ŽMOGAUS STUDIJA – MASAŽAI IR TERAPIJA

Vasario 16-osios g. 3 Panevėžys

Sveikatingumo seansai, grožis, puiki savijauta

Mėgaujamės suteikdami gėrio ir grožio akimirkas
Džiaugiamės galėdami suteikti poilsio ir harmonijos jausmą

Paslaugos

Energinis seansas
…likimui nepavaldus, meile susietas…
Energinis masažas –  malonus būdas spręsti dvasines ir fizines problemas.

Energinis seansas tiks visoms psichosomatikos problemoms spręsti. Tai depresija, nemiga, neurozė, nepasitikėjimas savimi, bulimijos ir anoreksijos atvejai, bendras silpnumas, išsekimas, negatyvaus poveikio pasekmės, taipogi tai ir sveikatos profilaktika.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas
Ši technika giliai paveikia mentalinį, emocinį ir dvasinį pasaulius.

Taipogi ši technika padeda spręsti stuburo ir pilvo organų problemas, suteikiant gilų atsipalaidavimą, atpalaiduojant diafragmą, pilvo ertmės organus, įsitempusius palei stuburą raiščius ir sausgysles. Atėjusi nauja energetika stimuliuoja žmogaus gyvybinę prigimtinę energiją ir ji gali toliau tekėti, aktyvuojamos savigydos jėgos.

Seanso metu sudaromos sąlygos įsijungti energijos tėkmei, nukreipiant energiją  į visus organus ir ląsteles, kuriuos reikia atstatyti ar harmonizuoti.

JUDESIŲ TECHNIKA

Kontaktiniai spaudimo, lietimo, vibravimo ir bekontaktiniai judesiai.

POVEIKIS

Tinka spręsti pergyventoms traumoms ir šokui, kai  užblokuota žmogaus energetika;
Kai esti destruktyvios, neramios mintys, mąstymo šablonai;
Meditatyvinė būsena – gražūs vaizdais, pacientai mato spalvas, kartais užmiegama;
Suteikia gilų atsipalaidavimą, atpalaiduojant įsitempusius palei stuburą raiščius ir sausgysles,  slanksteliai gali grįžti į teisingą padėtį;
Atėjusi nauja energetika stimuliuoja žmogaus gyvybinę prigimtinę energiją ir ji gali toliau tekėti, aktyvuojamos savigydos jėgos.
tinka spręsti nugaros skausmams, stuburo problemoms
Seansas atliekamas ir nuotoliniu būdu, susitarus su klientu laiką.

Trukmė  60min    Kaina  30 eur, nuo 5x – 25eur

Kūno sritis – visas kūnas.  Atliekamas ir vyrams ir moterims.

Atliekama kartą į savaitę. Po seanso vyksta adaptacija – organizmas įsisavina atsinaujinančią energetiką.

Iniciacija – www.kryonzentrum-berlin.de (Vokietija).

Aromaterapinis ritualas Raindrop

…lietaus lašų prisilietime…
„Lašų“ metodas yra galinga, neinvazinė priemonė, skirta padėti organizmui tiesinant stuburo defektus (pvz. kifozė ar skoliozė).

Atliekamas nugaros ir pėdų įtrinimas eteriniais aliejais

Raindrop atliekamas naudojant aukštos kokybės eterinius aliejus, kurie stipriai veikia imuninę sistemą,  palaiko natūralią organizmo apsaugą, veikia kraujotakos, kvėpavimo, endokrininę sistemą, taip pat virškinimo, nervų ir kt. organizmo sistemas. Šie aliejai, kuriuose yra daug antioksidantų, taip pat veikia kaip antiseptikas, pakelia nuotaiką, veikia mums kenksmingus virusus ir bakterijas, kurios gali žiemoti organizme.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas
Eteriniai aliejai padidina ištvermę ir energiją, padeda atsipalaiduoti,  valdyti stresą ir nusivylimą ir skatina bendrą sveikatą, gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.

Naudojami eteriniai aliejai: čiobrelių, raudonėlių, bruknuolių, kiparisų, pipirmėčių, bazilikų, mairūnų ir kt.aliejiniai mišiniai

Aliejai lašinami mažais lašeliais virš nugaros, kas primena lietaus lašiukus krintančius ant kūno. Tuomet eteriniai aliejai įtrinami išilgai stuburo ir nugaros raumenų.  Visas procesas trunka apie valandą ir eteriniai aliejai lieka toliau veikti organizme ilgiau kaip vieną savaitę.

Raindrop technika aukštai vertinama dėl:

energetinio subalansavimo,

stuburo tiesinimo be intervencinių manipuliacijų,

uždegimo mažinimo,

raumenų atpalaidavimo,

skausmo mažinimo,

apsaugos nuo bakterijų ir virusų,

kraujo cirkuliacijos ir medžiagų apykaitos gerinimo,

imuninės sistemos stiprinimo,

jausmų išlaisvinimo,

detoksicacijos.

Kaina 35 eur    Trukmė 1 val.  Kūno sritis – pėdos, nugara.   Atliekamas ir vyrams ir moterims.

Teta seansas – konsultacija
…įsitikinimų sistemai, stabilumui, harmonijai, ateičiai ir likimui…
Šis praktika skirta keisti bet kokių įsitikinimų sistemą, palengvinti gyvenimą, suteikti galimybių laisvę, pokyčius, norimą savijautą.

Tai neribotų galimybių praktika.

Terapija atgaivinanti kūną, sielą ir dvasią, ryšį su protėviais
Teta konsultacija yra meditatyvinis procesas, užtikrinantis fizinį, psichologinį, dvasinį sveikimą. Meditatyviu būdu klientas pereina į teta proto būseną, kurioje galima sukurti visą, ką pageidaujate, keičiant savo realybę.

Pokalbio metu  išsiaiškinami kliento norai, lūkesčiai, būsena ir keičiami įsitikinimai.

TETA SEANSO POVEIKIS

Seanso metu veikiami mentalinis, emocinis, istorinis, genetinis,  sielos lygmenys,  Taip pagerinama bendra savijauta, suteikiama daugiau energijos bei žvalumo,

Šiam procesui vykstant nebūtina tikėti, mūsų protas dažnai nepriima to, kame neturi patirties, o mūsų siela visada žino ir nukreipia. Jei atvykote čia – siela jus nukreipė.

Ateityje gali ateiti įvairūs nauji potyriai ir suvokimai.

Trukmė  1val         Kaina 35 eur

Trukmė 1,30val    Kaina 40eur

Kursas –  4 apsilankymai  x 1 val  -130 eur;  4 apsilankymai x 1,30val. -150 eur

PATARIMAI

Džiaukitės, dėkokite, mylėkite ir mėgaukitės.

Reiki seansas
…nežinomybės  apsiaustas – paslaptis, ne mūsų pasaulio tikrovė, išdidus nepaklusnumas…
paprastas ir efektyvus  bionergetinio sveikatingumo metodas, atpalaiduoja ir  atnaujina jėgas, papildo gyvybine energija per prisilietimą, per tam tikrą rankų padėtį ant žmogaus kūno. Tai ypatingai harmoningas, neagresyvus žmogiškai sistemai metodas.

Tai padeda tiek fizinei, tiek emocinei ir psichinei žmogaus sveikatai, suteikia  pusiausvyrą ir harmoniją tiek atliekančiajam Reiki seansą, tiek gaunančiajam energiją.

Terapija atgaivinanti kūną, sielą ir emocijas
Praktikuojantis Reiki ir jo klientas pasiekia:

gilų proto ir kūno atpalaidavimą,
stipraus skausmo sumažėjimą (arba visišką jo išnykimą),
pagalba migreniniam galvos skausmui;
tam, kas sveikas – sveikatos išsaugojimą ir pagausėjimą jo gyvybinių jėgų,
psichinių ir psichologinių įtampų atlaisvinimą, streso, vidinio nerimo ( tokių kaip baimė, liūdesys, pyktis, susierzinimas, pavydas…),
padidintą koncentraciją ir atmintį,
tarpusavio santykių pagerėjimą,
ir daug kitų pozityvių galimybių.

Trukmė  -1 val.      Kaina  30 eur

Somato emocinis masažas
…tykus  atgarsis ląstelėse…
Kūne mūsų emocijos atsispindi 3 kūno dalyse – tai galva, priekinis ir nugarinis kūno paviršius.

Galva – tai psichologinis lygmuo;
Priekinis kūno paviršius – tai organų lygmuo;

Nugarinė dalis  (raumenų-kaulų sistema).

Prisilietimai padeda suvokti kūno ribas ir formą; prisilietimai stimuliuoja sąmonę, pvz galima nepastebėti įtampos arba sudirgimo, kol kažkas nepalies blauzdos, kaklo, peties ar apatinės nugaros dalies. Jūs gaunate nauja informaciją apie savo kūną. Tai įgalina naują pasirinkimą ir jį stimuliuoja. Lygiai taip pat jūs galite nežinoti, kurį kūno vieta jaučiasi gerai ir patogiai, kol jūsų nepalietė ir kol nuo to nepajutote malonumo.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas
Somato emocinė terapija skirta pagelbėti sprendžiant psichosomatines problemas ir padeda esant kūno problemoms. Psichologinės problemos, stresas, yra išgyvenamas fiziologiniame ( kūno) lygmenyje. Kūno lygmenyje atsiranda blokai (įtampa), kurie pasireiškia raumenu sukietėjimu, pečių juostos sąstingiu, ir bet kurios kūno vietos įtampa ar sąstingiu. Nuo to keičiasi judesių laisvumas, natūrali būsena, netgi nuotaikų kaita. Žmogus tampa nejudrus, sukaustytas, tarytuma sukaustytas šarvų. Kurie veikia jam tarytum ”APSAUGA”.

Pagal paskutinius mokslo duomenis teigiama, jog įtampos atmintis yra ne tik centrinėje nervų sistemoje, bet ir periferiniuose ir jungiamuosiuose audiniuose.

Jei žmogus sulaiko savyje kokias tai  reakcijų būsenas, tai jo kūne pamažu formuojasi padidėjusio tonuso raumenų zonos, kurios iš esmės neatpalaiduojamos. Vėliau tai įtampai koncentruojantis ,  baimės, nerimo, pykčio, agresijos dirgikliai sukelia tam tikrus negatyvius kūno simptomus.

Aiškiausias pavyzdys kai tokie jausmai , kaip baimė arba pyktis visiškai atsispindi kūno pozoje, ar laikysenoje. Juk maži vaikai, kurie dar neišmokę apgaulės ir apsimetinėjimo, kai meluoja negali žiūrėti tėvams tiesiai į akis. Kai jie bijo, ar išsigąsta, pakelia pečius, tarsi bandydami susigūžti ir apsisaugoti nuo pavojaus iš užnugario.

Somato emocinės terapijos judesiai kūnui yra labai taikūs, lengvi, ramūs ir lėti. Jų eiga ir išdėstymas liečiant įvairias kūno zonas – galūnes, galvą, diafragmą, rankas, kojas, nugarą, išlaisvina įtampas ir sąstingį, o žmogus terapijos metu ypatingai gerai pasijunta emociškai, dažnai šį terapija migdo, įveda į malonų gilų atsipalaidavimą.

Veido, galvos, dekolte, plaštakų masažas
…ypatingai, tyrai  …
Ši veido terapija – tai naujas lytėjimo patyrimas, atliekant glostomuosius, lengvo maigymo ir sukamuosius judesius. Taškų stimuliavimas palaiko vidinių organų veiklą, veido lietimas visų pirma yra atpalaiduojantis, sumažina įtampą ir leidžia energijoms laisvai tekėti. Seanse patiriama raminanti psichiką būsena ir poveikis visiems vidaus organams, išlaisvinant mus nuo fizinių, energetinių ir emocinių įtampų. Atliekamas su rožių aliejais.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas
gerina kraujotaką;
nuima pabrinkimą;
didina odos tonusą;
nuima įtampas veide;
lygina raukšles, pakelia nuotaiką;
liečiant veido odą vyksta ryšys tarp smegenų ir raumenų veiklos, nervų;
padeda galvos svaigimui, galvos skausmui, regėjimui, odos gyjymui.

JUDESIŲ TECHNIKA

Atsargus, švelnus lytėjimas pirštais. Prisilietimai nėra intensyvus, malonus jausti. Glostomieji ir sukamieji judesiai.

Energetinis veido lietimas visų pirma yra atpalaiduojantis. Jis nuima įtampas ir leidžia energijoms laisvai tekėti. Tai taip pat turi raminantį poveikį psichikai ir visiems vidaus organams, išlaisvinant mus nuo fizinių, energetinių ir emocinių įtampų.

Trukmė   45 min.   Kaina 25 eur     Kūno sritis – veidas, galva, dekolte, pečiai, plaštakų stimuliacija, rankų pratempimai.  Atliekamas tik moterims.

Laisvasis SAMADEVOS Universitetas (Prancūzija), Veido masažas, Mokytoja Emma Tyloh.

Bacho žiedų terapija
…rasa nuprausė, salulelė kaitino, vėjelis šiūreno, tavo delne dosnumu nugulė, gyslomis sroveno, atgaivą suteikė, veidas žara nukaito…
Iš gėlių žiedų gaminama esencija asmeniškai kiekvienam žmogui. Ekstraktų komponentai parenkami atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus būseną, temperamentą, ligos ar negalavimo pobūdį, poreikius ir pan.

Ši terapija apsaugo nuo disbalansinių emocijų (nekantrumo, smulkmeniškumo, nepasitikėjimo, pavydo, baimės, įvairiausių kompleksų ir kt.). Taip pat gali suteikti trūkstamų emocijų spalvą. Savaime tai natūralus ir saugus profilaktikos metodas, padedantis streso atveju, dvasinei ir emocinei pusiausvyrai atstatyti, savęs pažinimo ir savo gyvybinio šaltinio jėgų atnaujinimui.

Terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas
Terapija  skirta visoms amžiaus grupėms, galima pritaikyti netgi gyvūnams ir augalams.
38 flakonėliai įvariausių gėlių ir augalų koncentratų su gražiausiais žinomais ir nežinomais pavadinimais Klėstenė, Dirvinis Girstukas ar Gluosnis ir Ąžuolas ateina žmogui į pagalbą 7 pagrindinėms emocijoms balansuoti: baimei, neužtikrintumui, dabarties „skonio praradimui“,vienatvei, jautrumui išoriniam poveikiui,silvartui ir nevilčiai, perdėtam rūpinimuisi kitais.

Kada gali prireikti žiedų esencijos pagalbos?

Kai  mumyse ilgai gyvena tokios emocijos kaip: baimė, slogi nuotaika, nusiminimas, nerimastingumas, nepasitikėjimas, apatija, liūdesys, nemiga, kaltės jausmas, kritiškumas ar netolerancija, ar kai atvirkščiai esame labai atlapaširdžiai, minkšti ir perdėm atsidavę aplinkai. Vartojant esencijas ima pasireikšti pozityvi emocijų atsvara: meilė, gerumas, atjauta, tolerancija, ramybė, pasitikėjimas, galia, džiugesys ir pan. Bacho Žiedai suteikia emocinę pusiausvyra ir stabilumą.

Esencija gali padėti prieš egzaminus, šoko atveju, po traumų ir sukrėtimų – šiam atvejui yra gaminamas specialus mišinukas „Resource Remedy”, veikiantis kaip greitoji pagalba.

Penkiakomponentis Resource Remedy Star of Bethlehem – bejėgiškumo jausmas nuo fizinio ar psichinio išsekimo;
Rock Rose –  teroras ir baimė; Cherry Plum – neįmanomas savęs kontroliavimas; Impatiens – visokio pobūdžio  nerimastingumas ;  Clematis – priešalpiminė būsena.

Bacho Žiedų esencijos privalumai

efektyvu;
natūralu;
negali pakenkti;
nėra alerginių reakcijų ir jokio šalutinio poveikio;
nėra amžiaus apribojimo;
nepriprantama;
padeda stresui ir emociniam pervargimui;
sušvelnina ir sumažina emocinę būseną;
koreguoja elgesio reakcijas;
atsparumas stresui ir depresijai;
aktyvuoja savireguliacijos mechanizmą;
išlaiko emocinį stabilumą.

Vaikams Bacho žiedų esencijos padės, kai vaikas perdėm suaudrintas, agresyvus, tingus, nedėmesingas,  nenustygstantis, greit pavargsta, išgyvena baimę be jokios priežasties, prabunda naktį,  bijo būti vienas, pastebėtas žiaurumas jo elgesyje, įniršis bendramečiams ar žaislams, jei pavydi savo broliui ar sesei, jei dažnai serga, kai kalasi dantys ir jis yra neramus, jei nėra potraukio mokslui ir pan.

Kad nustatyti kokių emocijų balanso reikia, atliekama apklausa-pokalbis, atsakoma į klausimus ir nustatoma kokią esenciją skirti, tereikia jūsų dėmesio, atvirumo ir noro sveikti.

Apklausos trukmė – iki 1 val.

Kaina -35 eur;   Pakartotinai -30 eur

Kūno terapija Palsingas…visatos ritmu, erdvės skambesiu…
Holistinė pulsacinė  giliai atpalaiduojanti technika

Švelni ir plastiška technika, pagrįsta ritmingais pasupimais ir patempimais („pulsing“ – pulsavimas). Specialisto rankomis sukuriamas lengvas sūpavimas, bangomis einantis per visą kūną, gerai atpalaiduoja, o

delnų pagalba atliekama vibracija,  išlaikant vibracinę bangą ir ritmą įjungiamos  galūnės, naudojant joms postūmius, tempimo  ir supavimo elementus. Visa tai atliekama švelniai, sukuriant sinchroniškumą ir vientisumą.

Terapija atgaivinanti kūną, sielą ir emocijas.
Minkštas supimas ir vibracijos bangos pereina per visą organizmą, aktyvizuojant įvairių sistemų darbą: kraujo apytakos, limfatinės ir hormoninės, nuimant įtampos blokus iš įvairių kūno vietų.

PALSINGO NAUDA MŪSŲ ORGANIZMUI

atpalaiduoja raumenų ir emocinę įtampą;
padeda gerai išsimiegoti;
stiprina imunitetą;
valo nuo šlakų ir jaunina organizmą;
sąnariai tampa paslankesni;
stiprina nervinę sistemą;
valosi organzimas, krinta svoris;

Dirbama su užspaustu kūnu – vietos, kur susikaupę skausminiai blokai ir psichinės problemos,
Prie pervargimo dovanoja gilaus atsipalaidavimo ir gero poilsio jausmą, yra natūralus savireguliacijos metodas visoms organizmo funkcijoms, dėl švelnumo ir minkštumo labai tinka vaikams ir nėščiosioms. tinka prie sportinių traumų, raumenų spazmų.

JUDESIŲ TECHNIKA

Švelnūs ritmingi postūmiai delnais, sūpavimai, tempimai, stuksenimas, palpacija.

Trukmė -1 val.          Kaina     35 eur  Kūno sritis – visas kūnas.  Atliekamas vyrams ir moterims.
 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Atidaryta

  Darbo Valandos

  • Pirmadienis 08:00 - 18:00
  • Antradienis 08:00 - 18:00
  • Trečiadienis 08:00 - 18:00
  • Ketvirtadienis 08:00 - 18:00
  • Penktadienis 09:00 - 18:00
  • Šeštadienis 08:00 - 13:00
  • SekmadienisUždaryti

  Visa tai, kas keičia mus – tai patyrimo praktika. Kažkam tai vėjo gūsis, lietaus lašo kaptelėjimas, rytinio saulės spindulio švytėjimas – tai atsakas many.. ar rankų malonus prisilietimas…