Pradedančiųjų akrobatų grupės

Grupėse laukiami vaikai nuo 4 metų ir vyresni. Vaikams parengiama individualiai adaptuotota ir profesionaliai pritaikyta jų amžiaus ir sportinio pasirengimo lygiui programa, kuri užtikrina, kad būtų palaikoma jaunųjų akrobatų motyvacija. Būtent dėl to vaikai sportuoja noriai ir linksmai, o rezultatai pasiekiami labai greitai.

Pažengusiųjų akrobatų grupės

Grupės skirtos įvairaus amžiaus vaikams įvaldžiusiems aukštesniojo meistriškumo lygio akrobatinius elementus. Vaikų sportinio pasirengimo lygis vertinamas individualiai, o sportinė programa sudaroma atsižvelgiant į vertinimo rezultatus bei išnaudojant individualų vaiko potencialą, t. y. vaikas gaus geriausią jam tinkantį sportinės akrobatikos programos variantą.

Individualūs užsiėmimai

Skirti skirtingų grupių asmenims:

įvairių sporto šakų atstovams, siekiantiems išmokti ar patobulinti akrobatinius elementus
įvairioms varžyboms besiruošiantiems
norintiems susipažinti su šia sporto šaka

Šeimos akrobatika

Tai – šeimas suartinantis, aktyvus ir linksmas laisvalaikio praleidimo būdas, individualiai adaptuotas kiekvienai šeimai pagal poreikius ir fizines galimybes. Nieko nėra prasmingiau, už bendrumą šeimoje!

SPORTUOJAME ŠEŠTADIENIAIS. 

Aktyvi, šeimą suvienijanti akrobatikos treniruotė – vienas geriausių laiko praleidimo būdų!

Vasaros akrobatikos stovyklos

Linksmiausias ir vaikų laukiamiausias laikas!

Akrobatikos dienos stovykla „Sportas (pa)tinka kiekvienam“ ir stovykla su nakvynėmis „All in“ kviečia vaikus ir paauglius, norinčius aktyviai, prasmingai ir linksmai praleisti vasaros laiką! Pagrindinis stovyklos tikslas – sveikas, aktyvus, kūrybingas ir edukacinis laisvo laiko praleidimas.

Akrobatikos stovykla tinka įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo, sportuojantiems ir mažiau aktyviems vaikams bei jaunimui. Čia ne tik tobulinami vaikų sportiniai įgūdžiai, bet ir užsiimama įdomia edukacine veikla, atsižvelgiama į individualius vaikų ir jaunimo poreikius. Nei vienas vaikas stovykloje nesijaučia naujokų!

Suaugusiųjų akrobatikos grupė

Unikalus jėgos ir kardio pratimų komplekso bei akrobatinių elementų derinys,
kurį įvaldyti gali įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonės.

Suaugusiųjų akrobatikos treniruotės – tai nuostabus aktyvaus laisvalaikio leidimo būdas! Efektyvus kūno lavinimo ir tobulinimo metodas bei neišsenkantis teigiamų emocijų šaltinis!​

Kartu lengvai ir greitai: ​

sustiprinsime visas raumenų grupes ir suteiksime kūnui sveiką ir sportinę formą;
lavinsime ir tobulinsime judesių koordinaciją;
lengvai numesime svorį;
nuimsime stresą ir pagerinsime nuotaiką;
nugalėsime chroniško nuovargio sindromą.
Treniruotės adaptuotos plačiam amžiaus diapazonui ir pritaikytos skirtingo fizinio pasiruošimo žmonėms. Siekiant maksimaliai greitai pasiekti norimų rezultatų, išmokti ir įsisavinti pagrindinius akrobatinius elementus ir triukus, neįtraukėme į programą perteklinių, aukščiausio meistriškumo akrobatinių elementų, kurie reikalingi tik profesionaliems sportininkams. Tai garantuoja visišką saugumą treniruočių metu ir teigiamai veikia sportininkų-mėgėjų sveikatą.

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Marina

    Marina

    Vakarėlių erdvė vaikų, paauglių ir suaugusių šventėms. Vietą, kur gimsta emocijos!