Pabėgimo kambarys
ALKATRASAS

Nuolatinis šaltis ir drėgmė, neperlipamos betono sienos ir spygliuota viela – tai kas laukė kiekvieno, patekusio į Alkatraso kalėjimą, nesvarbu, ar Tu piniguose besimaudantis mafijos bosas Al Caponė, ar eilinis vagis, atsidūręs netinkamoj vietoj netinkamu laiku. Nors kalėjimas veikė beveik 30 metų, teigiama, kad visi keturiolika bandymų pasprukti buvo nesėkmingi… Šiame galvosūkių kambaryje nebus lengviau negu tiems, kurie bandė pasprukti iš Alkatraso tikrojo kalėjimo. Laukia sunkūs išbandymai ir prireiks visos Jūsų išmonės – pabėgimo planas pats nesusikurs. Nepamirškite, kad kamera – tik pirmasis barjeras, skiriantis Jus nuo laisvės. Vis dėl to, tik prisipažinę savo nusikaltimus, paspruksite iš akylai saugomos teritorijos.

Pabėgimo kambarys
PRAGARAS ŽEMĖJE

Kol Vakaruose švenčiame demokratiją ir baigiame pamiršti Pasaulinių karų siaubus, XXI amžiuje Šiaurės Korėjoje politinių kalinių stovyklos atkartoja sovietinių gulagų žiaurumus. Spėjama, kad net dabar jose daugiau nei 80 tūkstančių žmonių kenčia sekinantį badą, kankinimus, sunkiuosius darbus, gal net eksperimentus su gyvais žmonėmis…
Šiame galvosūkių ir siaubo kambaryje atkūrėme pačius realistiškiausius pojūčius iš tokios paslaptimi ir ašaromis apgaubtos vietos. Čia nebūsite saugūs – nežinia kas Jus stebi pro rakto skylutę ar slaptą angą iš šalia esančio kambario. Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong Unas garsėja savo keistais potraukiais ne tik žaisti žetonais, bet ir stebėti bandymus su žmonėmis, tad noredami išsilaisvinti turėsite ne tik atrakinti daugybę paslaptis kalinančių spynų, bet ir pasikliauti savo komandos nariais, pasitikėti jų sprendimais ir pastebėti pačias menkiausias detales.
Čia persipins ir susijungs komandos žaidėjų likimai, kurių baigtis viena iš dviejų – arba per valandą nugalėsite stingdantį siaubą ir viršų paims Jūsų šaltas protas, arba iki gyvenimo galo liksite kalėti ir turėsite marias laiko apgalvoti kuo neįtikote diktatoriškajam režimui.
Tarp atkurtojo kalėjimo sienų vis dar stūgauja garsiojo lietuviško kraujo turinčio bėglio Karpio siela – “Kalėjimo prižiūrėtojai tolimiausiame gale, šviesos užgeso, kitos progos nebus…. Turite valandą. Ko laukiat? Sekundės tirpsta!”

Šventė kalėjime

Galvosūkių mėgėjams išsiskirti po nuotykių sunku, nes būtinai reikia aptarti visas smulkmenas, netikėtumus, labiausiai patikusias vietas ar šiurpiausias dekoracijas!

Jei Jums reikia erdvės atšvęsti gerą progą (gimtadienį, pirmadienį ar mergvakarį/bernvakarį), pratęsti linksmybes stalo žaidimais ar galutinai sulipdyti komandą milžinišku Twisteriu – mes tuo pasirūpinsime!

Vos tik išsilaisvinę, mūsų švenčių kambaryje rasite vietos susikrauti vaišes, galėsite nusifotografuoti prie specialios ikoniškos sienelės tapdami tikrais kaliniais ar įveikti draugus Alias’e. Niekur neskubėkite ir geriausiais įspūdžiais dalinkitės pas mus!

Kad kalėjimų kameros nebūtų perpildytos, būtina išankstinė rezervacija telefonu +37060310114

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

    Kaip norite susisiekti?

    Sukūrė Alkatrasas1

    Alkatrasas1

    Šio paslaptingo kalėjimo istorija paremta tikrojo Alkatraso sunkiųjų darbų kalėjimu.