Vestuvės Portugalijoje – Meu Amor Weddings

Lisabona

Esu Ernesta – vestuvių planuotoja Portugalijoje.

KUO YPATINGI mano “Meu amor weddings”:

Pirmiausia, kalbame lietuviškai! O taip pat ir portugališkai, angliškai. Todėl iš karto turėsite mane, jūsų nepailstančią pagalbininkę, kuri bus ne tik vertėja, bet ir patarėja, suprantanti lietuvišką (ir portugališką) mentalitetą – kas gi mums lietuviams patinka bei tinka švenčiant savo šventę portugališkoje aplinkoje.
Senoviniai rūmai, prabangus viešbutis, paplūdimio bohemiškas bariūkštis, gurmaniškas dizaino restoranas tarp vynuogynų, azulejo menės, alyvmedžių giraitė, koplyčios griuvėsiai, o gal laivas?.. Aptarkime, ir padėsiu nuostabiojoje Portugalijoje surasti tąją jums ypatingąją ir visam gyvenimui įsimintiną vietą!
Nesiūlau „all included“ paketų, nes manau, kad kiekviena šventė turi būti unikali, ir kiekvienas turime skirtingus norus ir skonį.
Tai vadinamoji „tailor-made“ paslauga – suplanuoti tokias vestuves užima gerokai daugiau laiko ir pastangų. Tai siūlau, nes be galo noriu, kad jūsų vestuvės būtų tikrai unikalios! Taigi, mokėsite tik už mano paslaugas, o visa kita bus sudėliota pagal jūsų norus ir kišenę.
Ar įtikinau? 🙂

Susisiekite,
Vestuvių planuotoja ir koordinatorė Ernesta

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Esu Ernesta - renginių planuotoja ir vertėja Portugalijoje.
    Nesvarbu, kokio pobūdžio renginys tai bebūtų – gimtadienis, verslo susitikimas, santuokos ceremonija – jei jis žemyninėje Portugalijoje, galiu jums padėti jį suplanuoti.

    Gyvenu Portugalijoje jau beveik 20 metų, be renginių planavimo, atlieku vertimus žodžiu ir raštu iš portugalų k., šia kalba taip pat galiu pravesti tiek pramoginius renginius, tiek verslo susitikimus.