Moderniai įrengta Turauskų sodyba – tai puiki vieta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek iškilmingoms šventėms ar konferencijoms.

ERDVI POKYČIŲ SALĖ

Talpa: ~100 žmonių

Vietų nakvynei: 70

Prijungta prie pokylių salės: lauko terasa su vaizdu į Nemuną

Jei Jums pabodo miesto triukšmas, pasiilgote ramybės, mėgstate aktyvų poilsį gamtoje – Jūsų laukia puikus savaitgalis Turauskų sodyboje, kur senos dzūkiškos tradicijos dera su šiuolaikinio žmogaus poreikiais. Čia bet kurio metų laiku natūralus mikroklimatas atpalaiduos bei suteiks energijos. Kartu su brangiausiais žmonėmis galėsite pailsėti jaukiame gamtos prieglobstyje. Tai puikus spendimas ne tik šeimos ar giminės iškylai, bet taip pat šauni vieta Jūsų įmonės organizuojamam vakarėliui, konferencijoms, asmeninėms šventėms.

DZŪKIŠKO KAIMO MALONUMAI
Sodybos poilsis kaime daugelį vilioja galimybe susipažinti su Lietuvos kaimo autentika, paragauti vietos šeimininkų pagaminto maisto, pasimėgauti tradicinėmis pramogomis. Koks būtų poilsis kaime be tikros dzūkiškos pirties su kubilu, žvejybos upėje, miško gėrybių bei ūkyje užaugintos elnienos ar triušienos patiekalų? Patirkite tai apsilankę Turauskų sodyboje! Aplink sodybą driekiasi nuostabūs Dzūkijos miškai, atsiveria įspūdinga Nemuno panorama, poilsiautojų akį traukia aptvare besigananti danielių banda ir žavūs triušiukai.

Visuomet smagu bent trumpam ištrūkti iš miesto bei pailsėti nuo kasdieninių darbų. Kiekvienam norisi pasibūti gamtoje, atgauti jėgas nuostabios gamtos apsuptyje. Sodybos kaime – puikus pasirinkimas Jūsų ramiam poilsiui ar įsimintinoms bei linksmoms šventėms. Čia Jūsų lauks visada pasiruošę padėti sodybos šeimininkai, kurie pasirūpins viskuo, ko tik gali prireikti, kad poilsis ar organizuojama šventė suteiktų Jums ir Jūsų svečiams patį didžiausią malonumą bei geriausius įspūdžius.

Mūsų sodyboje taip pat rasite: didelis baseinas, šalia jo – staliukai su skėčiais, lauko grilis bei 4 pavėsinės, kuriose įrengti lauko židiniai – visa tai ir dar daugiau rasite mūsų sodyboje.

SODYBA VESTUVĖMS

Vestuvės – tai viena nuostabiausių švenčių dviejų žmonių gyvenime. Daugelis šią šventę nori paminėti taip, jog atsimintų ją ilgus metus, o nuotraukų albumą papildytų patys puikiausi įspūdžiai. Ieškote ypatingos vietos, kur galėtumėte paminėti gražiausią gyvenimo šventę? Sodyba vestuvėms – tai puikus sprendimas, lietuviškos gamtos mylėtojams, kurie savo vestuvių dienos neįsivaizduoja be žydro vandens, miško ar žalios pievos. Gamtoje galėsite ne tik gerai atšvęsti, bet ir pailsėti, pasiruošti šeimyniniam gyvenimui. Daugelis nuotakų ir jaunikių yra įsitikinę, jog laimingesnės dienos nei vestuvės gyvenime nebus. Todėl šiai dienai ieško ypatingos vietos, jaukaus gamtos prieglobsčio, kuris būtų toks natūralus, tikras, kaip ir jų meilė. Turauskų sodyba svečius stebina gražiai sutvarkytos aplinkos, dzūkiškų tradicijų bei modernumo darna. Ji pritaikyta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek iškilmingoms šventėms.

PIRTIS KUBILAS

Jeigu norite, kad Jūsų laisvalaikis ežero apylinkėse nebūtų nuobodus, rekomenduojame pasinaudoti pirties bei kubilo nuoma. Šios sodybų pramogos gali suteikti ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir sustiprinti Jūsų sveikatą. Pirtis ir apsilankymas joje nuo seno žinomi kaip laisvalaikio praleidimo būdai, dėl kurių pagreitėja toksinų šalinimas per odą. Toksinai šalinami greičiau, nes odoje esančios poros, veikiamos aukštos temperatūros, išsiplečia, efektyviau atsidaro bei išsivalo. Dėl šios priežasties, oda tampa skaistesnė, švaresnė, lygesnė.

Dar vienas teigiamas sveikatos aspektas, kuris pasireiškia pasinaudojus sodybų siūloma pirties nuoma, – spartesnė kraujotaka. Aktyviau organizme cirkuliuojantis kraujas efektyviau kartu su prakaitu per odą pašalina nuodingas medžiagas. Todėl galima džiaugtis nuostabaus grožio oda bei pagerėjusia viso organizmo sveikatos būkle. Be to, po pirties rekomenduojama nusiprausti šaltu kontrastiniu dušu, nes toks procedūrų kompleksas grūdina organizmą bei gerina širdies darbą.

Kubilas – ne mažiau teigiamų emocijų suteikianti procedūra nei pirtis. Jis ypač tinkamas tiems, kurie nori mėgautis vandens pramogomis po atviru dangumi. Kubilas – išskirtinis lauko atributas, nes jame galima mėgautis gaiviu oru, grožėtis lietuviška gamta bei tapti jos dalimi. Jeigu nežinote, ką pasirinkti – pirtį ar kubilą – rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, koks Jūsų atsparumas karščiui, nes pirtyje kyla didesnė grėsmė persikaitinti. Vis dėlto, tiek kubilas, tiek pirtis suteikia nepamirštamų įspūdžių, padeda atsipalaiduoti ir leidžia mėgautis jų teikiamais privalumais tiek žiemą, tiek vasarą.

BAIDARIŲ IR PLAUSTO NUOMA
Baidarių nuoma

Maloniai kviečiame jus aktyviam poilsiui ir puikiam laisvalaikio praleidimui išbandyti savo jėgas ir iš naujo atrasti Lietuvos grožį. Plaukiant baidarėmis turėsite puikią galimybę atsipalaiduoti ir pailsėti vaizdingoje Dzūkijoje, turiningai praleisti laiką su šeima, artimaisiais, draugais ir kolegomis.

 

Mes siūlome:

Naujas, kokybiškas,lengvas ir manevringas Vista baidares.

Dviviečių ir vienviečių baidarių nuoma.

Plaukimas vaizdingomis Ūlos, Grūdos, Merkio bei Nemuno upėmis.

Apgyvendinimas moderniai įrengtoje kaimo turizmo sodyboje.

 

NAUJIENA!!!

Kanojinis aštuonvietis plaustas

Siūlome draugų kompanijai naują pramogą Nemunu- plaukimas aštuonviečiu plaustu-tai dvi kanojos sujungtos tvirtu rėmu, ant jo padarytas stalas pramogauti, gale pritvirtinta šašlykinė-maistą galima kepti neišlipus į krantą!

Stabilus, patogus pramogavimas ant vandens grožintis vaizdingomis Dzūkijos Nacionalinio parko apylinkėmis.

Plaukti galima nuo Druskininkų iki Turauskų sodybos arba nuo sodybos iki Merkinės.

 

Poilsis kaimo turizmo sodyboje:

Po žygio baidarėmis ar plaustu siūlome apgyvendinimą moderniai įrengtoje sodyboje ant Nemuno kranto-jūsų ramiam poilsiui ramybės oazė, apsupta miškų. Čia galėsite pagrybauti, pauogauti, išbandyti sėkmę žvejojant Nemune. Sodyboje yra trys pavėsinės su židiniu, visi būtini indai, kepsninės, laužavietė su katiliuku miško gėrybėms ar žuvienei išsivirti. Aktyviam poilsiui sodyboje įrengta krepšinio, tinklinio vaikų žaidimo aikštelės, atsigaivinti galėsite lauko baseine. Po visų pramogų siūlome galimybę pasikaitinti pirtyje ir atsipalaiduoti karštame kubile!

 

Savybės

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  APIE SODYBĄ
  Turauskų sodyba įsikūrusi Dzūkijos Nacionaliniame parke 14km. nuo Druskininkų, ant nuostabaus Nemuno kranto, šalia Liškiavos, Žeimių kaime, kurį supa miškai, pilni įvairių grybų ir uogų. Gaivus ir tyras oras suteiks jums visišką ramybę ir poilsį.

  Siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikius, sodyba įrengta moderniai ir patogiai-pritaikyta tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek organizuoti iškilmingas šeimynines šventes ar rengti įvairias konferencijas.

  Jūsų laukia didžiulė pokylių salė su lauko terasa ir nepakartojamu vaizdu į Nemuną, talpinanti iki 100žmonių.Vienu metu sodyboje gali nakvoti apie 70 žmonių.

  Yra didelis baseinas su staliukais ir skėčiais, lauko griliui įrengtos 4 pavėsinės su židiniais. Vaikai taip pat nenuobodžiaus jiems skirtoje žaidimų aikštelėje.

  Stovi tikra dzūkiška pirtis su kubilu, pirtimi ir jaukia terasa.

  Tie, kurie mėgsta aktyvų poilsį, galės džiaugtis krepšinio ir tinklinio aikštynais bei plaukioti Nemunu su plaustu ar baidarėmis. Ypatinga vandens pramoga - pasiplaukiojimas greitaeigiu kateriu!

  Turintiems daugiau kantrybės siūlome nepakartojamą žvejybą upėje, grybavimą ir uogavimą miške.

  Akį traukia aptvare besigananti danielių banda, triušiukai.