Kiekvienas žmogus yra gražus, savaip unikalus. Kiekvienas turi savo unikalų veidą. Kiekviena proga yra unikali. Kiekvienas momentas yra unikalus.
Aš visa tai įamžinu.
Foto studija + visažistė
Fotografija mane žavėjo nuo vaikystės – net būdama maža nepaleisdavau fotoaparato iš rankų ir fiksuodavau visas gražiausias akimirkas, šeimos šventes, gamtos grožį – viską, kas man pasirodydavo ypatinga, unikalu ir stebindavo.

Nuo paauglystės bendravau ir mokiausi iš daugybės fotografų, žavėjausi jų menu ir išviliojau daug paslapčių. Taip pat lankiau ne vienus fotografijos kursus, degiau noriu tobulėti, nes tvirtai supratau, kad fotografija – tai mano gyvenimas.

Tam tikru metu, kai mano aplinka įvertino mano pasiektą kokybės ir meno lygį, ėmiau jausti pareigą savo talentu pasidalinti su visais žmonėmis – pradėjau profesionaliai fotografuoti šventes, renginius, taip pat padėti kitų sričių profesionalams fotografuojant jų darbus konkursams, padėti pastebėti detales, kurių kiti nepastebi. Ypatingai mėgstu atskleisti asmeninį žmogaus grožį ir jį įamžinti asmeninėse, idėjinėse fotosesijose.

Šiuo metu esu atvira naujoms idėjoms, visiems pasiūlymams ir projektams. Mano tikslas – tobulėti, niekada nesustoti, atrasti dar neregėtų kampų ir įamžinti kuo daugiau nuostabių akimirkų.
Taip pat visuomet ieškau naujų modelių originalioms idėjoms!

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą