Apie mus

Mes esame pirmasis ir didžiausias virtualus kambarys Klaipėdoje. Jums siūlome išbandyti naujausias VR technologijas pas mus arba išsinuomuoti įrangą.

Mūsų pramogas mėgsta visi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Turime platų žaidimų pasirinkimą, juos pritaikome kiekvienam pagal poreikius.

Atvykę galėsite pasinerkite į adrenalino kupiną kelionę, pajusti skrydžio laisvę, išmokti slidinėti, nugalėti zombių armiją ar įveikti aukščio baimę…

Nustebinti sugebėsime kiekvieną, linksmas akimirkas ir nepamirštamus įspūdžius garantuojame!

Atvykite susipažinti su virtualia realybe! Mielai Jūsų lauksime!

VR kambarys Klaipėdoje

Atsibodo tradicinės pramogos? Nesugalvojate ką smagaus nuveikti su šeima, draugais ar kolegomis? Siūlome atvykti papramogauti mūsų virtualiame kambaryje. Mes visada rekomenduojame optimalų laiką pagal asmenų skaičių pvz.: esant kompanijai, jus galite žaisti su keliais akiniais pasikeisdami. Linksma bus ne tik pramogauti, bet ir stebėti draugus. Galėsite išbandyti daugiau nei 100 naujausius VR žaidimų, o jei iš anksto žinote kurį žaidimą norite pažaisti, susisiekite su mumis ir informuokite, kad būtinai jį turėtume mūsų žaidimų sąraše.
Kainos:
30 min – 2 VR akiniai – 25€ (2asm.)
1h – 1 VR akiniai – 20€ (1-2 asm.)
1h – 2 VR akiniai – 35€ (2-3 asm.)
1h – 3 VR akiniai – 50€ (3-5 asm.)
1h – 4 VR akiniai – 60€ (4-6 asm.)
*Esant didesnei grupei kaina kyla minimaliai.

Vaikų gimtadieniai VR kambaryje

Vis dar nesugalvojote, kur atšvęsti vaiko gimtadienį? Nusibodo švęsti įprastame žaidimų kambaryje? Mes siūlome švęsti gimtadienius įsimintinai, kad kiekvienas vaikas rastų sau tinkamą žaidimą ir pramogą.

Galėsite pašokti, pasivažinėti karuselėmis, pavairuoti tikrą automobilį, paslidinėti, pašaudyti ir ir daug kt. Patirčių.
Galime surengti turnyrus: bokso, slidinėjimo, šaudymo!

Erdvė tėveliams
Rasite erdvę ir tėveliams, kur jie galėtų atsisėsti ir ne tik stebėti, bet ir prisijungti prie pramogaujančių vaikų.
Norite, kad mes viskuo pasirūpintume iš anksto? Turime partnerius, kurie pasirūpins užkandžiais, tortu ar Jūsų šventės dekoru.
Skambinkite mums ir rekomenduosime +37063619509,

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Uždaryta

  Darbo Valandos

  • Pirmadienis 11:00 - 21:00
  • Antradienis 11:00 - 21:00
  • Trečiadienis 11:00 - 21:00
  • Ketvirtadienis 11:00 - 21:00
  • Penktadienis 12:00 - 21:00
  • Šeštadienis 12:00 - 20:00
  • Sekmadienis 12:00 - 20:00

  Sukūrė Domas

  Domas

  Ateitis atvyko!
  Virtualios Realybės Arena - pirmoji kompanija sukūrusi ir pasiūliusi naujos kartos VR pramogą Baltijos šalyse. Į mūsų specialiai arenos dydžiui sukurtą žaidimą galėsite persikelti vienu metu 6-iese ir judėti nevaržomai net 400 kvadratinių metrų erdvėje! Tai yra unikali patirtis, net ir anksčiau virtualią realybę bandžiusiems.