Baidarių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone Vilnele, Nerimi, Voke, Žeimena

Baidarių maršrutai naujokams ir patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais. Papildomai galima išsinuomoti pirtį ant Vilnelės upės kranto su nakvyne.
Nuomojame naujos kartos dvivietes baidares (ypač manevringos, stabilios ant vandens, su patogiais foteliukais bei specialiais laikikliais gėrimams).
Plaukiančius pirmą kartą apmokome kaip reikia elgtis plaukiant baidare. Sertifikuotas gelbėjimo liemenes duodame Nemokamai. Nuvežame prie pat upės kranto jau su baidarėmis ir paimame atgal.

Taip pat turime specialių maršrutų tėveliams su mažais vaikučiais. Trijų valandų vandens kelionė su kaimiškais bulviniais blynais finiše. Plaukimas baidarėmis — tai pilnavertis, kokybiškas ir teigiamų emocijų nestokojantis poilsis, išvalantis įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantis pajusti harmoniją su gamta.

KODĖL VERTA NUOMOTIS BAIDARES PAS MUS?

Plukdome ir po vieną baidarę.
Plukdome ir po vieną baidarę, grupės nebūtinos. Ypatingi pasiūlymai romantiškoms poroms.
Aptarnaujame visą Vilnelės aukštupį.
Pasirodo dažnas Vilnietis nežino, kad Vilnele kelionę galima pradėti net nuo Kenos, o ne tik nuo N. Vilnios užtvankos.

Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne.
Vieninteliai visos Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne (kurią pasiekti galite savarankiškai su baidare) bei gardžia vakariene ant pat upės kranto, taigi nereikia nukrypti nuo suplanuoto maršruto. Kelionė upe su nakvynėm gali tęstis net iki 3 dienų.

Baidarių maršrutai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais.
Vilnele siūlome ne tik ekstremalų plaukimą, bet ir spec. maršrutą nepatyrusiems, pradedantiesiems ar plaukiantiems su vaikais. Ramų pasiplaukiojimą vainikuoja gardūs bulviniai blynai su spirgučių ir grietinės padažu bei žolelių arbatėlė rąstinuke ant pat upės kranto.

Vilniečiams nereikia toli važiuoti.
Vilniečiams bei svečiams nereikia trenktis į kitą Lietuvos kraštą, kad plaukdami nematytų daugiaaukščių bei nesijaustų upėje kaip greitkelyje.

Turime ilgametę patirtį baidarių turizmo srityje.
Ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją, kadangi remiamės savo asmenine ilgamete patirtimi baidarių turizme.

Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.
Paprasta rezervacija ir TIKRAI minimali kaina už maksimalią kokybę.

Pirtyje organizuojame įvairias šventes.
Pirtyje organizuojame gimtadienius, pobūvius, įmonių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, nedideles vestuves. Maistą gamina patyrusi virėja.

Pasisemsite energijos!

Tik nepamirškite draugų ir puikios nuotaikos — atgausite jėgas ir pasisemsite energijos naujiems darbams pradėti bei seniems pabaigti!

Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima — geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu!

Jei manote, kad po kupinos įspūdžių dienos būsite per daug pavargę vairuoti, galėsite pernakvoti mūsų namelyje, švaria patalyne pasirūpinsime mes. Taip pat galėsite pasinaudoti mūsų didele šašlykine bei iešmais, tad šašlykų tikrai iškepsite visiems.

Pasisemsite energijos!

Baidarių nuoma

Baidarių nuoma Vilniuje domina vis daugiau žmonių. Nenuostabu, nes plaukimas baidarėmis yra laisvalaikio būdas, ne tik leidžiantis pailsėti po sunkių darbų, pasigrožėti gamta, bet ir pilnas teigiamų emocijų, nuotykių ir padedantis suartėti su draugais bei šeima.

Plaukiant baidarėmis įdomių užsiėmimų atras kiekvienas. Vieniems patinka mankštinti raumenis greitai irkluojant, kiti mėgaujasi grynu oru bei įsimintinais gamtos vaizdais. Gamtos mylėtojai gali stebėti upių bei paupių augmeniją ir gyvūniją. O besirūpinantys savo išvaizda turėtų nudžiugti sužinoję, kad plaukimas baidarėmis labai padeda įdegti. Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą.

Rusiškos pirties nuoma visai šalia Vilniaus ant Vilnelės upės kranto

Nuomojame dvi pirteles mažąją bei didžiąją.
Nuomojame dvi pirteles mažąją bei didžiąją su nakvyne bei maistu. Baidarių trasa derinama kaip tarpinė stotelė (plaukiant 2-3 dienas) arba kaip finišas. Kviečiame įmones atspūsti po darbų bendradarbių rate, o šeimas, gimines, draugus, smagiai praleisti laiką ar atšvęsti savo šventes. Ypatingi pasiūlymai mergvakariams, bernvakariams!

Kas gali būtį geriau, nei pasikaitinti tikroje pirtyje, pagurkšnoti žolelių arbatėlės, bei pasigardžiuoti gardžiais XXL dydžio cepelinais (vegetarai mėgaujasi cepelinais su varške) su spirgučiais erdvioje priepirčio užstalėje, mediniame namelyje, miško apsupty, ant pat Vilnelės upės kranto.
Ir tai Tik už 36 eur./asm…?

SUDOMINO? Tuomet apie viską išsamiau:

MAŽESNIOJI PIRTELĖ (iki 14 žmonių)

Esame VILNIUJE, nuo Belmonto tik 10-15 min. kelio.
Jauki, sibiro kedrų rastų pirtelė vaizdingame Vilniaus pakrašty.
Baidarių nuoma (trasos  Vilnele 1,5 val.,3 val., 5 val. trukmės) finišuojant prie pat pirties durų (prieš startą Jūsų auto ir daiktai paliekami sodyboje) !
Atplaukusiems  vaišės- XXL cepelinai su spirgučiais,grietine ir žolelių arbatėlė
Karšta pirtelė, maudynės upėje
lauko kepsninė, iešmai
mini virtuvėlė
Nakvynė su patalyne
Pusryčiai- šaltibarščiai su bulvytėm
Atvykimas galimas nuo pat ryto, išvykimas kitą dieną 12 val .

Kaina:
ne “nuo”, bet TIK
36 eurai/asmeniui ne sezono metu
50 eur./asm.- sezono metu.

MAŽESNIOJI PIRTIS GALERIJA
Pasisemsite energijos!

 DIDESNIOJI PIRTIS (talpina apie 20 žmonių) (nuo mažesniosios nutolusi apie 7km)
 
KAIP ATRODO PIRTIS?

Vienkiemis miško ir upės apsupty (o tai reiškia, kad galit dainuot šokt ir muziką leist kokiu tik norit garsu ir kiek tik norit).
Talpina užstalė 20 žmonių (iki 16 žmonių su navyne), patalyne Jūsų saldžiam miegui bus pasirūpinta.
Siūlome cepelinų XXL dydzio su spirguciais,grietine, žolelių arbatėle vaišes (galite vežtis ir vien tik savo maistą).
Labai jaukiai ir gražiai viskas įrengta- erdvi užstalė, didžiulis stalas su Jūsų ar mūsų vaišėms, jaukus priepirtis su masažine dušo kabina,šaldytuvas, virdulys, antrame aukšte miegamosios vietos ,patalynė.
Ant tvenkinio ir upės kranto, o ypač smagu, po pirties gerai įkaitus nert atsigaivint i upę.
Lauke didelė, erdvi medinė terasa, krepšinis, tinklinio aikštelė su paplūdimio smėliu.
Ryte – visiems dūšiai po baliaus atgaivinti- milžiniskas puodas kaimiškos kopūstienės su bulvytėm munduruose (arba šaltibarščiai).
Mūsų malkos ne tik pirčiai, bet ir Jūsų šašlykui, laužui, šašlykinė, iešmai, malkos – nemokamai.
Atvykimas galimas ir nuo ryto išvykimas kitą dieną 12 val.
Norintiems pasinerti į lengvą nuotykį 1-2 val. (trasa Lavoriškės -Uosininkai). Vaizdingas neilgas, be kliučių pradedantiesiems skirtas, prasiplaukimas baidarėmis, trasa baigiasi prie pirties durų:)
TOP nr1. ĮMONĖMS norintiems tikro nuotykio bei ekstremalių išbandymų – 5 val. trukmės trasa (Kena-Uosininkai) su kliūtimis, finišuojant prie pirtelės durų.

Kaina 36 eur/asm. galioja esant ne maziau 10 asmenų grupei ir tik iki 04.30, bei nuo 10.01.

Didelėms grupėms išties išskirtinės nuolaidos.

Poilsis dviems Vilniuje

Pasilepinkite turiningu laisvalaikiu gamtos apsuptyje, puikiu maistu bei komfortiška nakvyne.
Ne pirmą dešimtį metų nuomodami baidarės bei PIRTIS didelėms kompanijoms, nesyk sulaukėme prašymų “o ar galima pasibūti tik dviese? Jaukiame namely be suolų ir stalų kompanijoms bei begalės miegamų vietų, be šalia švenčiančios kompanijos…. ir plaukti Tik dviese baidare, neskubant, nepriklausant jokiai grupei, be laiko apribojimų ?
Ar koks nors namelis gali būt tiesiog Vilniuje, bet gamtoje ir su Wi-fi ? Šiandien ….jau galime Jums tai pasiūlyti.

Pabūkite kartu!

 POILSIS tik dviems:

Plaukimas baidare dviems.
Kepsninė, iešmai, malkos.
Ekologiškas, be galo jaukus atostogų namelis su erdvia terasa  *”Levandų pirtelė”  dviems su procedūromis **(už atskirą mokestį).
Kava, arbata, gardėsiai.
Paplūdimys, gultai.
Nakvynė, patalynė, rankšluosčiai.
Rytinis ėjimas šiaurinėmis lazdom pušynu iki žirgyno. (Jodinėjimas už papildomą mokestį.)

 Praleisti laiką tik dviese!

POILSIS tik dviems:

Arti.(10-15 min nuo Belmonto tiesiąja kryptimi).
Skubi greitoji pagalba nuo kasdienio streso kardinaliai pakeitus miesto aplinką.
Gera praktika norint tiesiog “susirinkti” save, “sustatyti” santykius į savo vietas su antrąja puse arba tiesiog gauti daug teigiamų emocijų bei energijos iš gamtos.
Pabėgimas nuo rutinos, miesto, asfalto ir išmaniųjų technologijų.
Įskaičiuota Relaksacinė vandens kelionė baidare dviems. Vilnelės upe. (patikėkit “prieš” ir “po” plaukimo žmonių nuotaikos bei emocijos skiriasi kardinaliai:))

Trasos plaukiant iki namelio: 2 val.,3 val.,5 val.arba dvi dienas (pagal atskirą susitarimą). Plaukiant kad ir dviejų val. trasą, nors ir pusdienį galite praleisti ant upės kranto, sustoję gražioji vietoj, t.y atplaukimo laikas nėra ribojamas.

Kaip atrodo plaukimas?

Jūs nuvežami į startą ir plaukiate upe iki namelio.

Tai ramus plaukimas Vilnele su nedidele upės srove be rimtesnių kliūčių, tačiau upė įdomi, siaura su gražiais vingiais ir nuostabiom gamtos apylinkėm.
Yra puikių pakrančių maudynėms bei piknikui surengti. Tai itin populiarus maršrutas tarp porų.
 

 

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Daiva

  Daiva

  Baidarių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone Vilnele, Nerimi, Voke, Žeimena
  Baidarių maršrutai naujokams ir patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais. Papildomai galima išsinuomoti pirtį ant Vilnelės upės kranto su nakvyne.
  Nuomojame naujos kartos dvivietes baidares (ypač manevringos, stabilios ant vandens, su patogiais foteliukais bei specialiais laikikliais gėrimams).
  Plaukiančius pirmą kartą apmokome kaip reikia elgtis plaukiant baidare. Sertifikuotas gelbėjimo liemenes duodame Nemokamai. Nuvežame prie pat upės kranto jau su baidarėmis ir paimame atgal.

  Taip pat turime specialių maršrutų tėveliams su mažais vaikučiais. Trijų valandų vandens kelionė su kaimiškais bulviniais blynais finiše. Plaukimas baidarėmis — tai pilnavertis, kokybiškas ir teigiamų emocijų nestokojantis poilsis, išvalantis įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantis pajusti harmoniją su gamta.

  KODĖL VERTA NUOMOTIS BAIDARES PAS MUS?

  Plukdome ir po vieną baidarę.
  Plukdome ir po vieną baidarę, grupės nebūtinos. Ypatingi pasiūlymai romantiškoms poroms.

  Aptarnaujame visą Vilnelės aukštupį.
  Pasirodo dažnas Vilnietis nežino, kad Vilnele kelionę galima pradėti net nuo Kenos, o ne tik nuo N. Vilnios užtvankos.

  Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne.
  Vieninteliai visos Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne (kurią pasiekti galite savarankiškai su baidare) bei gardžia vakariene ant pat upės kranto, taigi nereikia nukrypti nuo suplanuoto maršruto. Kelionė upe su nakvynėm gali tęstis net iki 3 dienų.

  Baidarių maršrutai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais.
  Vilnele siūlome ne tik ekstremalų plaukimą, bet ir spec. maršrutą nepatyrusiems, pradedantiesiems ar plaukiantiems su vaikais. Ramų pasiplaukiojimą vainikuoja gardūs bulviniai blynai su spirgučių ir grietinės padažu bei žolelių arbatėlė rąstinuke ant pat upės kranto.

  Vilniečiams nereikia toli važiuoti.
  Vilniečiams bei svečiams nereikia trenktis į kitą Lietuvos kraštą, kad plaukdami nematytų daugiaaukščių bei nesijaustų upėje kaip greitkelyje.

  Turime ilgametę patirtį baidarių turizmo srityje.
  Ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją, kadangi remiamės savo asmenine ilgamete patirtimi baidarių turizme.

  Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.
  Paprasta rezervacija ir TIKRAI minimali kaina už maksimalią kokybę.

  Pirtyje organizuojame įvairias šventes.
  Pirtyje organizuojame gimtadienius, pobūvius, įmonių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, nedideles vestuves. Maistą gamina patyrusi virėja.
  Pasisemsite energijos!
  Tik nepamirškite draugų ir puikios nuotaikos — atgausite jėgas ir pasisemsite energijos naujiems darbams pradėti bei seniems pabaigti!
  Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima — geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu!

  Jei manote, kad po kupinos įspūdžių dienos būsite per daug pavargę vairuoti, galėsite pernakvoti mūsų namelyje, švaria patalyne pasirūpinsime mes. Taip pat galėsite pasinaudoti mūsų didele šašlykine bei iešmais, tad šašlykų tikrai iškepsite visiems.

  Pasisemsite energijos!
  Baidarių nuoma
  Baidarių nuoma Vilniuje domina vis daugiau žmonių. Nenuostabu, nes plaukimas baidarėmis yra laisvalaikio būdas, ne tik leidžiantis pailsėti po sunkių darbų, pasigrožėti gamta, bet ir pilnas teigiamų emocijų, nuotykių ir padedantis suartėti su draugais bei šeima.

  Plaukiant baidarėmis įdomių užsiėmimų atras kiekvienas. Vieniems patinka mankštinti raumenis greitai irkluojant, kiti mėgaujasi grynu oru bei įsimintinais gamtos vaizdais. Gamtos mylėtojai gali stebėti upių bei paupių augmeniją ir gyvūniją. O besirūpinantys savo išvaizda turėtų nudžiugti sužinoję, kad plaukimas baidarėmis labai padeda įdegti. Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą.