Švelnus vėjas – tai fotografija, Jūsų šventės idėjos ir papuošimai, vienetinės dovanos. Esame tie, kuriems Jūsų neįtikėtinos svajonės tampa maloniais iššūkiais.

Ar teko matyti mažą vikšrą virstantį drugeliu? Kaip ilgai kantriai jis supas šilkiniam kokone, kol vieną dieną prasiskleidžia nuostabiausių spalvų gama, labai panaši ir „Švelnaus vėjo“ atsiradimo istorija, dabar mes atnešame spalvas, šviesą ir juoką, padedame išsaugoti Jums brangias akimirkas, bei sukurti ypatingas dovanas.

Fotografuojame visoje Lietuvoje!

 2023 m.  Kalėdinė fotostudija

Šiemet studijoje kursime Jūsų šeimos atvirutes šviesioje ir tamsioje erdvėse. Jūsų laukia jaukios dekoracijos ir tikrų eglučių miškas.

Džiaugiuosi galėdama Jus ir vėl pakviesti į mūsų nuostabią Kalėdinę šventinę fotostudiją Kaune.
Šiame puslapyje pasidalinsiu patarimais, kad fotosesija vyktų sklandžiai, o rezultatas būtų pats geriausias.

ATVYKIMO LAIKAS, VIETA

Mus rasite adresu Drobės g. 62. Drobės kūrybos fabrike (pagrindinis pastatas, kuriame yra baldų turgus, su užrašu DROBĖ) Žemuosiuose Šančiuose, Kaune.
Kontaktai +370 683 30448

Įėjus pro paradines duris sukite į dešinę link laiptų ir lipkite į paskutinį t.y. 4 aukštą (lifto neturime). Fotostudija pačios paskutinės patalpos pirmame koridoriuje 413 kab.

DĖMESIO! Nevėluokite, nes negalėsiu Jūsų priimti, net vėluojant 10 – 15min. laikas išskaičiuojamas iš Jūsų fotosesijos ir gali įtakoti mažesnį fotografijų kiekį ar jų įvairovę.

JEI ATVYKOTE ANKSČIAU, palaukite iki Jums rezervuoto laiko. 4 tame aukšte prie pat studijos jau turime įrengtą didelę laukiamojo erdvę koridoriuje prie “Mano sofa” baldų studijos, čia rasite ir WC.

Jei atvykote daug anksčiau, kviečiu apsilankyti ir 3 pastato aukšte, čia rasite įdomių piešinių, suopynes ir pačiame gale hamakus tinkančius dideliems ir mažiems. Ten tikrai verta pasivaikščioti ir pamatyti, šis 100 metis pastatas savo atgimimu tapo unikalia vieta.

Mano patarimas tiems, kas važiuos į studiją pirmą kartą, geriau planuojant pridėti papildomo laiko, jeigu netyčia paklystumėte ar nerastumėte vietos mašinai. Atvykus tiesiog tas 15min. palaukti be streso, neskubant, jeigu reikia pasinaudoti WC.

 45 min. fotosesijos struktūra:

* Laikas pasiruošimui ( persirengimas, vaikų aprengimas ir pan.)
* Fotografuojamės
* Aprangos pakeitimas (jeigu norėsite)
* Fotografuojamės
* Apsirengimas, pasiruošimas namo.

​Apmokėjimas fotosesijos dieną grynais arba pavedimu.

Jeigu turite galimybę, atvažiuokite su apranga ir kiek įmanoma daugiau pasiruošę, tokiu būdu turėsime daugiau laiko fotografavimuisi. Taip pat daugumai vaikų nepatinka rengtis, todėl iš anksto pasiruošę išsaugosime jų geresnę nuotaiką.
Jeigu planuojate persirengti perspėkite atvykę ir mane, padėliosiu laiką ir kurioje erdvėje, kuri apranga atrodys gražiausiai.

*Tarp fotosesijų paliekami tarpai, kurių metu studija sutvarkoma, vėdinama ir dezinfekuojama, todėl neturime galimybės pratęsti fotosesijos laiko.
* Jeigu sergate ar jaučiatės prastai, turėjote kontaktą su Covid sergančiu atšaukite, perkelkite fotosesiją.
* Vienu metu priimsime tik vienos šeimos narius (iki 5asm.), t.y. gali dalyvauti mama, tėtis, vaikai ir sutarus iš anksto augintiniai, visiems kitiems atvykusiems kartu teks palaukti 4 to aukšto poilsio erdvėje.

Fotografijų tvarkymas apie 4 -5 savaitės. Jas atsiųsime nuorodose su paaiškinimu kaip išsisaugoti, pasidalinti su artimaisiais. Pasistengsime padaryti kuo greičiau, kad galėtumėte savo artimuosius nudžiuginti puikiomis Jūsų šeimos atvirutėms. Fotografijas atrenku pati. Kaip įprasta neretušuotos fotografijos neatiduodamos.
KAIP PASIRUOŠTI FOTOSESIJAI

Dažnai klausiate kaip pasiruošti fotosesijai, štai tokie mano pastebėjimai, kas padeda geriausiam rezultatui:

* APRANGA. Spalviškai ir stilistiškai suderinta apranga tarpusavyje ir prie studijos aplinkos. (Patarimus kaip tai padaryti rasite toliau).

* MAKIAŽAS. Profesionalus makiažas paryškina kiekvienos moters gražiausius bruožus ir puošia. Šalia mūsų fotostudijos įsikūrusi makiažo studija, labai patogu taupantiems laiką (rekomenduoju meistres jų fb: Makeup by Gabija; Design by A.

* SAVIJAUTA. Būkite pailsėję, pavalgę. To pačio reikėtų ir vaikučiams. Tik tokiu būdu pavyks atsipalaiduoti mėgautis procesu.

* PARTNERIO NUSITEIKIMAS. Jeigu fotografuositės su draugu ar vyru, kuriam ypatingai nepatinka fotografuotis papasakokite jam apie fotostudiją, kaip laukiate fotosesijos, pakalbėkite kaip Jums gera ir svarbu turėti gražių Jūsų bendrų prisiminimų fotografijose. Pasakykite, kad 45min. jo pasiaukojimo tikrai neprailgs ir Jus labai nudžiugins ir mielai kitą kartą veiksite kažką, kas džiugina jį.
Pažadame laikas prabėgs greitai, o fotosesija bus visai neskausminga.

* VAIKAI. Būtinai papasakokite net patiems mažiausiems vaikučiams apie fotostudiją ir fotosesiją. Nuteikite, kad tai smagus šeimos laikas, kurį praleisite kartu. Įprastai vaikai jaučiasi daug drąsiau, kai žino kodėl ir kam atėjo, kad fotostudijoje nebus palikti ir jų niekas neskriaus. Papasakokite, kad studijoje yra daug įdomių detalių, kad Jūs turėsite nuostabių šeimos fotografijų. Pažadėkite už gerą elgesį kažką po fotosesijos, kas juos pradžiugintų. Mažiausiems atsivežkite užkandukų, kuriuos jie mėgsta (pvz kukurūzai, trapučiai, sausainiai).

​Noriu priminti, kad fotostudija – tai ne žaidimų kambarys. Sukūrėme erdves, kuriose viskas gali būti liečiama, kilnojama su suaugusiųjų priežiūra, čia daug dūžtančių, trapių daiktų, dekoracijų, kurias norime išsaugoti ir kitoms šeimoms. Turime aukščiau užkeltų eglučių ant stovų, kurios nustūmus gali nuvirsti ir sužeisti.
Todėl labai labai prašome prižiūrėti vaikučius, nepaleisti vienų ir kartu su jais fotosesijos metu apžiūrėti, pasidžiaugti studijos detalėmis.
Labai saugome studiją, ​stengiamės palaikyti tvarką ir švarą, kad kiekviena šeima jaustųsi lyg pirmoji, būsime dėkingos ir už Jūsų pagalbą šiuo klausimu. 🙂

* AUGINTINIS. Fotostudijoje priimame tik paklusnius, klausančius šeimininko komandų augintinius. Su jais padarome kelias bendras fotografijas, likusį laiką gyvūnas turi palaukti jam skirtoje spec. transportavimo dėžėje, arba jį gali perimti kitas fotosesijoje nedalyvaujantis šeimos narys ir palaukti kieme ar 4 to aukšto laukimo erdvėje.
Nešerkite ir negirdykite augintinio prieš pat fotosesiją, paimkite skanukų į fotosesiją.
Jeigu tai šuniukas būtinai išvedžiokite lauke atlikti visus reikalus. Atsivedant į studiją nuplaukite pėdutes. Iššukuokite, išmaudykite namuose, jeigu augintinis linkęs šertis, arba nuveskite į kirpyklą. Kadangi kačiukai nepažįstamose vietose linkę pažymėti teritoriją, juos atsineškite gyvūnų transportavimo spec. dėžėje. Įvertinkite tai, ar gyvūnas yra pratęs keliauti, lengvai adaptuojasi naujoje aplinkoje, gerai jausis laukdamas Jūsų, ar nepervargs kelionėje, ar fotosesija jam nesukels labai daug streso.

APRANGA, APLINKA, DETALĖS 

Aprangos SPALVOS:
Eglutė skarota eglutė žalia, o studijoje šiemet kaip niekad tinka ši spalva :)))
Sodri granatų raudona – vyno spalva
Visi rudi – rusvi, kakaviniai, šokoladiniai, tamsesni ir šviesesni atspalviai
Pieno balta, nėriniuotos mergaitiškos suknelės, kalnieriukai, megztiniai….
Auksinė.
Šviesiai pilka.

Kviečiu šiemet į fotosesijos apsirengimą pasižiūrėti kūrybingai ir netradiciškai.
Jeigu tai ne pirma Jūsų Kalėdinė fotosesija pabandykite apsirengti kitaip, negu buvote prieš metus, jeigu rinkotės pastelines spalvas dabar galima įtraukti ryškesnių arba jeigu puošėtės sodriomis spalvomis, galbūt šiemet prisijaukinsite pastelinę spalvų gamą.

Neišeinanti iš mados Kalėdinių fotosesijų aprangos klasika:

* Dideli oversize jaukūs megztiniai
* Pynių raštai megztiniuose
* Šviesūs drabužiai – balti, kreminiai, pilki, visi rusvi, rudi atspalviai.
* Bordo, vyno spalva, rekomenduočiau vengti ryškiai raudonos.
* Žalia spalva aprangoje sąmanų, alyvuogių, smaragdo.
* Garstyčių geltona spalva, persikinė.
* Vilnonės ar ilgesnės megztos kojinės, vaikučiams šiltesni tapukai
* Languoti storesni marškinukai,
* Megztukai su Kalėdiniais raštais (įprastai H&M parduotuvė turi pasirinkimą)
* Petnešos ant berniukų kelnių.

Batų neprireiks, bet, jeigu yra galimybė galite pasirūpinti vilnonėmis, megztomis kojinėmis.

Studijos šviesiojoje erdvėje šiemet norisi jaukių didelių megztinių, vilnonių kojinių, neutralių spalvų. Gražiai derėtų ne tik šviesi, bet ir tamsiai ruda apranga ar jos detalės.

Raudonų plytų fone dominuoja ryškesnės tamsesnės spalvos juoda tamsiai pilka, žalia. Čia dera viskas nuo tų pačių jaukių megztinių iki marškinių ir puošnių naujametinių suknelių.

Jeigu vaikai vyresni (nuo 6 m.), galite pasiruošti kelis aprangos variantus (pvz.: tamsios spalvos: šokoladinė, ruda, juoda, žalia, vyno ir šviesios spalvos balta, kreminė, pilka). Maži vaikai įprastai susierzina perrenginėjami, todėl rekomenduoju geriau tą laiką skirti pačiai fotosesijai ir žaidimams studijoje.

Kaip ir pernai neprisijaukiname savo studijoje mėlynos, džinso spalvos. Geriau tokiu atveju rinktis šokolado rudą, pilką.

Svarbiausia, kad Jūsų aprangoje būtų ne daugiau nei 3 dominuojančios spalvos. Jeigu fotografuositės su šeima, stenkitės visi išlaikyti tą pačią spalvinę gamą, arba derančią tarpusavyje.

Vengti ryškių užrašų, prekinių ženklų, piešinių (tokių, kaip pasakų herojai Elza ar pan.). Jeigu kažkuris šeimos narys pasirinko margą drabužį, pvz.: raštuotą megztinį ar suknelę, gal kiti galėtų pasirinkti kažką neutralesnio, vienspalvio, bet spalviškai derančio prie margojo drabužio.
​​

Pridėti Apžvalgą

Parašykite komentarą

Susisiekite

  Kaip norite susisiekti?

  Sukūrė Jurgita

  Jurgita

  Švelnus vėjas - tai fotografija, Jūsų šventės idėjos ir papuošimai, vienetinės dovanos. Esame tie, kuriems Jūsų neįtikėtinos svajonės tampa maloniais iššūkiais.

  Ar teko matyti mažą vikšrą virstantį drugeliu? Kaip ilgai kantriai jis supasi šilkiniam kokone, kol vieną dieną prasiskleidžia nuostabiausių spalvų gama, labai panaši ir „Švelnaus vėjo“ atsiradimo istorija, dabar mes atnešame spalvas, šviesą ir juoką, padedame išsaugoti Jums brangias akimirkas, bei sukurti ypatingas dovanas.

  Fotografuojame visoje Lietuvoje!