastų problemų, spalvų apibendrinimo metodus ir dar daugiau. Dirbsime mažais formatais. Darbui reikės: storo piešimo popieriaus lapų, guašo dažų, vėliau, aliejinių dažų, pastelės, akvarelės, drobė.

POPULIARIAUSIASLaisvos tapybos ir pešimo užsiėmimai suaugusiems
80€/mėn.
Kūrybinės dirbtuvės teikia galimybę plėtoti įgūdžius ir gilinti žinias profesiniam ir kūrybiniam augimui. Užsiėmimai orientuoti į asmeninį vystymąsi ir meninį tobulėjimą.

Kursas trunka: 1-2 metai.

1 užsiėmimas per savaitę.
Užsiėmimo trukmė: 3 valandos.

Užsiėmimų tvarkaraštis:

Šeštadienis nuo 10:00 iki 13:00 val.,  nuo 14:00 iki 17:00 val.
Užsiėmimai prasidės nuo spalio 7 d.

Darbo priemonės:

Darbo priemonės (aliejiniai arba akriliniai dažai, teptukai, drobės) atsineša klientas.
Apie užsiėmimus:
Per užsiėmimus galėsite pasirinkti jums patinkantį motyvą tapybai, o profesionalus menininkas bus šalia ir padės jums visuose darbo etapuose. Programoje didelis dėmesys skiriamas stebėjimui: studentai stebi objektų savybes ir mokosi juos interpretuoti, naudodamiesi spalva, šviesa, tekstūra ir tūriu, todėl kuria savo unikalius ir nepakartojamus tapybos darbus. Kiekvienoje pamokoje sužinosite kažką naujo ir įdomaus. Gilinsimės į kompoziciją, spalvų sprendimus, dažų maišymo technikas ir kitas subtilybes.

Laukiame Jūsų.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Irina

  Irina

  Irina Troma
  Nuo 2017 m. atstovauju Lietuvai tarptautinėse parodose Italijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose,
  Prancūzijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Vengrijoje, Ukrainoje. Mano darbai yra eksponuojami Italijos, Latvijos, Lietuvos muziejuose. Parodų bei plenerų kūryba matoma keliuose Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos meno galerijų išleistuose kataloguose, televizijoje.

  Savo darbuose kuriu įdomius vaizdus, interpretuodama tai, kas mane vilioja. Mano paveikslai yra emocinis atsakas į aplinkos suvokimą. Spalvos ir formos drobėse – tai savotiškas perėjimas iš vienos kokybės į kitą, iš erdvės į plokštumą, iš tikrovės į abstrakciją, iš formos į spalvą, nuo materialaus prie emocinio, nematerialaus. Spalva yra iššūkis pilkai laiko tėkmei.

  Gyvenimo vientisumas ir tęstinumas kaip mozaika susideda iš emocinių sprendimų. Man atrodo, kad tai yra tikras gyvenimo vaizdinys. Savo dailės studijos studentus aš skatinu suvokti vaizdinius per asmeninių pojūčių prizmę. Manau, kad spalva išsprendžia informacijos ir emocijų perteikimo problemas.

  2006 metais įkūriau tapybos studiją „Mano spalva” suaugusiems, norėdama padėti tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negalėjo įgyti meninio išsilavinimo.
  Daug metų įkvepiu žmones pasitelkdama meną. Dirbdama su savo studentais pastebėjau, kad net ir išmanydami spalvų ratą, spalvų ypatybes ir savybes, jie vis dar patiria tam tikrų sunkumų dirbdami su spalva. Teorinės žinios negarantuoja rezultato ant drobės ar gero dizaino. Remdamasi pedagogine 30 metų patirtimi rengiu mokomąją spalvotyros programą bei metodiką suaugusiems. Mano metodika paremta aktyviu stebėjimu ir mokymusi taikyti teorines žinias.

  Gebėjimas dirbti su spalvomis suteikia didelę laisvę ir pasitikėjimą savimi. Tai visiška laimė! O aš noriu pasidalinti savo žiniomis ir padėti žmonėms žavėtis savo kūryba, suprasti save per spalvas.

  Programos tikslas: Spalvinės raiškos priemonių pažinimas ir panaudojimas kūryboje, komunikacijoje meninėmis priemonėmis. Spalvos mokslo kursas skirtas dailės specialybių studentams, dėstytojams, dailininkams ir dizaineriams, savamoksliams ir visiems, besidomintiems spalvomis